מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילויות מרגשות לילדים במוזיאון הילדים בחולון

האם אתם מוכנים ליום גדוש חוויות והרפתקאות? שפע של פעילויות מרגשות ומאתגרות במוזיאון הילדים הישראלי בחולון. אצלנו תמצאו פעילות לילדים איכותית, מהנה וערכית לכל גיל. פעילות לילדים ייחודית לכל מסלול עם הכוונה חינוכית המותאמת לגיל הילדים . מוזיאון הילדים מציע מגוון פעילויות העוזרות לילדים לפתח מיומנויות שונות כמו מודעות מרחבית וביטוי עצמי וזאת בהנחיית מדריכים מנוסים.


הצטרפו אלינו כשאנו חוקרים את העולם המרתק של דמיון חסר גבולות וסקרנות. במוזיאון הילדים שלנו, אנו מאמינים בטיפוח ופיתוח התכונות הללו באמצעות חוויות מרתקות ואינטראקטיביות שנועדו להצית את דמיונם. התכוננו לעלות לגבהים חדשים ונצא יחד להרפתקה בה לילדים יש הזדמנות לפעול, לחשוב, לשחק וגם לגעת תוך כדי אינטראקציה עם המוצגים, המדריכים והמשתתפים מה שהופך את הלמידה לחוויה סוחפת ומרגשת.

מוזיאון הילדים מציע מגוון אפשרויות המתאימות לכל הגילים במגוון תכנים. פעילות לילדים בהם יגלו הילדים את היכולות שלהם, יפתחו אינטליגנציה רגשית וישפרו את יכולת פתרון הבעיות שלהם תוך כדי כיף והנאה. פעילות לילדים מושלמת לחופשות ולשבת בבוקר!


פעילות לילדים מומלצת!


אצלנו במוזיאון הילדים בחולון תמצאו שפע של פעילות לילדים ועולם של כיף, גילוי ולמידה אינסופי המחכה לילדכם. תערוכות פעילות המציעות משחק , דמיון ולקיחת חלק פעיל בסיפורים אינטראקטיביים. אנו מציעים שפע של חוויות מעשירות העונות על תחומי העניין והצרכים ההתפתחותיים המגוונים של כל ילד. סביבה בטוחה ומרגשת לילדים עם עם אינסוף הרפתקאות וחיוכים!


בואו יחד עם כל המשפחה למוזיאון הילדים שלנו וראו את עיניהם נוצצות מהתרגשות כשהם משחררים את דמיונם, מכירים חברים חדשים ויוצרים זיכרונות לכל החיים. תנו לנו להיות השער לעולם של פלא והשראה, שבו למידה היא הרפתקה מסעירה המשלבת ערכים, ידע, עניין והתרגשות. היעד האולטימטיבי לילדים המחפשים פעילות הכוללת הרפתקה , שמחה, ערכים והנאה.


הקיפו את ילדכם בקסם של סיפורים והפעלות אינטראקטיביות . בהנחיית הצוות הנהדר שלנו עתיר הניסיון, הם יוצאים יחד למסעות דמיון, פוגשים דמויות מרתקות ולומדים שיעורים יקרי ערך.

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp