מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות לילדים במרכז

הילדים שוב משועממים? מחפשים אטרקציות לילדים במרכז שתהיינה גם מהנות וגם עם ערך מוסף?  מוזיאון הילדים עומד לרשותכם בשלל אטרקציות ומסלולים לילדים בכל ימות השבוע החל מ-9:30 בבוקר ועד שעות אחר הצהריים וכמובן בחגים ובחופשות הילדים מבית הספר וכל זה ממש לידכם באזור המרכז- בעיר חולון. 

אטרקציות לילדים

אטרקציות לילדים במרכז בכל הגילאים לאורך כל ימי השבוע

במהלך השבוע, יוכלו ההורים והילדים להשתתף במגוון אטרקציות לילדים במרכז המוצעות במוזיאון, המיועדות לטווח רחב של גילאים: החל מסלולי הילדים המותאמים לגילאי שנתיים וחצי ומעלה ולרוב מתקיימים בשעות הבוקר, וכלה בתערוכות הקבועות המיועדות לגילאי 9 ומעלה ויכולות אף להתאים כפעילות מיוחדת למבוגרים וקבוצות מאורגנות.
** שימו לב – כל פעילויות המוזיאון מתקיימות במסגרת סיורים המלווים על ידי אחד ממדריכי המקום ובמספר משתתפים קבוע מראש. אין אפשרות להכנס לאטרקציות ברחבי המוזיאון ללא ליווי אחד המדריכים וללא מסגרת קבוצתית.
לכן, יש להזמין כרטיסים ולתאם מראש את ההגעה למוזיאון.

אטרקציות לילדים במרכז – פעילויות לבחירתכם:


אטרקציות לילדים במרכז בגילאי שנתיים וחצי עד 4


לרשות הילדים בגילאים הצעירים יותר, עומדים שלל מסלולי פעילות המהווים כל אחד בתורו, אטרקציה מהנה ומלמדת לילד שייקח בהן חלק. בין המסלולים לילדים תוכלו למצוא:


טיול עם ינשול- הכנסו עם ילדכם למסע בעולמו הקסום של הינשול- יצור מופלא ומיוחד ממין ינשוף וחתול. במהלך הסיור המיוחד ילמדו הילדים להכיר את ינשול וחבריו, ייחשפו למינים ולטבע וילמדו להתמודד ולפתח את כישוריהם החברתיים והקשר עם האחר.|

בעקבות הפרפרים- מסע מופלא אל תוך הטבע ועולמם של הפרפרים. הילדים זוכים להכרות אישית עם זחל הפרפר, ולומדים בפעילות על מחזור חייו המיוחד של יצור זה וכן מינים נוספים ומופלאים נוספים של בעלי החיים בטבע הסובב אותנו.

איפה מיש – פעילות מיוחדת לילדים המשלבת הצגה בה הילדים משתלבים כחלק מן השחקנים וקובעים את השתלשלות העלילה. במהלך הפעילות מתוודעים הילדים ל-"מיש" הבובה הישנה של הילד דני, שנזנחת לטובת צעצוע חדש ויוצאת למסע בעקבות הצעצועים. התערוכה משלבת אוספי צעצועים נדירים ומיוחדים עליהם הילדים מקבלים הסבר ושלל פריטים צעצועים נוספים איתם הילדים יכולים לשחק ולהתנסות.
שימו לב שפעילות זו מתאימה עד לגילאי 5.

אטרקציות לילדים


אטרקציות נוספות לילדים


לילדים בגילאי 6-4- מחכה המסלול המסע לתיקון ממלכת הזמן. מסע מרתק לילדים החושף אותם למחזורי החיים השונים בטבע, למושג הזמן ולהכרות עם דרכי הגדילה וההתפתחות השונות של מינים בטבע. בפעילות פוגשים הילדים את צמד הזחלים זיג וזג שהפכו לגלמים ושאינם מודעים לתהליך העובר עליהם. דרך הפעילות עוזרים הילדים לשני הגיבורים לגלות מה באמת עלה בגורלם ומהי מהות השינוי העובר עליהם.

לילדים בגילאי 8-6- מחכה המסלול היער הקסום. אטרקציה זו תציע לילדכם מסע קסום והרפתקני אחר שדון שובב המשתחרר לחופשי וגורם לשיבושים שונים במהלך המסלול. זוהי הזדמנות נהדרת עבור הילדים ללמוד להתמודד עם רגשות, וסיטואציות לא מוכרות וכמובן ליהנות ולהשתולל במתקנים השונים המחכים להם לאורך המסלול עד שיצליחו להשיב את המצב לקדמותו.

לילדים בגילאי 12-8- מחכה מסלול החייזרים. במסלול הזה, הילדים "יחטפו" על ידי מעבורת חייזרים ידידותית ויתמודדו עם המכשולים המחכים להם כל הדרך עד החזרה הביתה. המסלול משלב חידות ממוחשבות, יתריך שיתוף פעולה בין המשתתפים, משחקי אורות ומוזיקה וכמובן התמודדות עם השונה והזר באמצעות החשיפה לעולמם המופלא של החייזרים על החללית.

אטרקציות לילדים ולכל המשפחה במרכז- התערוכות הקבועות


אך אם חשבתם שהפעילויות במוזיאון בעיקר מיועדות לילדים, הרי שיש לנו מה לחדש לכם! במוזיאון, תוכלו גם לקחת חלק ולהשתתף בפעילות באחת מהתערוכות הקבועות המיועדות למבוגרים, וכן לכל המשפחה. בין התערוכות:


דיאלוג בחשיכה – פעילות מיוחדת המתבצעת בחושך מוחלט ומדמה את חיי היום –יום של האדם שאינו רואה. האטרקציה נעשית בליווי והדרכה של מדריך עיוור. הפעילות מצריכה מן המשתתפים לא רק להשתמש ולחדד חושים נוספים מעבר לחוש הראייה, אלא גם לסמוך זה על זה בהובלה לאורך המסלול ולשתף פעולה.
למשפחות : שימו לב שפעילות זו מתאימה לילדים החל מגיל 9

הזמנה לשקט- שימו אוזניות, התנתקו מהמציאות והכנסו לעולם שכולו דממה. בפעילות זו, לא תוכלו לשמוע דבר אך תחשפו לכוחה של שפת הסימנים ושפת הגוף. הפעילות נעשית בהדרכת חירשים ובמהלכה מתנסים המשתתפים בשפת הסימנים ובהעברת מסרים בצורה אלטרנטיבית משפת הדיבור בלבד. גם פה, יצטרכו המשתתפים לחדד חושים, ולשתף פעולה כדי להבין זה את זה.
למשפחות : שימו לב שפעילות זו מתאימה לילדים החל מגיל 9

אטרקציות לילדים -גילאי 9 ומעלה

דיאלוג עם הזמן – תערוכה המהווה הזדמנות נפלאה לחיבור בין הדורות. הילדים יזכרו שגם הסבא והסבתא שלהם היו פעם ילדים, ומנגד כיצד זה מרגיש להיות בגיל השלישי. דרך הפעילות, כל המשפחה תבין את הקשיים זה של זה, לצד היופי ,שבירת הסטריוטיפים, והחוויות הטמונות בהתבגרות ובהזדקנות.

הביטלס מסע הקסם המסתורי – תערוכה חדשה ומופלאה שבסופה, לא תוכלו להפסיק לזמזם את שירי הלהקה המפורסמת והמצליחה בעולם- הביטלס. הצטרפו עם כל המשפחה למסע מופלא אחרי הלהקה ששברה כל שיא מוזיקלי ויצרה סגנונות חדשים בעולם הפופ. התערוכה מציעה אטרקציות רבות במהלכה, עליהן תוכלו לקרוא בפירוט- כאן.
למשפחות: שימו לב שהתערוכה מתאימה לילדים החל מגיל 5


** שימו לב כי גם ההשתתפות בתערוכות מצריכה הרשמה והזמנה מראש של כרטיסים, בכל ימות השבוע.

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp