מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

קבלו יופי של רעיונות בתור אטרקציות לשבת

סוף השבוע מתקרב. איזה כיף, הלב מתרחב לקראת היום הפנוי, שבו כל המשפחה יכולה לבלות יחד. אבל הילדים כיום נוטים לשקוע בעולמם הפרטי, שבתוך האפליקציות, בתוך הטלפונים, הפייסבוק, האינסטגרם וכל היתר. אז כדי שבאמת תוכלו לבלות כמשפחה, קבלו שלל רעיונות בתור אטרקציות לשבת שיוציאו את כולם החוצה. בסופו של דבר, כולם ייהנו והילדים אפילו יאמרו לכם תודה! הצעות לפעילות בים, אטרקציות ספורטיביות, בילוי בפארק מיוחד וגם – המוזיאון הכי נפלא לילדים, שיש בארץ.


לאסוף צדפים, אפשר גם בחורף


ללכת לים בקיץ, את זה כולם מכירים. אבל הפעם נמליץ על זווית רעננה, לפעילות אטרקטיבית בים גם בחורף. או אפילו בקיץ, בשעות הערב עם פנס כיס. קחו את הילדים ואספו מציאות על החוף. למשל צדפים יפהפיים. או אבנים יפות שהים פלט בין הגלים. תוכלו למיין את הגדלים השונים ולקחת את היפים ביותר הביתה. מתאים גם לפעילות יצירה – מדביקים על הדף ומקשטים בצבעים יפים.
פעילות אקסטרים וספורט
סוג אחר ושונה של אטרקציות לשבת תמצאו בגזרת הספורט והאקסטרים. בכל הארץ ישנם מתחמי אטרקציות למשל של קירות טיפוס. או טרמפולינות מקפיצות לכל מי שאוהב פעילות מסוג זה. אם מזמן לא ביקרתם בלונה פארק או בפארק מוטורי, זה הזמן להשלים פערים. רעיון מסוג אחר הינו מתחמי הקליעה למטרה כמו למשל פיינטבול או לייזר טאג.


אטרקציות לשבת באופן ספונטני בפארק


כשמתחשק לעשות משהו ספונטני, בלי תכנון מראש, גם לכך יש פתרון. פארק ירוק ומזמין כמו פארק פרס שבחולון, יכול להוות אטרקציה בפני עצמה לשבת. במקום קיימות מדשאות נהדרות, מגרשים לפעילות ספורטיבית, מתקני שעשועים לשלל גילאים. לא רחוק משם, תמצאו אפילו אגם מלאכותי ונהדר וגם פינות לפיקניקים ולמנגלים.


אסור לפספס את מוזיאון הילדים הטוב ביותר בארץ


את הרשימה של אטרקציות לשבת נבקש לסיים עם האטרקציה המקורית, שאסור לאף אחד לפספס. זהו מוזיאון הילדים המקורי והטוב ביותר בארץ. הוא ממש צמוד לפארק פרס ולימית 2000. הוא מעניק חוויה מדהימה ויש בו פעילויות שונות, לשלל גילאים (אפילו לפעוטות מגיל שנתיים וחצי). חשוב לדעת שמדובר בסיורים מודרכים בלבד ויש לתאם כל ביקור במוזיאון מראש.

אטרקציות לשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp