מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות עם ילדים בשבת

כל השבוע אנחנו עמוסים מאוד. כל כך הרבה משימות ופעולות עלינו לבצע. העבודה שלנו, הלימודים, הקניות – כל אלו מעמיסים על החיים שלנו ולא נותנים לנו מקום של שקט ליהנות עם הילדים, לשמוע אותם בפניות אמתית ולהדק את הקשר אתם. יום אחד בשבוע אנחנו יכולים לנשום את הרוגע ולהתחבר אל השלווה. שבת מעניקה לנו בכל שבוע מחדש מתנה עצומה של שלווה והתנתקות זמנית מכל העמל והעומס של החיים. לכן זהו זמן מעולה לפעילות עם ילדים בשבת. 


מהן המטרות של פעילות עם ילדים בשבת?


קשר – כמה חשוב לנו להדק את הקשר שלנו עם הילדים. להיות מחוברים אליהם כמו חברים טובים שמתעניינים בכנות בקורות אותם. אמנם בכל ימות השבוע אנחנו קשורים בקשר בל יינתק, אבל כדי לבטא את הקשר ברמת איכות גבוהה אנחנו זקוקים לשלווה ולפניות הדעת.


חיבה – הילדים שלנו צריכים לחוש את האהבה שלנו כלפיהם. לחוש את החיבוקים ולקבל נשיקות אוהבות באמת. גם אם ביום יום העמוס אתם לא מצליחים לבטא את האהבה שלכם לילדים בצורה רצויה בשבת יש לכם יותר זמן ואתם יכולים להשקיע בכך.


מעקב – כל ילד צריך שיעקבו אחריו ואחר ההישגים שלו בתחומים השונים. מה הספיק ללמוד השבוע? האם הוא בקצב ורוכש את כל הידע הנדרש ממנו בדומה לכל בני כתתו? מה קורה בחברה? האם הוא אהוב? מצליח לנהל קשרי חברות תקינים? בשבת אתם יכולים להיות פנויים יותר כדי לעקוב אחר הנעשה בכל ימות השבוע.


אווירה והווי – פעילות עם ילדים בשבת נועדה לחזק את האווירה המשפחתית ולהפוך את הבית למקום של הווי שכיף ונעים לשהות בו. לאחר שאנחנו מסירים את הלחצים ואת המטלות הלוחצות עלינו ביום חול הבית הופך להיות רגוע ושלו יותר, והווי המשפחתי מוצא לעצמו ביטוי.


מוזיאון ופעילויות לילדים


פעילות עם ילדים בשבת מתאימה מעמיקה את הקשר ואת האהבה של ההורים לילדים. מוזיאוןהילדים בעיר חולון הוא מוזיאון שמציע שפע של פעילויות וחוויות שעשויות להתאים לילדים וגם למבוגרים. זה מקום נפלא לבילוי ולהנאה שמעשירים את עולמו של המבקר.

פעילות עם ילדים בשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp