מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילויות לילדים במוזיאון

מגוון רחב של פעילויות לילדים ולמבוגרים מחכה לכם במוזיאון:

 

לתשומת ליבכן.ם:
הביקורים במוזיאון הילדים מתקיימים רק במסגרת סיורים מודרכים ולכן מחייבים תיאום והזמנה מראש.
שימו לב כי המוזיאון מקפיד מאוד על גילאי המשתתפים בכל תערוכה ולכן לא תותר כניסה של ילדים מתחת או מעל 
לגיל המצוין בכל אחת מהתערוכות.
לתשומת לבכם- בשל אופי הפעילות לא תתאפשר בשום מקרה כניסה עם תינוקות למסלולים. 
גם מבוגרים חייבים בכרטיס.
ביטול אפשרי עד 48 שעות מראש והוא נושא דמי ביטול של 5%. 

מסלולים, פעילויות והרפתקאות, המותאמים לכל ילד החל מגיל שנתיים וחצי ועד- 120.

כל הפעילויות לילדים ולמבוגרים במוזיאון הן בעלות מאפיינים ייחודים ולכל מסלול ופעילות כוונה חינוכית שונה, המותאמת לגיל המבקרים הלוקחים בה חלק.
הדגש המרכזי בכל הפעילויות הן לילדים והן למבוגרים הוא בשילוב הכל כך קריטי בין חוויה מלהיבה ומעצימה , המאפשרת להם לזכור לאורך זמן את הפעילויות לילדים במוזיאון, לבין הערכים החינוכיים החשובים שמועברים בכל פעילות ופעילות.

פעילויות לילדים עם ערך מוסף וחוויה

הערכים המועברים בפעילויות השונות נוגעים לאינטיליגנציה רגשית, התמודדות עם כישורי חיים שכולנו נדרשים אליהם במאה ה- 21, ערכים של פתיחות וכבוד לאחר, לשונה ולמבוגר.

בכל התערוכות והפעילויות השונות, המבקרים לוקחים חלק פעיל ואקטיבי בתוך הסיפורים השונים: הם חווים, חשים ומתרגשים - ובתוך ככל זה לומדים להכיר את האני הפנימי שלהם.

להלן מגוון האפשרויות לפעילויות לילדים המוצעות במוזיאון:

 

 טיול עם ינשול  

רכישת כרטיסים


פעילות לילדים בגילאי שנתיים וחצי עד 4

ה"ינשול" (חצי ינשוף חצי חתול) הקטן אך בקע מן הביצה וכבר רוצה לפגוש חברים חדשים המתגוררים ביער הקסום. אבל הוא מתבייש. אז מה עושים כשמתביישים? בפעילות לילדים - טיול עם ינשול, יוצאים הילדים עם הינשול למסע ביער הקסום, מסע לחיפוש אחר חברים חדשים. בדרך פוגשים הילדים מלבד בחברים, גם במגוון מרקמים, צלילים, תחושות ורגשות אשר מזמנים להם (ולהורים המלוים) חוויות משעשעות ומפתיעות.

לעמוד הפעילות >> 

למידע נוסף על טיול עם ינשול

  

 בעקבות הפרפרים  

רכישת כרטיסים

פעילות לילדים בגילאי שנתיים וחצי עד 4

בפעילות "בעקבות הפרפרים" הילדים לומדים להכיר את חיות היער מזווית קצת שונה - דרך מחזור החיים שלהם. בפעילות הילדים בעקבות הפרפרים הילדים מתלווים לצמד זחלי פרפרים המתפתחים והופכים בעצמם לפרפרים ויוצאים איתם למסע ברחברי היער.

לעמוד הפעילות >>

למידע נוסף על בעקבות הפרפרים

  

 הביטלס- מסע הקסם המסתורי  

רכישת כרטיסים

פעילות למשפחות וילדים מגיל 5 ומעלה

מסע הקסם של הביטלס, הוא מסע מופלא ויוצא דופן אחר הלהקה ששינתה את העולם ואת פני מוסיקת הפופ העולמית. הצטרפו אלינו למסע בו תגלו מקרוב את סיפורה של הלהקה המצליחה והאהובה ביותר בעולם, את כוחה של המוזיקה והשפעתה התרבותית וגם תתנסו באיך להיות מוזיקאים במגוון פעילויות שונות המחכות לכם לאורך המסלול: אולפן הקלטות, עריכת ווידאו קליפ אוניברסילי, גלריית אמנות המוקדשת לחיפושיות, ועוד. 

לעמוד הפעילות >>

לוגו תערוכה חדשה- הביטלס מסע הקסם המסתורי

  

 איפה מיש  

רכישת כרטיסים

פעילות לילדים בגילאי 2.5 עד 5

ההצגה "איפה מיש" הינה פעילות לילדים מסוג אחר. זו למעשה הצגה פעילה בה עוברים המשתתפים מספר שלבים: תחילה הם צופים בהצגה ולאחר מכן הם הופכים להיות חלק ממנה וזה רק חלק קטן ממה שפעילות זו מציעה למשתתפיה הקטנטנים.

לעמוד הפעילות >>

למידע נוסף על איפה מיש

  

 המסע לתיקון ממלכת הזמן  

רכישת כרטיסים


פעילות לילדים בגילאי 4 עד 6

בפעילות "המסע לתיקון ממלכת הזמן" הזמן עצר מלכת... והילדים יחד עם 2 הגיבורים של המסע, זיג וזג יוצאים לפתור את התעלומה. במהלך הפעילות הילדים לומדים להכיר את מושג הזמן ומתמודדים עם סוגיות של גדילה ושינוי במהלך התהליך.

לעמוד הפעילות >>

למידע נוסף על המסע לתיקון ממלכת הזמן

  

 היער הקסום  

רכישת כרטיסים

פעילות לילדים בגילאי 6 עד 8

"היער הקסום" הינו מסע עלילתי במהלכה משחררים הילדים בטעות שדון אשר מעולל תעלולים ביער הקסום. במהלך הפעילות הילדים מנסים להשיב את המצב לקדמותו תוך מציאת הסברים להתנהגות של השדון. פעילות זו נועדה להכיר לילדים המשתתפים בו את עולם התחושות והרגשות דרך היכרות עם דמויות שונות ביער קסום.

לעמוד הפעילות >>

למידע נוסף על היער הקסום

  

חברים ביער   

רכישת כרטיסים

פעילות לגילאי 6 עד 8  (פעילות במסלול המוכר "היער הקסום"). 

הפעילות החדשה מפגישה את הילדים עם הדמויות ממסלול "היער הקסום", כשהפעם נצב בפניהם אתגר חדש:

יום הולדתו ה-100 של הקוסם הלבן בפתח, אך בעיות בין דיירי היער מאיימות על קיום החגיגה. 

לעמוד הפעילות >>

חברים ביער

 החייזרים  

רכישת כרטיסים


פעילות לילדים בגילאי 8 עד 11

במהלך פעילות "החייזרים" ילדים מגיעים אל ספינת חייזרים מעולם אחר ותפקידם בפעילות הוא לתקשר עם החייזרים ולמצוא את הדרך חזרה הביתה. במהלך הרפתקה זו הילדים לומדים על השונה והאחר וימצאו את הדך לדו-שיח, גישור והבנה.

לעמוד הפעילות >>

למידע נוסף על החייזרים

 

  דיאלוג בחשיכה  

רכישת כרטיסים
"דיאלוג בחשיכה" הוא סיור למבוגרים וילדים מעל גיל 9 בלבד, המתקיים בחושך מוחלט ומודרך ע"י מדריכים עיוורים. זוהי תערוכה בלתי שגרתית בה המשתתפים לא רואים דבר, אך מגלים עולם ומלואו ואולי בעיקר, את עצמם

למידע נוסף >>

למידע נוסף על דיאלוג בחשיכה

  


  הזמנה לשקט  

רכישת כרטיסים
"הזמנה לשקט" הינה תערוכה מבית היוצר של "דיאלוג בחשיכה" והיא למעשה מסע תקשורתי אל מחוזות של שקט והכל בהנחיית מדריכים חירשים. התערוכה תעניק למבקרים בה חוויה ייחודית, ותחשוף אותם לדרכי תקשורת ושיח אחרות, ותיצור מפגש נטול דיעות קדומות בין אנשים חירשים לאנשים שומעים

למידע נוסף >>

למידע נוסף על הזמנה לשקט

  

  דיאלוג עם הזמן  

רכישת כרטיסים
"דיאלוג עם הזמן" הוא הזמנה לדיאלוג בין דורי. שבויים בידי דעות קדומות וסטריאוטיפים ומתאמצים להיראות צעירים, הדיאלוג עם הזמן, מסתבר מלווה את כולנו, בכל גיל. המשתתפים בתערוכה יהנו מחוויה עוצמתית ומרגשת שתציף אותם ברגשות של קרבה ואמפתיה כלפי אנשי הגיל השלישי הסובבים אותם

למידע נוסף >>

למידע נוסף על דיאלוג עם הזמן

  

 ימי גיבוש וכיף לעובדים וארגונים - סדנאות ארגוניות  

המוזיאון מציע פעילויות למבוגרים היכולות להתאים במיוחד ליום גיבוש לעובדים או כסדנאות לצוותים ומנהלים. הסדנאות הארגוניות, אשר נתפרות ע"פ דרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו, יעניקו למשתתפים בהם חוויה יוצאת דופן ומעוררת חושים שתישאר עימם זמן רב אח"כ.

ימי גיבוש וכיף לעובדים וארגונים - למידע נוסף>>

סדנאות ארגוניות

 

 ימי הולדת/ רעיונות לימי הולדת  


מוזיאון הילדים מציע לכם לחגוג יום הולדת חוויתי ושונה במסגרת אחד ממסלולי הילדים או באחד ממסלולי התערוכות השונות שבו. התכוננו לחגיגת יום הולדת שילדיכם לא ישכחו!

למידע נוסף על רעיונות לימי הולדת במוזיאון >>

ימי הולדת במוזיאון הילדים

  

חוויה של צמיחה רגשית במסווה של פעילויות לילדים

המוזיאון מציע אטרקציות לילדים ברוח המאה 21 - האו מציע לילדים מסע אקטיבי ומרתק בתוך העולם המופלא מכול, הלא הוא עולמם הפנימי של המבקרים הצעירים. במהלך מסע זה, מתעוררים בהם רגשות חבויים, והדמיון והפנטזיה מרקיעים שחקים.

עולם המושגים והרגשות שהילדים סופגים ומעבדים במהלך המסע, מוביל אותם לידי הרחבת מושגי החשיבה, ומעודד אותם לצמיחה ולהתפתחות בעתיד.

הביקור במוזיאון, הוא לא עוד אטרקציה או  עוד סתם פעילות לילדים. הפעילויות השונות מהוות לילדים הזדמנות ל"חקר" האישיות; הילדים לומדים, חשים וקולטים גירויים מהסביבה, מעלים שאלות אותנטיות ויוצרים לעצמם תובנות חדשות על עולמם.

תהליך זה, היוצר חיבור טבעי בין רגש ושכל, מקדם בילדים מגוון של כישורי תפיסה וחשיבה כגון: עיבוד חזותי, חשיבה אנליטית, שאילת שאלות, חשיבה מסתעפת ויצירתית ועוד.


אטרקציות ופעילויות לילדים בשבת!


גם בימי שבת, בין השעות 10:00-13:30, המוזיאון מזמין אתכם לקחת חלק ביחד עם ילדכם באחד ממסלולי הילדים או להשתתף איתם באחת מהתערוכות והפעילויות לילדים הקבועות שלנו.

למידע נוסף אודות האטרקציות לילדים בשבת והתערוכות הפעילות בסופי השבוע

 

אולי יעניין אתכם גם:

בלוג מוזיאון הילדים - כל מה שמעניין הורים, הצעות להפעלות ופעילויות לילדים

למידע אודות אטרקציות לילדים במוזיאון

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp