מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אודות

המוזיאון הוקם בשנת 2001 ואירח למעלה משני מיליון מבקרים מכל הגילאים. במוזיאון מגוון פעילויות שהמכנה המשותף להן הוא העיסוק החוויתי בתחום האינטליגנציה הרגשית, החינוך לסובלנות וקבלת השונה והאחר. 


הפעילויות השונות במוזיאון מתאפיינות בהדרכה בקבוצות קטנות יחסית תוך מתן דגש לערך המוסף
ולערכים הנלווים לפעילות.


המוזיאון הוא אחד המושקעים בארץ מבחינת עיצוב ושמעו יצא למרחוק גם ברחבי בעולם.

רחבת המוזיאון מבחוץ

מסלולי הפעילות השונים מתחלקים ל- 2 קטגוריות :

מסלולי הילדיםפעילויות לילדים בגילאי שנתיים וחצי עד 12 בחלוקה לקבוצות גיל . 

התערוכותתערוכות המוזיאון מתאימות למבוגרים וילדים מעל גיל 9. 

כלל הפעילויות במוזיאון הן מודרכות ומחייבות תיאום מראש.

בסקרי משוב שנערכו על מידת שביעות הרצון של המבקרים מלמדים כי למעלה מתשעים ושמונה (98) אחוזים מההורים, המורים והגננות, סבורים, כי לביקור וההשתתפות באטרקציות לילדים שמציע המוזיאון, מידה רבה עד מאוד של ערך מוסף מבחינת התפתחותו הרגשית של הילד. 


מידע אודות הפרוגרמה החינוכית של מוזיאון הילדים

ומה אמרו המבקרים?


- מוזיאון של התרגשויות הילדים יצאו עם סמיילי ענקי על הפנים ושאלו :"אפשר עוד פעם?""תשכחו מכל מה שידעתם קודם על מוזיאונים", כך סיכם כתב עיתון ערוץ הילדים את החוויה אותה עוברים הילדים במוזיאון הילדים הישראלי בחולון.

- ההתפעלות מחווית הביקור במוזיאון סחפה כלי תקשורת רבים:"מי שמגיע זוכה לעבור הרפתקאות מדהימות ביער הקסום או בעיר החייזרים הנטושה". בעיתון "גלובס" הכתירו את החוויה כדיסנילנד לאדם החושב, ואילו בעיתון ידיעות אחרונות, פשוט ציטטו את הילדים: "הילדים יצאו עם סמיילי ענקי על הפנים ושאלו :"אפשר עוד פעם?".


בסקרי משוב שנערכו על מידת שביעות הרצון של המבקרים מלמדים כי למעלה מתשעים ושמונה (98) אחוזים מההורים, המורים והגננות, סבורים, כי לביקור וההשתתפות  באטרקציות לילדים שמציע המוזיאון, מידה רבה עד מאוד של ערך מוסף מבחינת התפתחותו הרגשית של הילד. 

רחבת המוזיאון מבחוץ- אזור המתנה


ומה עוד מוזיאון הילדים הישראלי מציע לכם?

בנוסף לפעילויות הילדים השוטפות אשר מציע המוזיאון עבור קהל הילדים והנוער, המוזיאון מציע גם פעילויות לקהל מבוגר יותר במסגרת התערוכות "הזמנה לשקט", "דיאלוג בחשיכה", "דיאלוג עם הזמן", או במסגרת ימי כיף לעובדים או ימי גיבוש למנהלים ולצוותים בתחומי המוזיאון המאורגנים תוך התאמה אישית לצרכי הארגון.

לילדים ברי המזל, מציע המוזיאון לחגוג ימי הולדת לילדים במוזיאון בפעילות ספציפית לחגיגה אשר תיסגר ותוקצה לחגיגת יום ההולדת בלבד ולמשתתפיה ותספק את חגיגת יום ההולדת הטובה ביותר שיש

מוזיאון הילדים גם קיבל המלצה חמה מטעם אתר התיירות המוביל בעולם  tripadvisor

תעודת מומלץ אתר טריפ אדביזור

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp