מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות יום הולדת לילדים!

איך נחגוג לנסיך או הנסיכה שלנו? יום ההולדת של הילד או הילדה קרב ובא ואתם שוברים את הראש מה עושים הפעם? השתמשתם כבר בכל הרעיונות האפשריים ליום הולדת ואתם לא מפסיקים לחשוב - איך תצליחו לרגש הפעם? בואו אלינו והפתיעו את הילדים ביום הולדת מדהים!


מוזיאון הילדים מציע לכם ימי הולדת לילדים עם פעילות ייחודית שהיא חוויה מלהיבה ומעצימה המשלבת כיף והנאה עם ערכים חינוכיים חשובים שמועברים בכל פעילות ופעילות. תערוכות ופעילויות מהנות לצד פיתוח אינטליגנציה רגשית, כישורי חיים, וערכים של פתיחות וכבוד לאחר.

אנחנו מציעים פעילות ימי הולדת לילדים משגעת, חווייתית ושמחה במיוחד!

ימי הולדת לילדים במוזיאון הילדים בחולון!

פעילות לילדים כיפית, מרגשת ומאתגרת במוזיאון הילדים הישראלי בחולון. אצלנו תמצאו מגוון פעילויות איכותיות, כיפיות, מלאות ערכים ושמחת חיים לכל הגילאים החל מגיל 5. פעילות לילדים ייחודית לכל מסלול עם הכוונה חינוכית שונה המותאמת לגיל של הילדים שלכם.


ימי הולדת לילדים מגיל 5 ומעלה בעקבות הביטלס! הצטרפו אלינו למסע בו תגלו מקרוב את סיפורה של הלהקה המצליחה והאהובה ביותר בעולם, את כוחה של המוזיקה והשפעתה התרבותית. מגוון פעילויות המחכות לכם לאורך המסלול: אולפן הקלטות, עריכת ווידאו קליפ, גלריית אמנות המוקדשת ללהקה ועוד.


פעילות לילדים בגילאי 4 עד 6 - "המסע לתיקון ממלכת הזמן". יחד שני גיבורים המסע, זיג וזג, יוצאים לפתור תעלומה. במהלך הפעילות הילדים לומדים להכיר את מושג הזמן ומתמודדים עם סוגיות של גדילה ושינוי. פעילות לילדים בנושא "החייזרים" - איך מתקשרים עם החייזרים? מהלך הרפתקה זו הילדים לומדים על השונה והאחר וימצאו את הדך לדו-שיח, גישור והבנה. פעילות לילדים בגילאי 6 עד 8 - "היער הקסום" הינו מסע עלילתי במהלכה משחררים הילדים בטעות שדון אשר מעולל תעלולים ביער הקסום. בכל התערוכות והפעילויות הילדים לוקחים חלק פעיל. הם חווים, חשים ומתרגשים, נהנים ולומדים להכיר את האני הפנימי שלהם. מוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציע לכם שפע פעילויות, הרפתקאות וכיף עם כל החברים ביום הולדת הכי מיוחד שיש!

פעילות יום הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp