מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

מחפשים מוזיאונים לילדים במרכז?

בואו אלינו למוזיאון הילדים בחולון לפעילות ילדים מדהימה וקסומה במסגרת מוזיאונים לילדים במרכז תמצאו כיף, ערכים, צחוקים, חשיבה והמון זמן יחד איכותי לכל המשפחה. אצלנו תמצאו פעילות לילדים לכל הגילים. פעילות כיפית, מרגשת ומאתגרת במוזיאון הילדים הישראלי בחולון.
מגוון פעילויות איכותיות, כיפיות, מלאות ערכים ושמחת חיים לכל הגילאים. פעילות לילדים ייחודית לכל מסלול עם הכוונה חינוכית שונה המותאמת לגיל הילדים וכיפית לכולם. מוזיאון הילדים בחולון מציע לכם שפע פעילויות, הרפתקאות, למידה דרך חוויה והנאה רבה לכל הגילים. פעילות לילדים בה הדמיון והפנטזיה מרקיעים שחקים. גם בימי שבת, בין השעות 10:00-13:30. בכל התערוכות והפעילויות הילדים לוקחים חלק פעיל. הם חווים, חשים ומתרגשים, נהנים ולומדים להכיר את האני הפנימי שלהם.

פעילות כיפית לילדים עם חשיבה וערכים!

מוזיאון הילדים בחולון מציע לכם פעילות לילדים במסגרת מוזיאונים לילדים במרכז, שהיא חוויה מלהיבה ומעצימה המשלבת כיף והנאה עם ערכים החינוכיים החשובים. לצעירים בגילאי שנתיים וחצי עד 4 מסלול ה"ינשול"- חצי ינשוף וחצי חתול, המחפש חברים ביער קסום. מה עושים כשמתביישים? פעילות מרגשת ומקסימה עם שלל מרקמים, צלילים, תחושות וחוויות משעשעות ומפתיעות. פעילות לילדים "בעקבות הפרפרים" - הילדים מתלווים לצמד זחלי פרפרים המתפתחים והופכים בעצמם לפרפרים ויוצאים איתם למסע ברחבי היער.

פעילות לילדים מגיל 5 ומעלה בעקבות הביטלס. בואו אתנו ו למסע בו תגלו מקרוב את סיפורה של הלהקה המצליחה והאהובה ביותר בעולם, את כוחה של המוזיקה והשפעתה התרבותית. מגוון פעילויות המחכות לכם לאורך המסלול: אולפן הקלטות, עריכת ווידאו קליפ, גלריית אמנות המוקדשת ללהקה האהובה ועוד.
פעילות לגילאי 4 עד 6 - "המסע לתיקון ממלכת הזמן". יחד שני גיבורים המסע, זיג וזג, יוצאים לפתור תעלומה. במהלך הפעילות הילדים לומדים להכיר את מושג הזמן ומתמודדים עם סוגיות של גדילה ושינוי. פעילות לילדים בנושא "החייזרים" - איך מתקשרים עם החייזרים? מהלך הרפתקה זו הילדים לומדים על השונה והאחר וימצאו את הדך לדו-שיח, גישור והבנה.
פעילות לגילאי 6 עד 8 - "היער הקסום" הינו מסע עלילתי במהלכה משחררים הילדים בטעות שדון אשר מעולל תעלולים ביער הקסום. מחכים לכם במוזיאון הילדים בחולון!

מוזיאונים לילדים במרכז במיוחד עבורכם!

מוזמנים אלינו לחוויית ילדות בלתי נשכחת ב"מוזיאון הילדים" בחולון, בו עוברים הילדים מסלולים והרפתקאות. לילדים יש דמיון חסר גבולות וסקרנות מולדת אשר מניעה אותם לחקור, ליצור וללמוד. במוזיאון הילדים שלנו, אנו מאמינים בטיפוח התכונות הללו באמצעות חוויות מרתקות ואינטראקטיביות. מוזיאונים לילדים במרכז לחוויה של מסע בעולם קסום. אצלנו כל מסלול מעוצב כסיפור בעל נושא מרכזי המעניק לילד חוויה ייחודית ומותאמת גיל. מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת מלאה בצחוק, גילוי ואפשרויות אינסופיות!


מחפשים מוזיאונים לילדים במרכז? לדמיון אין גבול במוזיאון הילדים שלנו! בואו לגלות עולמות שונים בהם ניתן ליצירתיות ולדמיון להשתולל. מרחבי המשחק האינטראקטיביים הללו מטפחים כישורים חברתיים, יכולות פתרון בעיות והתפתחות רגשית, תוך שהם מספקים שעות של הרפתקאות מלאות כיף. בואו אלינו למוזיאון הילדים בחולון, המקום היחיד בו הילדים שותפים מלאים למסע ויכולים לגעת ולשחק עם המוצגים והם עצמם דמות פעילה ומרכזית בסיפור הנבנה לאורך המסלול. מוזיאון הילדים שלנו מתגאה במגוון רחב של תערוכות מרתקות המאפשרות לילדים לעסוק באופן פעיל בסביבתם. כל פעילות נבנתה בקפידה כדי לעורר סקרנות ולעודד חקר.

אטרקציות לילדים בשבת במרכז

בואו אלינו לגלות מסלולי משחק והרפקאות שונים המותאמים לכל גיל. מוזיאון הילדים בחולון מעודד את הביטוי האמנותי וההרפתקני של ילדכם, בהנחיית מדריכים מנוסים. הפעילויות אצלנו עוזרות לילדים לפתח מיומנויות שונות, מודעות חברתית וביטוי עצמי.
הקיפו את ילדכם בקסם של סיפור באמצעות הפעלות הסיפור האינטראקטיביות שלנו. בהנחיית הצוות הנהדר והעתיר ניסיון שלנו, המפגשים האלה שובים מוחות צעירים כשהם יוצאים למסעות דמיון, פוגשים דמויות מרתקות ולומדים שיעורים יקרי ערך. אצלנו מעודדים ילדים להשתתף, לשאול שאלות, ואפילו ליצור סיפורים משלהם, לטפח התפתחות שפה, מיומנויות הקשבה ואהבה לסביבה ואחד כלפי השני. מוזיאונים לילדים במרכז עם אטרקציות מיוחדות במוזיאון הילדים שלנו, עולם של כיף, גילוי ולמידה אינסופי מחכה לילדכם. בואו למוזיאון הילדים וראו את עיני הילדים נוצצות מהתרגשות כשהם משחררים את דמיונם, מכירים חברים חדשים ויוצרים זיכרונות לכל החיים.

מוזיאונים לילדים במרכז – חוויה לכל המשפחה!

מחפשים מוזיאונים לילדים במרכז? בואו עם הילדים לחוויה המושלמת ב 'מוזיאון הילדים הישראלי' בחולון. פעילות ייחודית וכיפית לפיתוח יכולות רגשיות וחברתיות. מגוון אטרקציות חווייתיות במיוחד במוזיאון הילדים שמתאימות לכל גיל עם המון שמחה ואתגר חיובי ומהנה. המוזיאון כולל שלל תערוכות בעיצוב מקסים ומציע שפע פעילויות לכל המשפחה.
מוזיאון הילדים בחולון מציע מגוון פעילויות אשר המכנה המשותף להן הוא העיסוק החוויתי בתחום האינטליגנציה הרגשית, החינוך לסובלנות וקבלת השונה והאחר. הדרכה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש לערך המוסף ולערכים הנלווים לפעילות. מוזיאון הילדים בחולון הוא אחד המושקעים בארץ ובעולם מבחינת עיצובית וחינוכית והיה מועמד על ידי ארגון מוזיאוני הילדים בעולם "HANDS ON" כמוזיאון הילדים הטוב בעולם.

מוזיאונים לילדים בשבת

פעילות עם ילדים בשבת היא הזדמנות נפלאה לזמן יחד איכותי משפחתי שכולו מוקדש לחוויה, למידה, אהבה ושמחה. בואו אלינו במסגרת מוזיאונים לילדים במרכז עם צוות מוזיאון הילדים שלנו המספק עולם שכולו חוויות מהנות, מעשירות, מלמדות ומגבשות.

פעילויות המיועדות לפעוטות מגיל שנתיים וחצי בהן יחוו הילדים חוויות ורגשות. לדוגמה במסלול הפעילות "טיול עם ינשול" , יחוו המבקרים הצעירים יחד עם הינשול הקטן את הרצון להכיר חברים חדשים, תוך התמודדות עם תחושת ביישנות. בפעילות "בעקבות הפרפרים", מתבוננים הילדים מקרוב על מחזור חייו של הפרפר ודרכו על משפחות שונות בטבע, מעגליות ומחזור החיים. החוויה מעוררת מודעות לתהליכים של גדילה, שינוי והתפתחות והיכרות עם השונות בטבע.
מה עוד? ההצגה "איפה מיש" היא אטרקציה מיוחדת, בהיותה הצגה פעילה המזמינה את הילדים להפוך לחלק פעיל בתוכה. במסע זה מתוודעים הילדים אל חשיבותה של חברות, ההנאה שבמשחק בכל תרבות וזמן, ובמיוחד ההנאה המיוחדת הטמונה בקשר המיוחד בין הילד לצעצועיו האהובים.


אנחנו מזמינים אתכם למגוון פעילויות לילידם בכל הגילים ולשלל במסגרת מוזיאונים לילדים במרכז,
מוזיאון הילדים הישראלי בחולון , חוויה עוצמתית המשלבת מיצגים ועיצוב ייחודיים. אצלנו יש מה לעשות לכולם ,קטנים וגדולים. מחכים לכם לחוויה ייחודית בשבת עם כל המשפחה למגוון פעילויות בקונפסט מיוחד בהשראת עולמות תוכן איכותיים ומיוחדים!

מוזיאונים לילדים במרכז

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp