מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות לימי הולדת לילדים במוזיאון הילדים בחולון

פעילות לילדים כיפית, מרגשת ומאתגרת במוזיאון הילדים הישראלי בחולון. עוד לא ביקרתם אצלנו? מחפשים אטרקציות לימי הולדת לילדים? הגעתם למקום הנכון! אצלנו תמצאו מגוון פעילויות איכותיות, כיפיות, מלאות ערכים והנאה לכל הגילאים. פעילות לילדים ייחודית לכל מסלול בעלת ערך מוסף שונה ומותאמת לגיל של הילדים שלכם.

מוזיאון הילדים מציע לכם אטרקציות לימי הולדת לילדים עם פעילות ייחודית שהיא חוויה מלהיבהומעצימה המשלבת כיף והנאה עם ערכים חינוכיים חשובים שמועברים בכל פעילות ופעילות. מסלולי פעילות ייחודיים ומהנים לצד פיתוח אינטליגנציה רגשית, כישורי חיים וערכים של פתיחות וכבוד לאחר.

אנחנו מציעים פעילות יום הולדת חווייתית, איכותית ושמחה במיוחד!


אטרקציות לימי הולדת לילדים מגיל 5 ומעלה בעקבות הביטלס! הצטרפו אלינו למסע בו תגלו מקרוב את סיפורה של הלהקה המצליחה והאהובה ביותר בעולם, את כוחה של המוזיקה והשפעתה התרבותית. מגוון פעילויות המחכות לכם לאורך המסלול: אולפן הקלטות, עריכת ווידאו קליפ, גלריית אמנות המוקדשת ללהקה האגדית וחבריה ועוד.


פעילות לילדים בגילאי 4 עד 6 - "המסע לתיקון ממלכת הזמן". יחד שני גיבורים המסע, זיג וזג, יוצאים לפתור תעלומה. במהלך הפעילות הילדים לומדים להכיר את מושג הזמן ומתמודדים עם סוגיות של גדילה ושינוי. פעילות לילדים בגילאי 6 עד 8 - "היער הקסום" הינו מסע עלילתי במהלכה משחררים הילדים בטעות שדון אשר מעולל תעלולים ביער הקסום. פעילות לילדים לגילאי 8 עד 11 "החייזרים" - איך מתקשרים עם חייזרים ומי הוא חייזר? במהלך הרפתקה זו הילדים לומדים על השונה והאחר ומוצאים את הדך לדו-שיח, גישור והבנה.

בכל התערוכות והפעילויות הילדים לוקחים חלק פעיל. הם חווים, חשים ומתרגשים, נהנים ולומדים להכיר את האני הפנימי שלהם. מוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציע לכם שפע פעילויות, הרפתקאות וכיף עם כל החברים ביום הולדת הכי מיוחד שיש!

אטרקציות לימי הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp