מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות במרכז בשבת – חוויה לכל המשפחה!

'מוזיאון הילדים הישראלי' בחולון מביאים אליכם את החוויה המושלמת לילדים. פעילות ייחודית וכיפית ללמידה באמצעות חוויה. מגוון אטרקציות במרכז בשבת חווייתיות במיוחד במוזיאון הילדים שמתאימות לכל גיל (כמעט) . המוזיאון מציע מגוון פעילויות אשר המכנה המשותף להן הוא העיסוק החוויתי בתחום האינטליגנציה הרגשית, החינוך לסובלנות וקבלת השונה והאחר.

אטרקציות במרכז בשבת במוזיאון הילדים עם הדרכה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש לערך המוסף ולערכים הנלווים לפעילות. מוזיאון הילדים בחולון הוא אחד המושקעים בארץ ובעולם מבחינת עיצובית וחינוכית והיה מועמד על ידי ארגון מוזיאוני הילדים בעולם "HANDS ON" כמוזיאון הילדים הטוב בעולם. בואו אלינו לחוויה ייחודית בשבת עם כל המשפחה למגוון פעילויות ועולמות תוכן חדשניים ומרהיבים.
מוזיאון הילדים- בילוי לכל המשפחה באווירה קסומה במגוון פעילויות המאפשרות לימוד חוויתי והתנסות חיובית - הכי כיף והכי מיוחד!


שבת במוזיאון הילדים בחולון חוויה שנשארת בלב!


פעילות עם ילדים בשבת היא הזדמנות נפלאה לזמן יחד איכותי משפחתי שכולו מוקדש לחוויה, למידה, הכלה וכייף . אטרקציות במרכז בשבת עם צוות מוזיאון הילדים שלנו הנותן במיוחד לילדיכם עולם שכולו חוויות מהנות, מעשירות, מלמדות ומגבשות. בפעילויות המיועדות לפעוטות מגיל שנתיים וחצי, יחוו הילדים חוויות ורגשות לדוגמה במסלול הפעילות "טיול עם ינשול" , יחוו המבקרים הצעירים יחד עם הינשול הקטן את הרצון להכיר חברים חדשים, תוך התמודדות עם תחושת ביישנות. בפעילות "בעקבות הפרפרים", מתבוננים הילדים מקרוב על מחזור חייו של הפרפר, ודרכו על משפחות שונות בטבע, מעגליות ומחזור החיים. החוויה מעוררת מודעות לתהליכים של גדילה, שינוי והתפתחות והיכרות עם השונות בטבע.


מה עוד? ההצגה "איפה מיש" היא אטרקציה מיוחדת, בהיותה הצגה פעילה המזמינה את הילדים להפוך לחלק פעיל בתוכה. במסע זה מתוודעים הילדים אל חשיבותה של חברות, ההנאה שבמשחק בכל תרבות וזמן, ובמיוחד ההנאה המיוחדת הטמונה בקשר המיוחד בין הילד לצעצועיו האהובים. אנחנו מזמינים אתכם למגוון פעילויות לילידם בכל הגילים ולשלל אטרקציות במרכז בשבת במוזיאון הילדים הישראלי בחולון לחוויה עוצמתית המשלבת הדרכה בקבוצות קטנות, תוכן ייחודי וסביבה מעוצבת. אצלנו כולם ימצאו מה לעשות קטנים וגדולים. בואו איתנו להרפתקאות מרתקות!

אטרקציות במרכז בשבת לכל המשפחה!

'מוזיאון הילדים הישראלי' בחולון מביאים אליכם את החוויה המושלמת לילדים. מסלולים והרפתקאות המותאמים לילדים מגיל שנתיים וחצי ועד למבוגרים בכל גיל. פעילות ייחודית ומהנה לפיתוח אינטליגנציה רגשית וכישורי חיים בדרך ייחודית ומרתקת!


מגוון אטרקציות במרכז בשבת אשר המכנה המשותף שלהן הוא העיסוק החוויתי בתחום האינטליגנציה הרגשית, החינוך לסובלנות וקבלת השונה והאחר.
מוזיאון הילדים בחולון הוא אחד המושקעים בארץ ובעולם מבחינת עיצובית וחינוכית. אטרקציות במרכז בשבת במוזיאון הילדים עם הדרכה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש לערך המוסף ולערכים הנלווים לפעילות. חוויה מלהיבה, מהנה ומעצימה עם ערכים חינוכיים חשובים. בואו אלינו לחוויה ייחודית בשבת עם כל המשפחה למגוון פעילויות בקונספט מיוחד בהשראת עולמות תוכן מרגשים ומיוחדים.

פעילות בשבת לילדים

מוזמנים אלינו למגוון אטרקציות במרכז בשבת עם צוות מוזיאון הילדים שלנו המתמחה ביצירת עולם שכולו חוויות מהנות, מעשירות, מלמדות ומגבשות. בפעילויות המיועדות לפעוטות מגיל שנתיים וחצי, יחוו הילדים חוויות ורגשות כמו לדוגמה במסלול הפעילות "טיול עם ינשול" , יחוו המבקרים הצעירים יחד עם הינשול הקטן את הרצון להכיר חברים חדשים, תוך התמודדות עם תחושת ביישנות. בפעילות "בעקבות הפרפרים", מתבוננים הילדים מקרוב על מחזור חייו של הפרפר, ודרכו על משפחות שונות בטבע, מעגליות ומחזור החיים. החוויה מעוררת מודעות לתהליכים של גדילה, שינוי והתפתחות והיכרות עם השונות בטבע. ההצגה "איפה מיש" היא אטרקציה מיוחדת, בהיותה הצגה פעילה המזמינה את הילדים להפוך לחלק פעיל בתוכה. במסע זה מתוודעים הילדים אל חשיבותה של חברות, ההנאה שבמשחק בכל תרבות וזמן, ובמיוחד ההנאה המיוחדת הטמונה בקשר המיוחד בין הילד לצעצועיו האהובים.
מסלולי ילדים, תערוכת הביטלס ועוד והרפתקאות מגוונות לכל המשפחה. הזדמנות נפלאה לזמן איכות משפחתי המוקדש כולו לחוויה, למידה, אהבה ושמחה. בואו ונצא במסע מרתק שכולו הנאה, ערך וכיף!

אטרקציות במרכז בשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp