מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילויות מעשירות וחווייתיות לכל המשפחה: אטרקציות לשבת

פעילויות גיבוש וכיף משפחתיות חשובות לקשר בין הילדים וההורים, לריענון ולשמירה על אווירה טובה בבית. במהלך השבוע הילדים במסגרות, אתם ההורים בעבודה, ופעילות משפחתית לא נראית באופק.
אספנו למענכם כמה אטרקציות לשבת כיפיות, מגבשות ומהנות לכל המשפחה.

 

אטרקציות לשבת פעילות על-זמנית

ילדים אוהבים לחקור, לשאול ולגלות נושאים רבים ושונים, ביניהם הזמן. הפעילות "המסע לתיקון ממלכת הזמן" לגילאי 4-6 מלווה את זיג וזג, צמד זחלים ותהליך הפיכתם לגלמים. הפעילות דנה בנושא מחזור החיים, השתנות, גדילה והתפתחות.

פעילות משפחתית כיפית ומהנה למשפחות עם ילדים קטנים, הכוללת גם פעילות בלשית במהלכה הילדים וההורים יכולים לחקור ליהנות ביחד. הילדים לומדים במהלך הפעילות על מחזוריות החיים והזמן , ונוכחות ההורים לצידם במהלך הפעילות מעצימה את החוויה וההתרגשות.

 

דיאלוג בחשיכה

התערוכה הבינלאומית עטורת השבחים, חוצה תרבויות והשפות , מאפשרת ליצור תקשורת עמוקה ומקרבת דווקא בחשיכה המוחלטת. המסע הייחודי בחשכה , המדמה את עולמם של העיוורים וכבדי הראייה, מספק הצצה מרתקת לעולם אחר.

 

בעולם זה התקשורת פעמים רבות קרובה ואמתית יותר, חפה מכל השיפוטיות והסטריאוטיפים שמביא עמו חוש הראייה. את המסע בחשיכה צולחים בעזרה הדדית, תמיכה זה בזה, והמון שיח פתוח, נעים ומרגש בהנחיית המדריכים המדהימים שלנו, העיוורים וכבדי ראייה בעצמם.

 

כל הדורות במשפחה אחת

במוזיאון תמצאו אטרקציות לשבת מזוויות מרתקות ומקוריות, בהן הפעילות "דיאלוג עם הזמן". פעילות זו מלווה בידי מדריכים מבוגרים מעל גילאי 70, ומעודדת את הילדים והמבוגרים לדבר עם הדור המבוגר, להיכנס אל עולמם, לשמוע אותם וליצור קשר על דורי מהנה, מרגש וקרוב.

 

הפעילות כוללת תחנות משעשעות וכיפיות, ודרך משחק ושיח לומדים את חשיבות התקשורת הפתוחה והמכבדת עם אנשים זקנים. פעילות זו אינה לילדים בלבד כמובן, ומתאימה לכל המשפחה ולילדים מעל גיל 10 ומלמדת את הילדים על עולמם של סבא וסבתא והמבוגרים בכלל.

 

אנו מוזיאון הילדים בחולון מזמינים אתכם להנות ממגוון הפעילויות שלנו, הורים, ילדים, מבוגרים וצעירים, וליהנות מפעילויות מעשירות, מלמדות וייחודיות. אצלנו תוכלו למצוא אטרקציות לשבת ויום חול שתמיד כוללות המון ערך מוסף, מתובל בצחוק והנאה גדולה.

אטרקציות לשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp