מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כך תבחרו אטרקציות לימי הולדת לילדים

מציאת אטרקציות לימי הולדת לילדים זוהי משימה מורכבת, שכן האטרקציה צריכה להתאים לגיל הילדים, לכלול מספר משתתפים מתאים, להכיל ערך מוסף ועוד... הנה כמה אופציות לאטרקציה המושלמת לחגיגת מסיבת יום ההולדת של ילדכם.

אטרקציות ופעילויות לימי הולדת עם חברים

המוזיאון מציע לכם מגוון שלם של אטרקציות לימי הולדת לילדים מותאמות גיל, אשר ייצרו עבורכם את חווית יום ההולדת המושלמת. ההפעלות במוזיאון כוללות ערך מוסף והילדים יוצאים מהן עם חוויה משמעותית מהנה מרחיבת אופקים ודמיון מפותח.

ישנן פעילויות בנושאים שונים ועל מנת שילד יום ההולדת ואורחיו ייהנו במקסימום , עליכם לבחור את האטרקציה שעונה על תחומי העניין שלו. בחרו פעילות שמתאימה לגיל ילד יום ההולדת ויתר הילדים המשתתפים בפעילות. בתחום עבור ילדי הגיל הרך, ההצגה הפעילה  "איפה מיש" לדוגמה, מתאימה לגילאי 4-5, והיא כוללת בנוסף להצגה , תצוגת צעצועים מיוחדים ושונים והסבר עליהם. בסופה של הפעילות, מגיע סבב ברכות ואיחולים לילד יום ההולדת מהמשפחה והחברים לסיום חגיגי.

 

אטרקציות לימי הולדת לילדים ולמשפחה

אחת מאטרקציות המוזיאון היא הפעילות "הביטלס - מסע הקסם המסתורי", והיא מותאמת למשפחות ולילדים מגיל 5 ומעלה וכן, גם למבוגרים. פעילות חגיגת יום הולדת משפחתית צריכה לכלול מגוון מותאם לגילאים של כל בני המשפחה, ולענות על תחומי העניין של כולם והביטלס עונה על דרישות אלו כי מי לא אוהב מוסיקה?

אפשרות נוספת לחגיגת יום הולדת יחד עם בני המשפחה, היא "דיאלוג עם הזמן" . בתערוכה זו, המוזיאון יכין עבורכם פעילות מותאמת אישית שתכלול תמונות וזכרונות שונים מן העבר. פ זו היא הזדמנות נפלאה להתרגש עם כל המשפחה, להכיר את עבר המשפחה, להכיר לעומק את סבא וסבתא ולהחזיר את כולם כמה שנים אחורה בזמן וברגש.

 

איפה, איפה, איפה העוגה

אין חגיגה בלי עוגה וכיבוד, לכן בסיומה של כל פעילות תוכלו להגיע לרחבת הדשא של המוזיאון או לחדר חגיגות מיוחד, בו תוכלו לחגוג את יום ההולדת יחד עם כיבוד ומוזיקה (יש להכין מראש) וליהנות מחגיגת יום הולדת עם החברים וההורים.

אתם ההורים תוכלו לדאוג מראש שיהיו דגלים, בלונים וקישוטים, וכך תהיה אווירת יום הולדת מושלמת. מוזיאון הילדים מזמין אתכם לחגוג את יום ההולדת של ילדכם עם אחת ממגוון אטרקציות לימי הולדת לילדים לגילאים שונים, בנושאים שונים מעשירים וכיפיים.

אטרקציות לימי הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp