מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כך תגבשו את צוותי העבודה שלכם באופן עמוק ומיוחד: יום גיבוש לחברות

התרבות הארגונית והקשרים החברתיים והמקצועיים הנרקמים בארגון, הם הבסיס הקריטי להצלחתו. היום כבר ברור וידוע שעובדים שמחים המרגישים החשים מימוש ונינוחות במקום העבודה והמרגישים תחושת שייכות של בית ומשפחה, יפיקו מעצמם הרבה יותר למען הארגון וירצו להישאר בו לאורך זמן.

יום גיבוש לחברות במסגרת הפעילויות הייחודיות של מוזיאון הילדים, הוא הזדמנות לרקום קשרים כאלו בתוך צוותי העובדים והמנהלים שלכם, להכניס מימד של כיף וחוויה, ולעבור תהליך עוצמתי שיותיר חותם אמיתי בלבבות של כולם.

יום גיבוש לחברות סדנת תקשורת מבית התערוכה "הזמנה לשקט"

הבסיס לכל הוא תקשורת. כשמדברים על תקשורת, חושבים על מספר דברים כמו למשל : תקשורת בין אישית, אמצעי תקשורת, תקשורת כתובה, ועוד ועוד....


קיים סוג נוסף של תקשורת שונה ומרתקת, שהיא תקשורת באמצעות שפת הגוף , שפת הסימנים והשפה הוויזואלית.
תקשורת שונה זו, מאפשרת לארגון הסתכלות על הדברים מנקודת מבט שונה ויצירת תבנית חשיבתית אחרת אשר מסייעים לגיבוש וליצירת שיתוף פעולה למען המטרה המשותפת.

את הסדנה הייחודית הזו במסגרת יום גיבוש לחברות מנחים יחד מדריכים חירשים ומנחה קבוצות.
במהלך כל הסדנה ובעיקר בחלקה השני מתקיימים שיח ותהליך של עיבוד החוויה ליומיום האישי והארגוני של המשתתפים על-מנת שיוכלו לחבר בין החוויה הרגשית החזקה בשקט לתובנות ושינויים נדרשים ב'רעשי היומיום'.

יום גיבוש לחברות במוזיאון בחולון – חוויה מרגשת!

מחפשים יום גיבוש לעובדים שירגש אתכם? נמאס לכם מעוד יום גיבוש שגרתי ? יום גיבוש לחברות ייחודי ומרגש אצלנו במוזיאון הילדים הישראלי בחולון הוא חוויה בלתי נשכחת לא רק לילדים! בואו לחוות אתנו יום גיבוש לחברות שישאיר את כל העובדים עם זכרון של חוויה בלתי נשכחת.


אנחנו מציעים לכם ימי גיבוש וכיף מלאים בערכים וריגוש עם ארבע פעילויות המוצעות לבחירה : התערוכות "הזמנה לשקט" ,"דיאלוג בחשיכה", "דיאלוג עם הזמן" ו"הביטלס- מסע הקסם המסתורי" . יום גיבוש לחברות יצירתי ומרתק שישאיר לכם טעם של עוד.


יום גיבוש לחברות ישדרג פלאים את שביעות הרצון של העובדים. הערכים המועברים בפעילויות השונות נוגעים לאינטליגנציה רגשית, התמודדות עם כישורי חיים שכולנו נדרשים אליהם כיום בעולם העבודה ומחוצה לו. ערכים של פתיחות וכבוד לאחר, לשונה ולמבוגר. מוזיאון הילדים מציע יום גיבוש לחברות המתאים במיוחד לימי גיבוש לעובדים או כסדנאות לצוותים ומנהלים.

יום כיף לעובדים עם ריגוש וערכים!

יום גיבוש לחברות וימי גיבוש בהתאמה אישית. היכנסו לאתר שלנו ובחרו ממגוון ימי הגיבוש והסדנאות שלנו המותאמים לארגון שלכם. בכל התערוכות והפעילויות המבקרים לוקחים חלק פעיל, חווים ומתרגשים, ולומדים להכיר את האני הפנימי שלהם.


יום גיבוש לחברות של סדנת בחשכה מבית "דיאלוג בחשכה" מיועד למנהלים ולארגונים. הסדנא כוללת מסע משימות אתגרי בחושך המוחלט כאשר אחריו מתקיים עיבוד החוויה וקישורה ליומיום הארגוני. יום גיבוש לחברות הכולל סדנת תקשורת מבית "הזמנה לשקט" מציב בפני המשתתפים בה אתגר כפול: מחד איבוד היכולת להבעה מילולית ולשמיעה ומאידך צורך לתקשר את צרכיך ורצונותיך באופן מובן ובהיר. החוויה, במהלכה נעלמים העוגנים להם אנו רגילים ביומיום, היא חזקה במיוחד ומייצרת תובנות אישיות וצוותיות עמוקות. תובנות אלו הן תשתית ללמידה ולשינוי לאורך זמן.


יום גיבוש לחברות אצלנו במוזיאון נתפר בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו, והוא יעניק למשתתפים בו חוויה יוצאת דופן ומעוררת חושים שתישאר עימם זמן רב. חוויה יוצאת דופן ומעוררת חושים הכוללת עיבוד הסדנה ושיחה במפגש בתום הפעילות עם מומחה בתחום ההתנהגות הארגונית. יום גיבוש לחברות זו המומחיות שלנו!

פעילויות נוספות אשר מציע מוזיאון הילדים ב"יום גיבוש לחברות" לצוותים וארגונים הם "דיאלוג בחשכה" ,"הביטלס- מסע הקסם המיסתורי", "הזמנה לשקט" וסדנה ייחודית בחשכה מבית "דיאלוג בחשכה".

יום גיבוש לחברות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp