מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כך תגבשו את צוותי העבודה שלכם באופן עמוק ומיוחד: יום גיבוש לחברות

התרבות הארגונית והקשרים החברתיים והמקצועיים הנרקמים בארגון, הם הבסיס הקריטי להצלחתו. היום כבר ברור וידוע שעובדים שמחים המרגישים החשים מימוש ונינוחות במקום העבודה והמרגישים תחושת שייכות של בית ומשפחה, יפיקו מעצמם הרבה יותר למען הארגון וירצו להישאר בו לאורך זמן.

יום גיבוש לחברות במסגרת הפעילויות הייחודיות של מוזיאון הילדים, הוא הזדמנות לרקום קשרים כאלו בתוך צוותי העובדים והמנהלים שלכם, להכניס מימד של כיף וחוויה, ולעבור תהליך עוצמתי שיותיר חותם אמיתי בלבבות של כולם.

יום גיבוש לחברות סדנת תקשורת מבית התערוכה "הזמנה לשקט"

הבסיס לכל הוא תקשורת. כשמדברים על תקשורת, חושבים על מספר דברים כמו למשל : תקשורת בין אישית, אמצעי תקשורת, תקשורת כתובה, ועוד ועוד....


קיים סוג נוסף של תקשורת שונה ומרתקת, שהיא תקשורת באמצעות שפת הגוף , שפת הסימנים והשפה הוויזואלית.
תקשורת שונה זו, מאפשרת לארגון הסתכלות על הדברים מנקודת מבט שונה ויצירת תבנית חשיבתית אחרת אשר מסייעים לגיבוש וליצירת שיתוף פעולה למען המטרה המשותפת.

את הסדנה הייחודית הזו במסגרת יום גיבוש לחברות מנחים יחד מדריכים חירשים ומנחה קבוצות.
במהלך כל הסדנה ובעיקר בחלקה השני מתקיימים שיח ותהליך של עיבוד החוויה ליומיום האישי והארגוני של המשתתפים על-מנת שיוכלו לחבר בין החוויה הרגשית החזקה בשקט לתובנות ושינויים נדרשים ב'רעשי היומיום'.

פעילויות נוספות אשר מציע מוזיאון הילדים ב"יום גיבוש לחברות" לצוותים וארגונים הם "דיאלוג בחשכה" ,"הביטלס- מסע הקסם המיסתורי", "הזמנה לשקט" וסדנה ייחודית בחשכה מבית "דיאלוג בחשכה".

יום גיבוש לחברות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp