מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

חיבור משפחתי שיישאר עמוק בלב: שבת עם הילדים

שבת עם הילדים היא הזדמנות ליהנות ביחד, לחבר את המשפחה ולהעניק לילדים עוד מהערכים החשובים לכם. בתערוכות הייחודיות של מוזיאון הילדים תיהנו תמיד מפעילויות תוכן מלמדות, המפתחות את הכישורים החברתיים בכל הגילאים, מקרבות ויוצרות קשר, והכול בכיף צרוף.


שבת עם הילדים בכל הגילאים


בכל גיל הילדים נמצאים בשלב התפתחותי שונה, בו חוויות אחרות מושכות, מאתגרות ומהנות אותם. מסיבה זו, מגוון הפעילויות אצלנו במוזיאון, מאפשר שילוב והתאמה לכל אחד מבני המשפחה, מהגיל הרך דרך בני הנוער ואפילו עד לסבא וסבתא.


ילדי הגיל הרך בגילאי שנתיים וחצי עד ארבע, מוזמנים אל פעילות טיול עם ינשול בה הם יפגשו את ינשול הצעיר, שמאוד רוצה להכיר חברים חדשים אך מתבייש. באופן חווייתי ומהנה יוכלו לחוות הילדים את ההיכרות עם תחושת הביישנות הטבעית, כיצד מתמודדים עמה ובכל זאת יוצרים קשר ומתחברים. בני הגילאים האלו מוזמנים במסגרת שבת עם הילדים גם אל פעילות בעקבות הפרפרים, בה יכירו את מחזור החיים בטבע דרך תהליך חייו של הפרפר, וגם של משפחות בעלי חיים נוספים בטבע.


ילדים בוגרים יותר מוזמנים אל שלל פעילויות, החל מפעילות היכרות עם להקת הביטלס המיתולוגית. פעילות זו כוללת היכרות עם אולפן הקלטות, עריכת וידיאו קליפ ושלל חוויות כיפיות להפליא דרכן מתוודעים הילדים אל סיפורה של אחת הלהקות המשפיעות ביותר על התרבות האנושית בכל הזמנים ואל שיריה הקסומים.


ילדים בגילאי תשע ומעלה מוזמנים גם אל תערוכת "דיאלוג בחשיכה" שזכתה לאינספור שבחים אצלנו וברחבי העולם . תערוכה ייחודית זו מכניסה את המבקרים באופן חווייתי ועוצמתי ביותר אל עולמם של העיוורים וכבדי הראייה. ברגע אחד נכנסים המבקרים אל עולם שכולו עלטה גמורה ויוצאים למסע ייחודי בעל רבדים שונים החל מחוויה שניתן לדמות לקפיצת בנג'י אקסטרימית ועד לתובנות עמוקות לגבי קבלת השונה, התמודדות עם אתגרים ועוד...


חיבור כלל משפחתי


רבות כבר נאמר גם על תערוכת דיאלוג עם הזמן היוצרת מפגש בין דורי מרגש ומרתק בין כל הגילאים, מילדים ועד לבני הגיל השלישי, וגם על תערוכת "הזמנה לשקט" המזמינה את המשתתפים לקחת חלק בעולמם של החרשים וכבדי השמיעה. בכל אחת מהפעילויות של שבת עם הילדים אצלנו במוזיאון, הושקעו תכנון ומחשבה רבה במטרה להעניק לכם חוויה מיוחדת ועמוקה שתעניק ערך אמתי לכל החיים.

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp