מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

למצוא אטרקציות לשבת עם ערך מוסף

יום שבת מגיע ושוב אתם שוברים את הראש מה לעשות עם הילדים הפעם. כבר חם מכדי להעביר שעות על גבי שעות בחוץ. בקאנטרי כבר הייתם בשבוע שעבר ואתם רוצים לגוון. עוד שבת עם שעות של מסך? כשהגיוון יהיה בין הסמארטפון לטלוויזיה? ממש לא חייב להיות כך. מוזיאון הילדים בחולון מציע מגוון אטרקציות לשבת לכל הגילאים, שם אפשר למצוא פעילויות שמתאימות לילדים בגילאים שונים וגם אתם תיהנו מהן הנאה אמיתית ותגלו דברים חדשים.

לעוף עם הפרפרים


אם אתם מחפשים אטרקציות לשבת עבור קטנטנים מגיל שנתיים וחצי עד ארבע, קחו אותם לפעילות בעקבות פרפרים. בפעילות המקסימה הילדים ילמדו בדרך הכי מוחשית וחווייתית על הגלגול של הפרפר, מה הוא עובר בכל שלב עד שהופך לפרפר. זוהי פעילות מלאה צבע וחווייתית.


לגלות מה מסתתר בתוך תיבה


לילדים גדולים יותר מחכה פעילות מהנה אחרת של היער הקסום לגילאי 6 עד 8 , בה שדון שיצא מתיבה מאתגר את הילדים שמנסים לתפוס אותו ותוך כדי כך הם נכנסים לא רק לתוך היער אלא גם לתוך עצמם ומכירים את הרגשות והתחושות שלהם טוב יותר. הכל כמובן עם תפאורה מקסימה, צבע ומדריכים שהופכים כל פעילות למהנה.


להכיר את החושך והשקט באטרקציות לשבת


בתקופה האחרונה, ובמיוחד עם החשיפה ללהקת "שלווה" שכל אירופה והעולם הוקסמו מהם באירוויזיון, עולה המודעות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, פיזיים וקוגניטיביים. אטרקציות לשבת הנחשבות מבוקשות מאוד ומתאימות גם לילדים מעל גיל 9 וגם למבוגרים הן הפעילויות המכניסות את המשתתפים לרגע אל חייהם של בעלי מוגבלויות כמו עיוורים וחירשים. בדיאלוג בחשיכה תיכנסו לחשכה מוחלטת שם תעברו בין חדרים שונים כמו חדר בבית, רחוב סואן, טבע ועוד בהדרכת המדריך העיוור. בפעילות אחרת, הזמנה לשקט, בהדרכת מדריכים חירשים , תלמדו איך לתקשר, לדבר בלי סוף מבלי לשמוע או להפעיל את הקול.
אם אתם מחפשים אטרקציות לשבת שיהיו גם חווייתיות, גם שונות וגם מעניקות ערך מוסף, מוזיאון הילדים מחכה לכם עם מגוון פעילויות.

אטרקציות לשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp