מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

שבת עם הילדים היא זמן לבילוי משפחתי

מזל שיש לנו את השבת, יום אחד שבו אנו משאירים בצד את השגרה העמוסה ומבלים עם הילדים בחיק המשפחה. כל השבוע אנחנו מתרוצצים, ממהרים לעבודה, הילדים בביה"ס ובגן, חוגים וחברים אחר הצהריים, התארגנות בערב לשינה... והנה עבר עוד יום עמוס ואיתו שבוע שלם. בשבת יש לנו הזדמנות להוריד את הרגל מהגז, לעצור ופשוט להיות אחד עם השני.
שבת עם הילדים היא ללא ספק זמן לבילוי משפחתי.
בוודאי הייתם רוצים לשמוע על פעילויות לשבת עם הילדים אשר משלבות הנאה, למידה וערכים.


שבת עם הילדים– הזדמנות נהדרת לגלות עולמות חדשים

בילוי שמשלב גילוי של ידע חדש ושל עולמות חדשים שלא הכרנו הופך את החוויה המשותפת למרתקת ומעשירה. פעילות "בגובה העיניים" היא חוויה של יצירה אומנותית בנושא מתחלף, אשר במסגרתה מתקיימת התערוכה "הביטלס- מסע הקסם המיסתורי המשלבת הכרות עם עולם המוסיקה על רבדיו השונים. אם אתם משפחה עם קטנטנים, תוכלו לגלות את עולם הטבע העשיר במסלולי הפעילות "בעקבות הפרפרים" ו"המסע לתיקון ממלכת הזמן".


שבת עם הילדים היא זמן לבילוי משפחתי ולא רק...

בוודאי תשמחו לשמוע ששבת עם הילדים היא זמן לבילוי משפחתי שהוא גם כיף והנאה וגם זמן להקניית ערכים. בפעילות "דיאלוג עם הזמן" תיהנו מפעילות עשירה בהדרכת מדריכים זקנים בני 70 ומעלה ותתמודדו עם סוגיית הזמן והקשר הבין דורי. מסלול "היער הקסום" מציע לכם התמודדות מהנה עם רגשות שונים ואילו ההצגה החווייתית "איפה מיש" תכניס אתכם לעולמן של הבובות ולנושאים שונים הקשורים לחברות.

שבת עם הילדים– זמן ליצירה של חוויות משפחתיות חדשות

שבת עם הילדים יכולה לזמן גם זמן שבו המשפחה שלנו לומדת להכיר את השונה והאחר. בתערוכות "דיאלוג בחשכה" ו"הזמנה לשקט" תוכלו לחוש כיצד מרגיש האדם העיוור או החרש, בחוויה חושית יוצאת דופן בהדרכת עיוורים וחרשים. וגם מסלול "החייזרים", שהוא הרפתקאה ייחודית המזמנת למבקרים הזדמנות להכרות עם האחר ועל ידי כך עם עצמכם.
ללא ספק, שבת עם הילדים היא זמן לבילוי משפחתי ומה יותר טוב מאשר להפוך את הבילוי הזה לבילוי משפחתי בעל ערך מוסף אותו אנו מציעים בפעילויות המגוונות והמעשירות שלנו במוזיאון הילדים הישראלי בחולון. אתם מוזמנים להצטרף אלינו לשבת עם הילדים.

שבת עם הילדים היא זמן לבילוי משפחתי

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp