מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות גיבוש צוות – תכנון יום בלתי נשכח

פעילות גיבוש צוות היא סיבה למסיבה בקרב העובדים, שמבינים שצפוי להם יום כיף ששובר את השגרה של ימי העבודה.
עבור המנהלים בדרגים השונים, מחלקת משאבי האנוש ומחלקות ההדרכה, הידיעה שצריך לתכנן פעילות כזאת היא לעיתים מורכבת ומאתגרת ודורשת התאמה לקהל הרלוונטי ולמטרות שהוגדרו.


בסופו של דבר, המטרה תהיה לתכנן יום גיבוש מהנה, חווייתי ואולי גם ייחודי, מה שיכול להיות, לפחות בשלבים ההתחלתיים כמשימה לא פשוטה.
החדשות הטובות הן, שכיום, ותודה למרשתת , תכנון פעילות הגיבוש הוא הרבה יותר פשוט, גם ובעיקר עבור אלו שיחשבו גם מחוץ לקופסא.

פעילות גיבוש צוות – מגוון רחב של אפשרויות


אם אתם מתכננים פעילות גיבוש צוות, ראשית יש לקחת בחשבון שאתם עתידים להיתקל במגוון רחב של אפשרויות.
חשוב לדעת לנצל את ריבוי האפשרויות לטובתכם, להבין אלו מהאפשרויות עונות על הדרישות שלכם כמו: התקציב אשר מיועד למטרה – ואיך אתם מעוניינים לחלק אותו, כמות המשתתפים (גודל הצוות), המטרה אשר עומדת מאחורי אותו היום (האם רק לגבש את הצוות או להשיג ערך מוסף כלשהוא ) וכדומה.
כמובן, שניתן להרכיב את יום הגיבוש ממספר חלקים או מספר פעילויות לדוגמא: פעילות חווייתית כלשהי, ארוחת צהרים במסעדה ואולי ביקור באיזו אטרקציה או אתר מעניין אחר, אפשרות נוספת היא כמובן, להסתפק בפעילות אחת בלבד – ובמקרה כזה כדאי להקפיד ולבחור פעילות מעניינת ועשירה במיוחד המתאימה לימי גיבוש.

פעילות מחוץ לקופסא


תכנון פעילות גיבוש צוות יכולה לטמון בחובה תהליך חשיבה וארגון לא קלים, כשהמטרה תהיה כמובן לאפשר לצוות ליהנות מיום חווייתי, מעניין ובעל ערך מוסף.
אם גם אתם מעוניינים להוציא אל הפועל יום שכזה ואף "לתבל" אותו בערך מוסף, מוזיאון הילדים בחולון יהווה כמקום הנכון עבורכם.
המקום מציע פעילויות מיוחדות וחווייתיות המותאמות באופן פרטני לימי גיבוש מסוגים שונים.
מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם המקום וצוות המוזיאון ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בתכנון פעילות ייחודית, מעניינת ואטרקטיבית, אשר תענה על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ואף הרבה מעבר לכך.

פעילות גיבוש צוות עובדים


פעילות גיבוש צוות עובדים היא פעילות שבה צוות העובדים של החברה יוצא מגבולות החברה על מנת להכיר צדדים אחרים וחדשים של חברי הצוות ועל ידי כך ליצור קרבה וגיבוש. קרבה וגיבוש אלו תורמים ללכידות הצוות ובכך לקשר של העובדים לחברה עצמה. פעילות גיבוש צוות עובדים יכולה להיות פעילות מגוונת, שבה לצד ההנאה המשותפת מהיום החופשי והמרענן, ניתן לעסוק גם בערכים וללמוד יחד דברים חדשים, כי הרי אין כמו למידה משותפת היוצרת חוויות משותפות.


חשיבותה של פעילות גיבוש צוות עובדים


לגיבוש צוות עובדים חשיבות ידועה בעולם העבודה. לאורך כל ימות השנה נפגש צוות העובדים במסגרת העבודה, תוך קיום של מערכות יחסים רשמיות ואף קונקרטיות. כאשר העובדים משתתפים בפעילות גיבוש צוות, הם נחשפים לצדדים אחרים ואישיים של חברי הצוות שלהם ומכירים אותם באופן רחב יותר. הכרות זו יוצרת קרבה ואכפתיות ומסייעת לגשר על פערים ולשפר את איכות מערכות היחסים בין חברי הצוות בחברה. שיפור זה בא לידי ביטוי גם ברגש שחשים העובדים כלפי מקום העבודה, ברמת שביעות הרצון שלהם ממנו ובתפוקה שלהם.


רעיונות נפלאים לפעילות גיבוש צוות עובדים


במוזיאון שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילות גיבוש צוות עובדים.
למשל: הפעילות העוסקת בלהקת הביטלס מזמינה את הצוות לקחת חלק בתהליך הפקה של מוסיקת פופ, ללמוד על התהליך, להתנסות בו וגם לשיר יחד בכיף ובהנאה משותפים. בפעילויות נוספות במוזיאון יתנסו העובדים בעולמם של חירשים ועיוורים ויסייעו אחד לשני להתגבר על אתגרים חושיים.


פעילות גיבוש צוות עובדים במוזיאון שלנו


פעילות גיבוש צוות עובדים היא הזדמנות להנאה ולהקניית ערכים גם יחד ומשפרת פלאים את מערכות היחסים בין עובדי החברה ובכך את רמת שביעות הרצון והתפוקה של העובדים. אנו במוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציעים מגוון רחב של פעילויות גיבוש צוות שיתאימו לעובדים בחברות ממגוון תחומים ומגזרים. הפעילויות שלנו מתקיימות לאורך כל שעות היום והערב וכוללות תנאים נוחים, מיזוג ונגישות לבעלי צרכים מיוחדים. אנו מזמינים גם את הצוות שלכם לבוא וליהנות איתנו בפעילות גיבוש צוות.

הסוד של ארגונים ועסקים מצליחים: פעילות גיבוש צוות


מחקרים מראים שאווירה טובה וחברית בארגון מעלה באופן משמעותית את הפרודוקטיביות של העובדים, את היצירתיות והשגת היעדים שלהם. חיינו מורכבים ממערכות יחסים, וככל שאלו פורות, טובות ובטוחות יותר, איכות חיינו ותפקודנו עולים בהתאמה. לכן הארגונים המובילים בעולם כבר יודעים כי פעילות גיבוש צוות היא חלק הכרחי ומרכזי בחיי הארגון. אנו מזמינים אתכם לחוות פעילות מרתקת, מרגשת ומעשירה שתשאיר חותם ייחודי בלבבות העובדים והמנהלים שלכם, ותיצור קרבה שלא הכרתם.

תקשורת מקרבת ובלתי רגילה


כידוע, דווקא כשנעלם אחד החושים, מתחזק תפקודם של החושים האחרים. ידוע שחושיהם האחרים של העיוורים מלבד לראייה, מחודדים. אך אולי פחות ידוע שגם היכולת להקשיב באופן עמוק לאחר ולתקשר את רגשותיך ומחשבותיך באופן שגם הוא יבין וירגיש אותך, מתחדדים אף הם בהיעדר חוש זה.

פעילות גיבוש צוות שמלמדת תקשורת אחרת


תערוכת "דיאלוג בחשיכה", שזכתה להכרה ולשבחים בינלאומיים בזכות העוצמה הרגשית והערכים החשובים אותם היא מקדמת, פותחת צוהר חווייתי אל עולמם של העיוורים וכבדי ראייה. בשנייה אחת נכנסים המשתתפים אל עולם של עלטה גמורה. עולם בו הם אינם יכולים לעשות שימוש בחוש הראייה, ונאלצים לסמוך רק על חושיהם האחרים, וכמובן, על האנשים שסביבם, חבריהם לצוות ומדריכינו המופלאים כבדי הראייה.

בעדינות ובהדרגה נפתח בין משתתפי המסע ערוץ תקשורת אחר, לבבי, חם, פשוט ואמיתי.


בהיעדר חוש הראייה, המבקרים נחשפים לחוויה ייחודית ומרגשת בה הם מתקשרים איש עם רעהו ואף נעזרים זה בזה ותוך כדי מתמודדים גם עם תפיסתנו את העולם באמצעות סטריאוטיפים, דיעות קדומות, התרשמות ממראה חיצוני ועוד.
בסיום המסלול החווייתי יושבים בבית הקפה המיוחד המהווה חלק מן התערוכה, לשיחה של עיבוד החוויה.

בסדנה בחשיכה, נמצא ערך מוסף ארגוני משמעותי. פעילות גיבוש צוות במסגרת מוזיאון הילדים היא הזדמנות להעניק לעובדים ולמנהלים כלים חשובים של הקשבה, הכלה, ביטוי אישי, שיתוף פעולה ועבודת צוות, באופן מיוחד שאין דומה לו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להתאים את הביקור והסדנה החווייתית באופן מושלם לארגון שלכם ולצרכיו.

בעקבות ההשתתפות בסדנה במסגרת פעילות גיבוש צוות, משתתפים רבים מספרים על חוויה עוצמתית, מטלטלת, רגשית מאוד ומשפיעה על תפיסות חיים.

פעילות גיבוש צוות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp