מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

ימי גיבוש רעיונות טובים וישימים

סיורי מוחות אל תוך הלילה, חיפושים בלתי נגמרים בגוגל, שיטוטים בפורומים ייעודיים, הם רק חלק מהפעולות המבוצעות בהליך חיפוש אחר ימי גיבוש רעיונות – ובעיקר, כאשר המטרה היא למצוא רעיון אחר, מקורי וייחודי.
החדשות הטובות הן שההשקעה בחיפוש משתלמת במקרים רבים, כי במהלכו ניתן למצוא את אותו רעיון מקורי וייחודי ליום גיבוש אטרקטיבי.
אותו רעיון ייחודי אותו אתם מחפשים, יכול להיות במקרים רבים ממש מתחת לאפכם וכל מה שאתם צריכים לעשות בכדי להגיע אליו, זה לצאת ולו לרגע אחד מחוץ לקופסא, לחשוב קצת אחרת ולמצוא את הרעיון הייחודי לפעילות מגבשת, חווייתית ובלתי נשכחת.


ימי גיבוש רעיונות טובים וישימים


בכדי למצוא רעיון ליום גיבוש, חשוב שתבינו תחילה מה המטרה או המטרות של אותו היום – האם ייעודו המרכזי והיחידי הוא לגבש את כל המשתתפים? האם המטרה היא לספק להם יום חווייתי ומהנה אשר יגדיל את מידת הלויאליות למקום העבודה? האם המטרה שלכם היא לזהות מנהיגים?
הבנת המטרות של יום הגיבוש, יכולה לסייע להתמקד באותם ימי גיבוש רעיונות המתאימים ביותר למטרה.
שיקולים נוספים אשר בכוחם לסנן את האפשרויות ולהקל על הבחירה הם: שיקולים תקציביים, המועד המתוכנן (קיץ, חורף וכו') והעדפות שונות – לדוגמא, העדפה לסדנה, להרצאה וכדומה.


כמובן, שגם מרקם האנשים בקבוצה, ישפיע במידה רבה על קבלת ההחלטה – כאשר, יש להתחשב בגילאים, בתחומי העניין ובאורח החיים ולנסות ולאתר פעילות אשר יכולה להתאים לכולם.
כאמור, חיפוש ממוקד יוביל אתכם בסופו של דבר לאפשרות המיטבית.


הרעיונות הכי טובים במקומות לא צפויים


לעיתים, הרעיונות המקוריים ביותר לימי גיבוש, נמצאים במקומות לא צפויים. כך שאם אתם נמצאים בחיפוש אחר ימי גיבוש רעיונות, אולי תופתעו מהידיעה שהפעילות האופטימאלית מחכה לכם דווקא במוזיאון הילדים חולון, אבל סיכויים גבוהים שדווקא במוזיאון תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.
במוזיאון מציעים עבורכם מגוון רחב של סדנאות חווייתיות, אשר בכוחן לשפר את התקשורת בין חברי הקבוצה, לספק להם התמודדות עם אתגרים אשר יקנו להם כלים שימושיים בתפקוד הן בתוך קבוצה והן כיחידים.

ימי גיבוש הם שם כולל לימים של כיף המגבשים קבוצות מסוגים שונים: יום גיבוש של צוות עובדים הוא אולי הידוע מכולם, אבל גם גיבוש משפחתי או גיבוש חברתי הם סיבות מצוינות לערוך יום גיבוש. למשל: משפחה מורחבת שרוצה להיפגש לפעילות מעניינת ומהנה שתעשיר את החוויה המשותפת, או חברי ילדות שנוהגים להיפגש מדי פעם בפעילויות חברתיות נעימות ומגבשות. עבור כל אלה ועוד, הכנו מספר אפשרויות נהדרות של ימי גיבוש – רעיונות מעניינים זה התחום שלנו.


ימי גיבוש – רעיונות לכל המשפחה


במוזיאון שלנו תוכלו ליהנות ממגוון של ימי גיבוש – רעיונות מעניינים, מעשירים ומהנים. במוזיאון מגוון רחב של תוכניות המתאימות לבילוי מגבש עם כל המשפחה, לרבות ילדים בגילאים שונים. פעילויות אלו עוסקות בערכים חשובים ומשלבות כיף והנאה לצד הקניית ידע וערכים. למשל: הפעילות שלנו הנקראת "היער הקסום" לגילאי 6 עד 8 , עוסקת בסיפורו של יער קסום ששדון תעלול מבלבל את הסדר ביער ועושה תעלולים המפריעים את שלוות דיירי היער. במהלך הפעילות לומדים הילדים כיצד ניתן להשיב את היער לקדמותו, תוך הכרות עם עולם התחושות והרגשות.


ימי גיבוש – רעיונות לצוות עבודה


צוותי עבודה כצפוי, עוסקים ביום יום שלהם בעבודה השוטפת.
הפעילויות המוצעות לימי גיבוש של צוות עובדים אצלנו במוזיאון מאפשרות לעובדים להכיר אחד את השני דרך ערכים, רגשות ותחושות – דבר המוסיף מאוד לגיבוש הצוותי של החברה. למשל: הפעילויות "דיאלוג בחשכה" ו-"הזמנה לשקט" עוסקות בהתאמה בעולמם המיוחד של העיוורים והחירשים. הפעילויות המיוחדות הללו מזמינות את המשתתפים להיות לשעה בנעליהם של עיוורים או חרשים ולהרגיש את עולמם. מה זה עושה להם? איך הם מגיבים? איך נוכל לתמוך אחד בשני? – אלו רק חלק מהסוגיות העולות בפעילות מרתקת זו.


ימי גיבוש – רעיונות מעניינים המתאימים לכולם


מוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציע מגוון רחב של ימי גיבוש – רעיונות נפלאים עם המון ערכים. אם גם אתם מחפשים רעיונות לימי גיבוש מרתקים עם הצוות המקצועי במשרד, המשפחה או החברים – בואו אלינו למוזיאון למגוון רחב של פעילויות מרתקות למבוגרים ולכל המשפחה. מוזמנים אלינו בכל עונות השנה.

ימי גיבוש רעיונות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp