מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

יום גיבוש לחברות – תכנון יום בלתי נשכח

יום גיבוש לחברות הוא יום שיש צורך לתכנן אותו לפרטי פרטים וזאת בכדי שהתוצאה תהיה מוצלחת ותענה על מלוא הציפיות של העומדים מאחוריו ושל כל הלוקחים בו חלק.
יום גיבוש לחברות יהיה מורכב ברוב המקרים ממספר פעילויות ובין היתר: מפגש שלעיתים יכלול גם ארוחת בוקר, הפעילות או הפעילויות המרכזיות ובמקרים רבים, גם ארוחה בשטח או במסעדה.
כמובן, שלצד הפעילויות השונות והמקומות בהם הן יתקיימו, חשוב לדאוג לכל האופרציה של אותו יום, להסעות, להפסקות, לתכנים השונים בדרך ולכל מה שמתוכנן לאורך כל היום.
יחד עם זאת, התשובה לשאלה אם אותו יום גיבוש יוכתר כהצלחה, תלויה במידה רבה בפעילות המרכזית של אותו יום – הפעילות אשר ייעודה לגבש את כל הקבוצה.


יום גיבוש לחברות – דגשים חשובים


ישנם לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על התכנון והארגון של יום הגיבוש ובין היתר: גובה התקציב אשר יוקצה למטרה זו, כמות המשתתפים, הרכב המשתתפים (מנהלים, עובדים וכו'), העדפות אישיות או מטרות אותו היום, העדפות לגבי אזור גיאוגרפי מסוים ועוד..
בסופו של דבר, הפעילות אשר תבחר אמורה להתאים לכלל המשתתפים, בלי קשר לגילם, לאורח חייהם, לתפקידם בחברה וכיוצא בזה.
מי שמתקשה למצוא רעיונות מקוריים לפעילות יום גיבוש לחברות, יוכל תמיד לפנות ולקבל ייעוץ חיצוני שיסייע לו למצוא בסופו של תהליך, רעיון מקורי וישים, אשר יוכל להשיג בצורה הטובה ביותר את מטרותיהם של המארגנים.


חושבים קצת אחרת


סדנאות בישול בטבע, ביקור ביקבים ומשחקים אתגריים הם רק חלק מהרעיונות עבור ימי גיבוש לחברות. יחד עם זאת, לצד כל הקונספטים המוכרים יותר, יש גם לא מעט דרכים מקוריות וייחודיות יותר לימי גיבוש לחברות.

אם גם אתם מעוניינים להוציא יום גיבוש שכזה אל הפועל, תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה זו.
מוזיאון הילדים הישראלי בחולון, הוא המקום הנכון עבור כל מי שמעונין להוציא אל הפועל יום גיבוש לחברות, כזה המספק חשיבה מחוץ לקופסא, זמן איכות מהנה וחווייתי לכל המשתתפים וחשוב מכך, השגת המטרה בגינה תוכנן יום הגיבוש לחברות מלכתחילה

יום גיבוש לחברות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp