מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות עם הילדים בשבת לבילוי והעשרה

כולנו בילינו תקופה ארוכה ומאתגרת בבית עם הילדים ועכשיו כשנפתחו הסגרים ואיתם את מקומות הבילוי - זה הזמן לצאת החוצה עם הילדים לפעילות עם הילדים בשבת. גם להם וגם לכם נמאס לשבת בבית ולהתמרח על הספה, תוך צפייה באחד המסכים בבית – היה לכם מזה די והותר. פעילות עם הילדים בשבת לבילוי והעשרה היא הפעילות שאתם מחפשים. למרות שהדבר הראשון שיקפוץ לכם לראש הוא בטח ללכת לים או לבריכה או מקסימום לבלות בטבע –וודאי תשמחו לשמוע שגם המוזיאון הוא מקום נהדר לבילוי עם הילדים בשבת.


פעילות עם הילדים בשבת כדי ליהנות עם כל המשפחה


כל המשפחה זקוקה בוודאי לפעילות של גיבוש המשלבת הנאה, במקום נעים, ממוזג ונוח. גם אם אתם מבלים יחד וגם אם כבר ביליתם יחד כל היום למשך כל תקופת הקורונה, הרי שאין תחליף לפעילות מגבשת שתתאים לכל המשפחה: לאחים הגדולים וגם לקטנים, להורים וגם לסבים שיכולים להצטרף בשמחה וליהנות אתכם בפעילות עם הילדים בשבת לבילוי והעשרה לכל המשפחה.


פעילות עם הילדים בשבת לבילוי והעשרה מעניינים

אצלנו, תוכלו ליהנות מפעילות עם הילדים בשבת שתגוון לכם את היום ותעשיר אתכם. הפעילויות שאנו מציעים כוללות מספר תוכניות שמותאמות לגילאים שונים – כולם יוכלו ליהנות אצלנו. הפעילויות מכילות אטרקציות, משימות, סיפורים ומיצגים שמפעילים את כל החושים. הפעילויות שלנו עוסקות בערכים שיכולים לתרום ולהעשיר את הידע ואת עולם הערכים של כל המשפחה. למשל: פעילות שעוסקת בזמן ובמשמעות שלו, המועברת על-ידי מדריכים בגילאי 70 ומעלה. הפעילות מעלה שאלות חשובות בתחום הבין דורי ומאפשרת לעסוק בהן תוך כדי פעילות מהנה ומגבשת.


פעילות עם הילדים בשבת במוזיאון


המוזיאון שלנו מציע פעילויות כיפיות ומעניינות. תוכלו להגיע אלינו עם כל המשפחה ולבחור פעילות משלל ה שלנו, תוך התאמה לגיל המשתתפים. אצלנו, פעילות עם הילדים בשבת תיראה אחרת ממה שאתם מכירים ותוכלו ליהנות מחוויות בלתי נשכחות שהילדים ישתפו למחרת בכיתה. תוכלו להיות בטוחים שאצלנו ב במוזיאון הילדים הישראלי בחולון ניתן למצוא פעילות עם ילדים בשבת לבילוי והעשרה מובטחים.

פעילות עם הילדים בשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp