מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות לשבת לכל המשפחה

כל השבוע אנחנו עובדים קשה במרוץ הבלתי נגמר של עבודה, ילדים, סידורים, קניות, הסעות ועוד ועוד ועוד.  ביום יום המאתגר, לעיתים קרובות אנחנו לא מספיקים להתבונן בילדים שלנו וליהנות מהם. שבת היא הזדמנות נהדרת להשלים פערים ולבלות בחיק המשפחה. אז אחרי שנחנו בבית ואכלנו טוב, הגיע הזמן להתניע את הרכב וליהנות מאטרקציות לשבת לכל המשפחה. אטרקציות לשבת הן רבות ומגוונות: טבע, ים, מפגש עם חברים ועוד. מי שמחפש חוויות מיוחדות ומעניינות מוזמן להגיע אלינו וליהנות משילוב ייחודי של אטרקציות מיוחדות יחד עם ערכים ולמידה של שלל מושגים מעולמות חדשים.

אטרקציות לשבת עם ערך מוסף

אנו מציעים לכם אטרקציות לשבת שיש בהן ערך מוסף. במוזיאון שלנו תוכלו למצוא פעילויות משפחתיות מגבשות שכוללות פעילות חווייתית וערך מוסף גם יחד. אנו שמים דגש על ערכים חברתיים ועל קבלת האחר והשונה ובהתאם לכך הרכבנו אטרקציות לשבת לכל המשפחה. הפעילויות שלנו המחולקות לקבוצות גיל והמיועדות לכל גיל החל מגיל שנתיים וחצי, יחשפו אתכם המבקרים למגוון עולמות .כן, גם ילדים ממש קטנים יוכלו ליהנות אצלנו מכיף, למידה וערכים. הפעילויות שלנו מציעות שילוב בין חוויה לערכים והכרות עם מושגים שונים מהעולם והטבע. הילדים יטיילו עם "ינשול", יכירו את מחזור החיים של הפרפרים, ישתתפו בהצגה פעילה, יפתרו תעלומות, יספרו סיפורים ואפילו – ייפגשו חייזרים!

לבוגרים יותר מוצעות התערוכות דיאלוג בחשכה בהדרכת מדריכים עיוורים, הזמנה לשקט העוסקת בתקשורת ומודרכת ע"י מדריכים חירשים , תערוכת הביטלס- מסע הקסם המיסתורי ודיאלוג עם הזמן העוסקת בקשר הבין דורי.

אטרקציות לשבת לכל המשפחה

בילוי משמעותי הכולל אטרקציות לשבת אצלנו במוזיאון

בילוי משמעותי הכולל שלל אטרקציות לשבת לכל המשפחה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. לצד הים, הבריכה והטבע, לפעמים בא לנו לגוון בפעילויות מסוג אחר. אין ספק שלאחר ביקור אצלנו בבמוזיאון הילדים הישראלי בחולון, תצאו בתחושה שביליתם את השבת שלכם עם הילדים בדיוק במקום הנכון ושאפשרתם לילדים שלכם ליהנות מאטרקציותלשבת שהן מעשירות ומקנות ערכים חשובים ומידע מעניין. פעילויות גיבוש משפחתיות מעין אלה הן חוויה של ממש.

אטרקציות לשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp