מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות במרכז לילדים – הילדים נהנים וההורים מרוצים

הורים לילדים מוצאים את עצמם לעיתים קרובות בחיפושים אחר אטרקציות במרכז לילדים, כמו גם באזורים אחרים בארץ.
המטרה היא למצוא פעילויות מעניינות, חווייתיות וכמובן, גם כאלה אשר טומנות בחובן ערך מוסף – אטרקציות שהן גם מהנות , גם חינוכיות וגם חווייתיות ומעניינות ייחשבו כמובן לאופטימאליות.
אחת הדרכים האופטימאליות לאיתור אטרקציות מהסוג הזה, היא באמצעות קבלת המלצות מהורים אחרים או על ידי שימוש ברשת האינטרנט.
חשוב לזכור שעל מנת לאתר אטרקציות איכותיות לילדים, חשוב לעיתים לחשוב מחוץ לקופסא – ישנם לא מעט מקרים בהם אטרקציה שאולי חשבתם שהיא פחות מתאימה לגילאים או לתחומי העניין של הילדים שלכם, תפתיע אתכם לטובה.


אטרקציות במרכז לילדים – איך לבחור אטרקציה?


ישנם לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על בחירת אטרקציות במרכז לילדים ובין היתר:
• שעות פעילות – חשוב לוודא שהאטרקציות פעילות בימים ובשעות בהם אתם מעוניינים להגיע.
• מה האטרקציה כוללת – האם רק פעילות אחת או שהיא מציעה מגוון פעילויות מגוונות, נתון זה יכול להעיד על כמה זמן ניתן יהיה להעביר באותה אטרקציה.
• לאיזה גיל האטרקציה מתאימה – כדאי לבדוק שהאטרקציה מתאימה לגילאי הילדים (בעיקר אם התוכנית היא להגיע לאטרקציה עם מספר ילדים בגילאים שונים).
• מחיר – כמובן, מחיר הכניסה לאטרקציה גם ישפיע על הבחירה, בעיקר, אם מדובר במשפחה עם מספר ילדים, מה שיכול להוביל להוצאה כספית לא קטנה. במקרים רבים, ניתן להשיג הנחות ממקומות שונים.
• מיקום – אם יש העדפה לגבי מיקום אטרקציות במרכז לילדים וכמובן, במקרים בהם התוכנית תהיה להגיע לאטרקציה בתחבורה ציבורית, חשוב לשים דגש על הנושא הזה.
אטרקציה שתמיד כיף לחזור אליה
אם אתם מחפשים אחר אטרקציות במרכז לילדים, תשמחו לגלות כי "מוזיאון הילדים הישראלי" יהווה ככתובת המושלמת למטרה.
המוזיאון מציע מגוון רחב של פעילויות המיועדות עבור ילדים בגילאים שונים – מה שמאפשר למשפחות ליהנות מבילוי חווייתי וחינוכי.
לקבלת פרטים נוספים על המוזיאון ועל הפעילויות שהוא מציע, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המוזיאון וצוות המקום, ישמח להעניק לכם את כל המידע הנדרש.

הילדים של היום מאוד אוהבים מסכים ולכן בחלק גדול משעות הפנאי שלהם הם נוהגים לבלות מולם, אם ללימודים או למשחקים.
הורים רבים מחפשים אטרקציות במרכז לילדים וגם ביתר חלקי הארץ, שיהיו נטולות מסך. אטרקציות במרכז לילדים גדולים קשה יותר למצוא ולנו יש בדיוק את הפתרון לכך.


אטרקציות במרכז לילדים גדולים עם ערכים


אנו מציעים שפע של פעילויות אשר יוציאו את הילדים מהמסך ויחברו אותם במקום זה לערכים, למשפחה ולעצמם. הפעילויות שלנו הן פעילויות חווייתיות אשר מתאימות גם לילדים גדולים, הן טבולות בידע מרתק ומפעילות את כל החושים. לילדים גדולים שאוהבים מוסיקה, אנחנו מציעים את הפעילות "הביטלס – מסע מקסם המסתורי" שבה הם יכירו את הלהקה המפורסמת ואת עולם המוסיקה כולו ויתנסו באולפן הקלטות אמיתי. בפעילויות "הזמנה לשקט" ו"דיאלוג בחשכה" יתנסו הילדים בעולמם של החירשים והעיוורים ובפעילות "דיאלוג עם הזמן" בהנחיית מדריכים בני הגיל השלישי ,הם יתמודדו עם סוגיות בין דוריות. כפי שאתם יכולים לראות, תוכלו למצוא אצלנו שפע של אטרקציות במרכז לילדים גדולים.


אטרקציות במרכז לילדים גדולים וקטנים


אצלנו, תוכלו למצוא גם אטרקציות במרכז לילדים בכל גיל החל מגיל שנתיים וחצי , כלומר גם לקטנים. עבורם הכנו שפע של פעילויות שדרכן ילמדו עובדות חדשות לצד התמודדות עם רגשות והקניית ערכים חשובים. בין הפעילויות שניתן למצוא אצלנו: "טיול עם ינשול", "המסע לתיקון ממלכת הזמן", "בעקבות הפרפרים", "איפה מיש" ועוד.


אטרקציות במרכז לילדים זה אנחנו


כפי שראיתם, אצלנו במוזיאון הילדים הישראלי בחולון תוכלו למצוא שפע בלתי נגמר של אטרקציות במרכז לילדים גדולים וקטנים. אז בפעם הבאה שתרצו להוציא את הילדים מהמסך באמצעות אטרקציות במרכז לילדים אתם מוזמנים אלינו – מחכים לכם.

אטרקציות במרכז לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp