מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

מחפשים פעילות לילדים עם ערכים חינוכיים? הגעתם למקום הנכון!

מחפשים פעילות לילדים שיש בה ערך מוסף? במוזיאון הילדים הישראלי שבחולון תוכלו למצוא מגוון עצום של אטרקציות יוצאות דופן ופעילויות מעשירות, המעודדות את ההזדהות והאמפתיה עם האחר ומחזקות את החיבור המשפחתי. הפעילויות במוזיאון מתקיימות במסגרת של סיורים מודרכים ובהתאמה מלאה לגילאי המשתתפים.

לכול מסלול, פעילות ואטרקציה יש מאפיינים ייחודים וכוונה חינוכית שונה, תוך שזירת ערכים חינוכיים חשובים בתוך פעילויות מלהיבות, חווייתיות ומעצימות. הערכים המועברים לילדים בפעילויות השונות עוסקות בפתיחות וכבוד לאחר, הקניית כישורי חיים ופיתוח אינטליגנציה רגשית. יתרה מזאת, המבקרים במוזיאון ובתערוכות נוטלים בפעילות חלק פעיל, ובתוך כך הם חשים, חווים ומתרגשים, וגם עורכים היכרות עם האני הפנימי שלהם.

טיול עם ינשול


במידה ואתם תרים אחר פעילות לילדים המותאמת לפעוטות בגילאי שנתיים וחצי עד ארבע, שהרי אחת המומלצות היא "טיול עם ינשול". מדובר בסיפור העוסק ב"ינשול" (חיה חמודה שמחציתה חתול ומחציתה ינשוף) שאך בקע לא מכבר מהביצה, ורוצה להכיר חברים חדשים הגרים בתוך היער הקסום.

אלא שיש לינשול בעיה לא פשוטה, מאחר והוא ביישן מטבעו. במהלך הפעילות יוצאים הילדים למסע עם הינשול ביער הקסום, כדי לחפש חברים חדשים, תוך שהם פוגשים בדרך גם אינספור צלילים, תחושות, רגשות ומרקמים המזמנים להם חוויות מפתיעות ומשעשעות.

הפעילות מהווה כמעין מסגרת התנסותית המעניקה לילדים כלים להתמודדות עם הביישנות ומסייעת לגיבוש תהליך החיברות, תוך הקניית מיומנויות חברתיות ונורמות התנהגות.

חברים ביער


"חברים ביער" היא פעילות לילדים המותאמת לגילאי 8 - 6. מדובר בפעילות מקורית וחווייתית במתכונת "היער הקסום", שהעלילה שלה סובבת סביב החגיגה שקיומה מוטל בספק, בעקבות מחלוקת המתעוררת בקרב דיירי היער הקסום.

במהלך העלילה משאבים הילדים אל תוככי היער הקסום, פוגשים את הדמויות השונות (גברת חפרפרת, מר ינשול, הקוסם הלבן, הפסנתר, הזחלים, זיג וזג ופרפרי האור) נחשפים לקונפליקטים שבין דיירי היער ומתבקשים לסייע לאיתור פתרון שיהיה מוסכם על כולם.

שיאו של הסיור המופלא מתרחש בעת הביקור בהר השלג, שם אמורה להתקיים מסיבת יום ההולדת של הקוסם הלבן. המסע כולו, כמו גם המפגש עם הדמויות האהובות, מלווה במראות, צלילים וקולות, ובמהלכו מפנימים הילדים שההקשבה, היכולת לכבד דעה שונה ושיתוף פעולה הם הנוסחה הנכונה כדי לחיות יחד ולהצליח.


פעילות כיפית לילדים הכוללת חשיבה וערכים!


בואו אלינו למוזיאון הילדים בחולון לפעילות ילדים מהנה , המשלבת כיף, ערכים, צחוק, חשיבה והמון זמן יחד איכותי לכל המשפחה. אצלנו תמצאו פעילות לילדים לכל הגילים!


לצעירים בגילאי שנתיים וחצי עד 4 מסלול ה"ינשול"- חצי ינשוף וחצי חתול, המחפש חברים ביער קסום. מה עושים כשמתביישים? פעילות לילדים מרגשת ומקסימה עם שלל מרקמים, צלילים, תחושות וחוויות משעשעות ומפתיעות. פעילות לילדים "בעקבות הפרפרים" - הילדים מתלווים לצמד זחלי פרפרים המתפתחים והופכים בעצמם לפרפרים ויוצאים איתם למסע ברחבי היער.


פעילות לילדים מגיל 5 ומעלה בעקבות הביטלס. בואו אתנו ו למסע בו תגלו מקרוב את סיפורה של הלהקה המצליחה והאהובה ביותר בעולם, את כוחה של המוזיקה והשפעתה התרבותית. מגוון פעילויות המחכות לכם לאורך המסלול: אולפן הקלטות, עריכת ווידאו קליפ, גלריית אמנות המוקדשת לחיפושיות ועוד.


פעילות לילדים בגילאי 4 עד 6 - "המסע לתיקון ממלכת הזמן". יחד שני גיבורים המסע, זיג וזג, יוצאים לפתור תעלומה. במהלך הפעילות הילדים לומדים להכיר את מושג הזמן ומתמודדים עם סוגיות של גדילה ושינוי. פעילות לילדים בנושא "החייזרים" - איך מתקשרים עם החייזרים? מהלך הרפתקה זו הילדים לומדים על השונה והאחר וימצאו את הדך לדו-שיח, גישור והבנה.


פעילות לילדים בגילאי 6 עד 8 - "היער הקסום" הינו מסע עלילתי במהלכה משחררים הילדים בטעות שדון אשר מעולל תעלולים ביער הקסום.


מחפשים פעילות לילדים?


מוזיאון הילדים בחולון מציע לכם פעילות לילדים, שהיא חוויה מלהיבה ומעצימה המשלבת כיף והנאה עם ערכים חינוכיים חשובים. בכל התערוכות והפעילויות הילדים לוקחים חלק פעיל. הם חווים, חשים ומתרגשים, נהנים ולומדים להכיר את האני הפנימי שלהם.


מוזיאון הילדים בחולון מציע לכם שפע פעילויות, הרפתקאות, כיף, הוצאת אנרגיה לצד למידה והנאה לכל הגילים. פעילות לילדים בה הדמיון והפנטזיה מרקיעים שחקים. גם בימי שבת, בין השעות 10:00-13:30.
פעילות לילדים כיפית, מרגשת ומאתגרת במוזיאון הילדים הישראלי בחולון. אצלנו תמצאו מגוון פעילויות איכותיות, כיפיות, מלאות ערכים ושמחת חיים לכל הגילאים. פעילות לילדים ייחודית לכל מסלול עם הכוונה חינוכית שונה המותאמת לגיל הילדים וכיפית לכולם!

פעילות לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp