מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות במרכז לילדים בנושא אמפתיה וקבלת האחר

החיפוש הבלתי נגמר אחר פעילות שתעסיק את הילדים, היא חלק בלתי נפרד מחייו של כל הורה. ישנו מגוון עצום של אטרקציות במרכז לילדים, ואנו מוזיאון הילדים בחולון מזמינים אתכם ליהנות ממגוון של פעילויות מעשירות לילדים, אטרקציות יוצאות דופן המעודדות קשר, חיבור משפחתי, אמפתיה והזדהות עם האחר.

 

הזמנה לשקט: אטרקציות במרכז לילדים

אחת מתוך אטרקציות במרכז לילדים במוזיאון המעניקה חוויה ייחודית היא הפעילות "הזמנה לשקט". פעילות זו מתרחשת בשקט מוחלט, ממש כמו בעולמם של החרשים, ומאתגרת את המשתתפים בתקשורת השונה מזו אליה אנחנו רגילים.

הפעילות "הזמנה לשקט" מזמינה את הילדים ואת המבוגרים להתנסות בעולמם של החירשים, ללמוד על ההתמודדות היומיומית שלהם ולחוות אותה בעצמם. הקשבה עמוקה, הכלה, תקשורת מקרבת ויכולת להביע את עצמנו ולהבין את האחרים ללא תלות בשפה הרגילה ובמילים, הן רק חלק מאוצר היכולות והערכים המתעצמים כתוצאה מההשתתפות בפעילות זו.

 

רואים את האחר

הפעילות "דיאלוג בחשיכה", המלווה על ידי מדריכים עיוורים, מנגישה למשתתפים את חוויות היומיום של לקויי הראייה. המבקרים מספרים על חוויה עוצמתית מאין כמותה, מטלטלת, מרגשת ומעוררת מחשבה רבה.

הפעילות המתקיימת בחושך מוחלט, מעבירה למבקרים נגיעה בחייהם של העיוורים ומעוררת שיח בנוגע לקבלת האחר ויצירת תקשורת מקדמת נטולת שיפוטיות ודעות קדומות.  

 

טיול בו תכירו חברים

אחת מפעילויות המוזיאון לילדים הצעירים היא "טיול עם ינשול", בה הילדים מלווים את הינשול, שהיא דמות המורכבת מחתול וינשוף. במהלך הפעילות, פרט לכיף, צחוק והנאה, הילדים לומדים לבטא את תחושותיהם, להכיר חברים, להתגבר על ביישנות ועוד. פעילות זו היא הזדמנות נפלאה להורים ולילדים לצבור חוויות משותפות שישמרו לתמיד בלב.

 

אטרקציות במרכז לילדים יכולות להיות חוויתיות ומעשירות תוך חשיפה לעולמות מרתקים של תוכן, ידע ואופקים רחבים.

אטרקציות במרכז לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp