מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות גיבוש צוות לחברות וארגונים

חברות וארגונים רבים מעוניינים להעניק לעובדיהם הזדמנות לחוות חוויות יוצאות דופן ובלתי נשכחות. זאת מתוך הבנה שהשקעה בהון האנושי היא בעלת ערך עצום לחברה  גם כחלק ממיתוג המעסיק בימים בהם נהירת העובדים היא אחת הבעיות הקשות של המעסיקים.

מוזיאון הילדים מזמין אתכם ואת עובדיכם אל פעילות גיבוש צוות בנושאים שונים, ערכיים ומעוררי שיח קבוצתי.

 

כיצד הגיבוש תורם לעבודה?

ישנם מחקרים רבים המוכיחים כי צוותים מגובשים נוטים להצליח יותר מאשר צוותים מנוכרים, קרים וזרים. גיבוש הוא יתרון עבור צוותים וקבוצות המעוניינים לחוות הצלחות בעבודתם, שכן הגיבוש מעניק לעובדים יכולות של שיתוף פעולה, עזרה וחשיבה משותפת אשר נושאים פרי. קבוצות מגובשות עובדות טוב יותר, האווירה בסביבת העבודה מהנה יותר, והעובדים מפתחים תחושת שייכות והערכה למקום עבודתם ובוחרים להישאר. גיבוש הצוות מועצם כמובן באופן משמעותי בעזרת פעילות גיבוש צוות.

 

פעילות גיבוש צוות בעלת ערך מוסף

המוזיאון מציע  מגוון שלם של פעילויות גיבוש בעלות ערך מוסף ייחודי. הפעילות "הזמנה לשקט" היא פעילות העוסקת בתקשורת, חשיבותה ,דרכי התקשורת השונים והצצה לשפת הסימנים. ההדרכה בתערוכה זו נעשית על ידי מדריכים כבדי שמיעה וחירשים.

בנוסף לביקור בתערוכה, המוזיאון מציע סדנה ייחודית לצוותים והנהלות- סדנת תקשורת.
פעילות זו מזמינה את צוות העובדים להתנסות בחוויות ומשימות, להתמודד איתן , ולבחון את התקשורת בצוות . סדנה זו מועברת על ידי מנחה קבוצות ומדריכים חירשים ומחולקת לשני חלקים: החלק הראשון, כאמור משימות. החלק השני, עיבוד. משלו.

 

פעילויות כיפיות לצוותים

פעילויות לגיבוש צוות יכולות להיות גם פעילויות קלילות ומהנות. "הביטלס - מסע הקסם המסתורי" היא פעילות מוסיקלית מרתקת העוסקת בלהקת הביטלס האגדית שעשייתה חצתה גבולות ושינתה את העולם בתחומים רבים וגם על כך ידובר בתערוכה.

גיבוש צוותים בעזרת פעילות מהנה היא הדרך הטובה ביותר ליצור אווירה טובה וקלילה בין העובדים, להכיר בין חברי הצוות בצורה טובה יותר ולחבר ביניהם. צוותים טובים הם צוותים שפועלים בשיתוף ובעזרה, ופעילויות מסוג זה תורמות לכך.

פעילות גיבוש צוות "הביטלס"  כוללת הכרות עם אולפן הקלטות , מידע על חברי הביטלס והלהקה, איך יוצרים שירים ומקליטים אותם, יצירת קליפ ואפילו הופעה על במה.  הביקור בתערוכה זו הוא חוויה מעשירה מתחילתה ועד סופה.

פעילות גיבוש צוות לחברות וארגונים

 

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp