מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

חוויה ייחודית ומגבשת בתחום אטרקציות לימי הולדת לילדים

בתוך העולם עמוס הפעילויות והאפשרויות של אטרקציות לימי הולדת לילדים, מנצנצות כיהלום זוהר של התרגשות, חוויה והנאה גדולה, פעילויות יום ההולדת של מוזיאון הילדים. בכל אחת משלל התערוכות והפעילויות המיוחדות במוזיאון הושקעה מחשבה רבה מאוד מבחינות רבות: רגשית, חברתית וערכית.


כל אחת מהפעילויות יכולה להשתלב באופן הרמוני כפעילויות ימי הולדת. כך תוכלו לבנות ימי הולדת מותאמים לכל גיל – החל מהגיל הרך ובתי הספר היסודיים, דרך בני הנוער ועד לסבא וסבתא.


אטרקציות לימי הולדת לילדים לגיל הרך


התערוכות והסדנאות השונות במוזיאון בנויות בהתאם לגילאי הילדים השונים, וחלקם בנויות באופן רב גילאי המחבר ומגבש בין כולם. לכן אם אתם מחפשים אטרקציות לימי הולדת לילדים ורוצים לבנות חגיגת יום הולדת מיוחדת ומרגשת לכל גיל, אצלנו תמצאו את שחפצה נפשכם.


בגילאים הרכים תוכלו ליצור יום הולדת במסגרת "איפה מיש" המתאימה לילדים בגילאי 3-4. במרכז הפעילות נמצאת ההצגה "איפה מיש" העוסקת בילדים, צעצועים והקשר ביניהם, ובמהלך הפעילות המתרחשת בגלריה, הילדים נחשפים לאוסף צעצועים נדיר מתקופות שונות. לקראת הסיום מוזמנים החברים ובני המשפחה לברך את חתן או כלת האירוע בטקס ברכות קצר, משמח וחגיגי.


ימי הולדת לגילאים בוגרים יותר


ילדים בגילאי 6 ומעלה מוזמנים אל יום הולדת באווירת מסע הקסם המסתורי אל להקת הביטלס. במהלך הפעילות צופים בסרטון קצר על להקת הביטלס, ועוברים חוויה יצירתית גדושה בפעילויות הקשורות ללהקה. בני הנוער שבחבורה מוזמנים אל פעילות "דיאלוג בחשכה" עטורת הפרסים, בה נכנסים המשתתפים אל מסע בחשיכה גמורה, במסלול המדמה את חווית חייהם ועולמם של העיוורים וכבדי הראייה.


החוויה הידועה ברחבי העולם, מרגשת, עוצמתית וייחודית מאין כמוה, ומותירה חותם על כל המשתתפים בה וכמו כן יוצרת קרבה וגיבוש קבוצתי בקרב הקבוצה העוברת אותה יחד. תערוכת "הזמנה לשקט" מדמה את עולמם השקט של כבדי השמיעה ומפתחת יכולות הקשבה, ביטוי ותקשורת, דווקא כשחוש השמיעה נלקח מאתנו, ומצריך פיתוח תקשורת עמוקה בדרכים אחרות ויצירתיות.


אם אתם מחפשים חוויה רב גילאית הכוללת את כל המשפחה, החל מהילדים הקטנים, דרך בני הנוער, ההורים ועד לסבא וסבתא, יום הולדת במסגרת "דיאלוג עם הזמן" היא מה שחיפשתם. חוויה בין דורית מגבשת, מרגשת ומקרבת לבבות בין כולם לכולם. אנו מאוד מזמינים אתכם אלינו למוזיאון, ליהנות ולחוות אטרקציות לימי הולדת לילדים באווירה ייחודית.

אטרקציות לימי הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp