מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

המפתח להצלחה נמצא בקשר בין העובדים: פעילות גיבוש צוות

הוא המפתח להצלחה. מערכות יחסים הן למעשה הבסיס להצלחה בכל תחום בחיינו והן מרכיבות את המארג העדין והייחודי של שדה החיים.

מסיבות אלו כה חשוב לתת דגש תמידי על שיפור רמת התקשורת, ההקשבה, ההבנה והרגש המשותפים. מתוך זאת נולדת היצירתיות, המחויבות של העובדים לארגון והדאגה להצלחתו. פעילות גיבוש צוות במסגרת מוזיאון הילדים תעניק לכם חוויה ייחודית בכל התחומים הללו.


הפרמטרים שיוצרים פעילות גיבוש צוות מוצלחת


• הנאה: פעילות גיבוש צוות טובה, כמו כל דבר שמקדם ומפתח אותנו בחיים, חייבת לקרות מתוך הנאה. ממש כמו שילדים שגדלים בטוב ובשמחה יכולים להתפתח בצורה הבריאה ביותר, כך גם אנו בחיינו הבוגרים ובתוך מערכות היחסים שלנו גדלים ומתפתחים מטוב ומהרגשה חיובית ונעימה ולכן הפעילות צריכה להיות מהנה, מרגשת ובקצרה כייפית. באווירה זו מתרחש הגיבוש, מגיעות התובנות וההעמקה בקשרים שבין חברי הצוות.


• הקשבה: הבסיס לתקשורת טובה הוא ביכולת להקשיב באופן עמוק לאחר, להבין ולהרגיש את המקום שבו הוא נמצא ומתוכו הוא מדבר, וכך להגיע להיכרות מעמיקה יותר עמו.


• שיתוף פעולה: ככל שפעילויות הגיבוש מצריכות שיתוף פעולה מובנה בין המשתתפים על מנת להגיע להצלחה, וכאמור תוך הפרמטרים הקודמים שציינו של הנאה והקשבה, כך עולה מד הקירבה בין המשתתפים, ורמת הגיבוש הצוותי מעפילה לרמה הבאה שלה.


סדנת דיאלוג בחשכה


סדנת דיאלוג בחשכה עטורת השבחים, מעבירה את המשתתפים תהליך ייחודי הכולל בתוכו בדיוק את ההיבטים שציינו. למרות שהמשתתפים שומעים מראש על סוג הפעילות, החוויה עצמה תופסת אותם תמיד בלתי מוכנים ובהפתעה גדולה בשניות הראשונות. היציאה מאזור הנוחות המוכר אל עלטה גמורה הזהה לזו שבה חיים העיוורים וכבדי הראייה, יוצרת תחושה משמעותית ומאתגרת שככל שמתמשכת הפעילות הופכת לחוויה עמוקה, מיוחדת במינה, רצופת התרגשות, תובנות ועניין רב.


זוהי פעילות גיבוש צוות שבה המשתתפים באופן טבעי מתחילים לעזור זה לזה, לשתף פעולה ולהיפתח באופן בלתי רגיל להקשבה ולהכלה של האחר, מתוך המסע המשותף שעוברים כולם יחד במתחם הפעילות. בהמשך אף חווים יחד סדנה לעיבוד החוויה וללמידת המשך לחיי היומיום הארגוני. מוזמנים לבוא ליום של גיבוש מהנה ומרתק באווירה שאין דומה לה.

פעילות גיבוש צוות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp