מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה

אצל רובנו, מקום העבודה הוא הבית השני שלנו. אנחנו מגיעים בבוקר לעבודה, אוכלים בעבודה ומבלים במקום העבודה שעות רבות, ובמקרים רבים יותר מהשעות אותן אנחנו מבלים בבית. צוות העמיתים שלנו במקום העבודה הופך למשפחה קטנה ואנחנו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלהם. יחד עם זאת ועדיין ... עמיתים לעבודה אינם משפחה ולא תמיד אנו מרגישים בעבודה כמו בבית. פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה תוכל להדק את הקשרים בין עובדי החברה ולתרום לתחושת המשפחתיות והקרבה בעבודה. פעילות גיבוש לצוות היא המומחיות שלנו.

חשיבותה של פעילות גיבוש לצוות

מחקרים רבים בתחום עולם העבודה מצאו שפעילות גיבוש לצוות תורמת לתחושת השייכות של העובדים לחברה ובכך משפרת את האווירה בסביבת העבודה ואת תפוקת העובדים. עובד המרגיש תחושת שייכות ויחסיו עם עמיתיו לצוות הם טובים, ירצה להשקיע משאבים אישיים בחברה שבה הוא עובד ויהיה יעיל יותר.פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה היא אחד האמצעים המהנים אשר בעזרתם ניתן לשפר את הקשרים הבין אישיים בחברה. פעילויות אלו יכולות להתבצע במקום העבודה, אבל יציאה מגבולות החברה המוכרים מוסיפה ערך נוסף לפעילות ולכן מומלץ לקיים פעילות גיבוש לצוות במקומות חיצוניים.

פעילות גיבוש לצוות שיוצרת עניין ומחשבה

אנו מציעים לכם לבקר אצלנו במוזיאון וליהנות מפעילות גיבוש לצוות שיוצרת עניין, מחשבה ולא פחות חשוב, חוויה . בין שלל הפעילויות שלנו במוזיאון, תוכלו ליהנות מפעילויות שמחדדות את החושים ומעוררות את המחשבה. יחד, תוכלו לחוות תקשורת מסוג אחר ולהכיר את עולמם של החרשים או לבקר בעולם שכולו חשכה בהדרכת מדריכים עיוורים. לאוהבי המוזיקה  (ומי לא אוהב מוסיקה?)  תערוכת הביטלס, חוויה אינטראקטיבית מהנה ומעשירה ועוד...
הפעילויות שלנו מציגות את המציאות מרבדים שלא הכרתם וחושפות את העובדים לעולמות חדשים. הגילויים החדשים, יחד עם הכרות עם עולמם של האחר והשונה, מאפשרת הכרות הדדית מזוויות חדשות.

פעילות גיבוש לצוות עובדי החברהבאווירה מיוחדת

אצלנו תוכלו לצאת מגבולות מקום העבודה המוכר וליהנות מחוויה מיוחדת ואחרת של פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה.האפשרות לפעול יחד כצוות בפעילות חווייתית ומעשירה יוצרת עניין מיוחד ותורמת לגיבוש הצוות. אנו מזמינים גם אתכם להגיע אלינו למוזיאון הילדים הישראלי בחולוןלפעילות גיבוש לצוות ולעוד חוויות בלתי נשכחות.

פעילות גיבוש לצוות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp