מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה

אצל רובנו, מקום העבודה הוא הבית השני שלנו. אנחנו מגיעים בבוקר לעבודה, אוכלים בעבודה ומבלים במקום העבודה שעות רבות, ובמקרים רבים יותר מהשעות אותן אנחנו מבלים בבית. צוות העמיתים שלנו במקום העבודה הופך למשפחה קטנה ואנחנו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלהם. יחד עם זאת ועדיין ... עמיתים לעבודה אינם משפחה ולא תמיד אנו מרגישים בעבודה כמו בבית. פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה תוכל להדק את הקשרים בין עובדי החברה ולתרום לתחושת המשפחתיות והקרבה בעבודה. פעילות גיבוש לצוות היא המומחיות שלנו.


חשיבותה של פעילות גיבוש לצוות


מחקרים רבים בתחום עולם העבודה מצאו שפעילות גיבוש לצוות תורמת לתחושת השייכות של העובדים לחברה ובכך משפרת את האווירה בסביבת העבודה ואת תפוקת העובדים. עובד המרגיש תחושת שייכות ויחסיו עם עמיתיו לצוות הם טובים, ירצה להשקיע משאבים אישיים בחברה שבה הוא עובד ויהיה יעיל יותר.פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה היא אחד האמצעים המהנים אשר בעזרתם ניתן לשפר את הקשרים הבין אישיים בחברה. פעילויות אלו יכולות להתבצע במקום העבודה, אבל יציאה מגבולות החברה המוכרים מוסיפה ערך נוסף לפעילות ולכן מומלץ לקיים פעילות גיבוש לצוות במקומות חיצוניים.


פעילות גיבוש לצוות שיוצרת עניין ומחשבה


אנו מציעים לכם לבקר אצלנו במוזיאון וליהנות מפעילות גיבוש לצוות שיוצרת עניין, מחשבה ולא פחות חשוב, חוויה . בין שלל הפעילויות שלנו במוזיאון, תוכלו ליהנות מפעילויות שמחדדות את החושים ומעוררות את המחשבה. יחד, תוכלו לחוות תקשורת מסוג אחר ולהכיר את עולמם של החרשים או לבקר בעולם שכולו חשכה בהדרכת מדריכים עיוורים. לאוהבי המוזיקה (ומי לא אוהב מוסיקה?) תערוכת הביטלס, חוויה אינטראקטיבית מהנה ומעשירה ועוד...
הפעילויות שלנו מציגות את המציאות מרבדים שלא הכרתם וחושפות את העובדים לעולמות חדשים. הגילויים החדשים, יחד עם הכרות עם עולמם של האחר והשונה, מאפשרת הכרות הדדית מזוויות חדשות.


פעילות גיבוש לצוות עובדי החברהבאווירה מיוחדת


אצלנו תוכלו לצאת מגבולות מקום העבודה המוכר וליהנות מחוויה מיוחדת ואחרת של פעילות גיבוש לצוות עובדי החברה.האפשרות לפעול יחד כצוות בפעילות חווייתית ומעשירה יוצרת עניין מיוחד ותורמת לגיבוש הצוות. אנו מזמינים גם אתכם להגיע אלינו למוזיאון הילדים הישראלי בחולוןלפעילות גיבוש לצוות ולעוד חוויות בלתי נשכחות.

בונים את הארגון בדרך מרתקת: פעילות גיבוש לצוות במוזיאון הילדים


מחקרים מראים שאווירה חברית ונעימה בארגון, חשיבה משותפת ועבודת צוות איכותית, מעלות פלאים את התפוקה וההתקדמות הארגונית בכל ההיבטים. מסיבה זו פעילות גיבוש לצוות אשר מאפשרת לעובדים להכיר זה את זה באווירה ובסביבה שונות מהרגיל, להיחשף יחד לתוכן ייחודי ולעבור חוויה ערכית, הן כה חשובות בחיי הארגון. מוזיאון הילדים בחולון מזמין אתכם לעבור יחד חוויה בלתי נשכחת, מרגשת, מרתקת ומקרבת אשר תותיר בכם חותם משמעותי ומשותף.


הבחירה של הארגונים המובילים בעולם


לאחר ניסיון חובק עולם שצברנו עם התערוכה החווייתית של "דיאלוג בחשיכה", בנינו את השלב הבא שלה, סדנה ייחודית להנהלות וצוותים ארגוניים שמספקת פעילות גיבוש לצוות יוצאת דופן. מקנזי, דויטשה בנק, מנפאוור , HP, שירותי בריאות כללית, בזק בינלאומי, פז, משרד הביטחון וארגונים מובילים רבים נוספים כבר אימצו בחום את הסדנה הארגונית העוצמתית, סדנה בחשיכה.


כפי שאי אפשר לתאר את טעמו של שוקולד לאדם שמעולם לא טעם אותו, כך לא ניתן להעביר במילים תחושה ייחודית כמו זו שעוברים משתתפי הסדנה בחשיכה. התגובות שאנו מקבלים מהמשתתפים מעידות על חוויה רגשית חזקה, מלווה בתובנות ארגוניות עמוקות.


פעילות גיבוש לצוות: הזדמנות להעניק למנהלים ולעובדים חוויה מופלאה


סדנאות "דיאלוג בחשיכה" מועברות למנהלים ולעובדים בהצלחה רבה כבר שמונה שנים, אלפי מנהלים ועובדים כבר זכו לחוות אותן. הסדנאות מועברות תוך שיתוף בין שני מנחים, האחד הוא מדריך עיוור מהצוות המיוחד של "דיאלוג בחשיכה", והשני יועץ ארגוני בכיר.


כל סדנת פעילות גיבוש לצוות נתפרת ללקוח במיוחד לפי צרכיו ומטרותיו הארגוניות וכוללת שני שלבים. בחלק הראשון חווים המשתתפים את המסע האתגרי והרגשי המרתק בעלטה הגמורה. בחלקה השני הם משתתפים יחד בסדנה, בה הם מנתחים דרך חוויה זו את התנהלותם היומיומית בארגון ומקבלים נקודת מבט חדשה ומאירה על חייהם המשותפים ועל התנהלותם במסגרת הארגון וצוותי העבודה אליהם הם שייכים.

פעילות גיבוש לצוות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp