מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות גיבוש צוות לארגן יום גיבוש מוצלח

מוזיאון הילדים בחולון מציע מגוון פעילויות גיבוש מעשירות ומהנות במיוחד. המיוחד בפעילויות אלו הוא הערך המוסף שהן מציעות למשתתפים בפעילות מעבר לכך מדובר בפעילות מיוחדת ומגבשת.


ארגון של ימי גיבוש לצוות שלנו מעניקה לנו את היכולת להכיר להם תודה על העבודה שהם עושים במהלך כל השנה. ארגון פעילות מסוג זה מאפשרת לנו בעצם לומר לעובדים שלנו שאנו רואים אותם וחשוב לנו להעניק להם יחס וזה ללא ספק יתרום להעלאת המוטיבציה הכללית בצוות. מגוון הפעילויות אשר מציע מוזיאון הילדים הוא חוויה אשר תלווה את המשתתפים למשך זמן רב בשל תכונותיה הייחודיות. פעילויות כמו "דיאלוג בחשכה" ו"הזמנה לשקט" הן למעשה חוויה אשר תאפשר להם להשתמש בחושים אשר נלקחים על ידינו כמובן מאליו בחיי היומיום. המוזיאון מציע גם סדנאות ODT ארגוניות בעלות ערך מוסף משמעותי לארגון . את הסדנאות ניתן להתאים מראש לכל קבוצה באופן ספציפי בהתאם לדרישות ומטרותיהם של מארגני הפעילות מטעם החברה.


כיצד נוכל לארגן יום גיבוש מוצלח לצוות שלנו?


קיום פעילות גיבוש צוות זהו אחד הכלים המוצלחים בהם אנו עושים שימוש לצורך העלאת רמת השיתוף פעולה המקצועי והאישי מצד הצוות שלנו. זוהי פעיות אשר מאפשרת לנו לשפר את התקשורת בין המשתתפים ובנוסף לכך להעניק להם יום של הפסקה והנאה משגרת העבודה השוחקת. כאמור זו גם האפשרות שלנו להכיר תודה לצוות שלנו עבור עבודתו הנאמנה. היום כבר ידוע כי מקומות עבודה אשר מקיימים ימי גיבוש לצוות העובדים שלהם נחשבים למקומות עבודה מועדפים אשר יהיה קל יותר בהמשך לגייס אליהם עובדים חדשים. אנשים מחפשים שמקום העבודה יהיה נעים ומעריך מעבר לגירוי המקצועי שהוא מעניק. יתרונות נוספים של ימי הגיבוש הם : הגברת שיתוף הפעולה בין חברי הצוות מעבר לשיתוף פעולה עם הארגון. אין ספק שניתן להפיק את המירב מעובדים אשר מרגישים בנוח במקום העבודה שלהם ועם הצוות שהם עובדים עימו. כל פעילות אשר תתרום להרגשה כזו בקרב הצוות שלנו תסייע לו להיות יצירתי יותר ומוצלח יותר בביצוע עבודתו.
לצורך הצלחת הובלת הצוות שלנו ובכדי לסייע לו להפיק את המיטב במקום עבודתו עלינו לקיים פעילויות גיבוש אפקטיביות.

תקשורת מקרבת ומשמעותית: פעילות גיבוש צוות


פעילות גיבוש צוות אפקטיבית מתרחשת כאשר חברי הצוות זוכים להכיר, להתקרב זה אל זה ולשתף פעולה בדרך חדשה ומיוחדת, שלא חוו קודם לכן. פעילויות מוזיאון הילדים פותחות לצוותי עובדים ומנהלים צוהר אל עולם קסום של תקשורת מקרבת ועמוקה, היכרות יוצאת דופן של כל אחד עם עצמו ועם יכולותיו תוך כדי היכרות עם הסובבים אותו, והבנה שקרבה, עזרה הדדית ושיתוף פעולה הם המפתח להצלחה.


פעילות גיבוש צוות סדנה בחשכה


במסגרת התערוכה דיאלוג בחשיכה, נוצרה סדנה בחשכה לארגונים ולצוותים שהיא חוויה עוצמתית ויוצאת הדופן. סדנה זו כמו הביקור בתערוכה זכתה לשבחים בינלאומיים רבים. המסע המיוחד מורכב משני חלקים, הראשון מסע משימות בחשכה והשני עיבוד התהליך ע"י המדריך העיוור ופסיכולוג ארגוני.


במציאות החשוכה החדשה והמאתגרת , מתרחשים תהליכים בעלי ערך לכל ארגון.
בהנחייתם המופלאה של המדריכים העיוורים וכבדי הראייה שלנו, המובילים את המשתתפים יחד עם יועצים ארגוניים בכירים, נוצרת במסע חוויית קבוצתית ארגונית משמעותית . תקשורת עמוקה ומקרבת מתגלה מאליה, בהיעדר מה שמתגלה כמגבלות וסטיגמות שדווקא מטיל עלינו חוש הראייה, וקרבה חדשה נולדת. אכן, פעילות גיבוש צוות מקבלת כאן משמעויות עמוקות ומיוחדות, הרבה מעבר למה שנהוג לחשוב.


תוצאות בשטח


אלפי עובדים ומנהלים בארגונים מובילים בארץ ובעולם כבר עברו את הסדנה בחשיכה, ביניהם צוותי הניהול של SAP, דויטשה בנק, מקנזי, מנפאוור ועוד, ומספרים על חוויה עוצמתית ומגבשת במיוחד.
בין הנושאים בהם ניתן להתמקד במהלך פעילות גיבוש צוות בסדנה בחשיכה: תקשורת צוותית או ניהולית, ניהול קונפליקטים, ניהול ומנהיגות תחת תנאים של חוסר ודאות, יצירתיות ויציאה מהקופסה, ניהול צוות ועוד. אם יש לכם שאלות נוספות אתם מאוד מוזמנים ליצור עמנו קשר, ונשמח להתאים את הסדנה המושלמת לארגון שלכם.

פעילות גיבוש צוות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp