מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כתבו על מסלול המסע לתיקון ממלכת הזמן

"המסלול היה מרשים מאוד, אינטראקטיבי, מגרה ומלאה קסם ועניין. כל הכבוד – איזו יצירתיות ומעוף!  המדריכה מאוד מקסימה וקשובה, חייכנית ומקצועית, רואים שהיא אוהבת את מה שהיא עושה!"

"המדריך היה יוצא מן הכלל, הילדים נהנו מכל דקה ולא איבדו עניין לרגע. המסלול היה חוויתי ובלתי  רגיל. רגעי קסם!"

"המדריכה מדהימה, ידעה לשתף את כל הילדים. הנושאים במסלול רבים, מגוונים, מעשירים ומוגשים  בצורה מעניינת מאוד."

"היה מקסים! ערכים חינוכיים המתאימים לילדים. מבחינה חזותית מאוד מושקע!"

"הקבוצה הקטנה, הגישה הנעימה והאישית של המדריכה, מגוון הדרכים להעברת המידע באמצעות  כל החושים – העבירו את ילדי הקבוצה תהליך נהדר. ישר כוח!"

"המדריכה מצוינת, משרה אוריה טובה ומצליחה להגיע לכל ילד לפי רמתו ותחומי התעניינותו. עדינה  ואינטליגנטית, לא מתפתה לפתור את החידות עבור הילדים אלא מעודדת להתאמץ. כן ירבו כמותה!"

"המדריכה מקסימה והמסלול תואם גיל. מעניין ומאתגר, חוויה אמיתית!"

"אתמול הייתי עם נכדתי בפעם הראשונה במוזיאון הילדים בחולון והצטערתי שזו רק הפעם הראשונה  שאני מבקר במוזיאון זה. עברנו חוויה פשוט מדהימה. נכדתי, ילדה מעט מופנמת וסגורה והיה מקסים  לראות כיצד היא אט אט נפתחת למדריכה שהיתה יוצאת מן הכלל. רכשתי כרטיסים למסע לתיקון  ממלכת הזמן כאשר אין לי כל מושג לקראת מה אני הולך. החוויה היתה פשוט נהדרת ובתום המסע  נכדתי ואני יצאנו עם חיוך ענק בין השפתיים. אני מבקש להודות למדריכה שהגישה שלה לילדים היא  ממש נהדרת – אני מניח שכל המדריכים שלכם כאלה."

"המדריכה היתה נהדרת לאורך כל ההדרכה. גישה מאוד טובה לילדים. הילדים היו מרותקים, נסחפו  בפעילויות וכל הזמן רצו לחוות ולהתנסות."


"המדריכה היתה מקסימה, הדריכה בחן רב, הילדים התקבצו סביבה באופן טבעי. נהננו מאוד!"

"מהמם!!! פעילות חכמה, יפה, מרתקת והועברה בחן רב עם סבלנות ובגובה העיניים."לחזרה לעמוד הפעילות מסע לתיקון ממלכת הזמן

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp