מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כתבו על התערוכה דיאלוג עם הזמן

- "מרגש, מפליא איך אנחנו נראים ומרגישים בגיל המבוגר- "זקן"!.
ההסתכלות על הזקנה מפנה את המבט פנימה ל "אני" ועל כל הזקנים של היום שהם כל כך שונים מהסבים/ סבתות שלנו.
- הצלחתם לעשות מחווה חיובית לזקנה, תודה למדריכים גרשון ורינה על ההדרכה הנעימה והחוויתית."

- "Thank you!
At 55 years of age I feel positive about growing old/ thank you for the insight into my future years and giving me the tools to deal with the many obstacles along the road…."

- "חוויה מאלפת ומעצבת... נפתח לנו צוהר לעולם של המבוגרים, שיצר אמפטיה, הבנה, רגישות.
- יופי של פעילות- מגוונת, חווייתית, מעוררת מחשבה. הילדים נהנו מאוד!!! יישר כח!" ( בי"ס מקיף ט' ראשל"צ)

- "תודה רבה"
מקום נפלא ומאלף, מעניין וחשוב שכמה שיותר אנשים ייחשפו אליו.הזקנים מקיפים את כולנו וגם אנחנו נגיע לזה.המדריכה רבקה זהבי הייתה נפלאה, מעניינת ומרתקת".

- "חוויה מטלטלת- המון חומר למחשבה..יש לי אב מבוגר שאולי עד עכשיו לא הבנתי מספיק ואני מתכוונת לשנות זאת.בנוסף, צריך ליהנות כל יום מחדש ממה שיש וליצור אתגרים וחוויות נוספות"

- "זו הייתה התנסות חד פעמית!
מאז ומתמיד אני חששתי להזדקן, תצמיד זקנה הייתה נראית לי מקום עצוב, בודד, מתיש וקשה. פה למדתי שהאדם הוא זה שמחליט לבסוף איזה סיום חיים יהיה לו- "זה לא הגיל זה התרגיל"- דוגלת במשפט הזה ומאמינה בו ולוקחת אותו איתי. אתם עושים חיל."

- "חוויה מדהימה ומרגשת. מראה את העתיד וגם את העבר. מדהים פשוט! מומלץ לקשישים ולצעירים מכיוון שיוצאים עם תובנות יפות לחיים ומסקנה אחת- הגיל והגוף אינם קובעים- רק הרצון..."

- "אם התערוכה הזאת לא הייתה קיימת היה צריך להמציא אותה ומיד! מאלפת, אינפורמטיבית, מוטה קצת לכיוון האופטימי אבל גם מעוררת אופטימיות. מרגש!"

- "היה ממש כיף, פחות מפחיד עכשיו להיות זקנה. עשה לי חשק לבקר את סבא וסבתא שלי והזכיר לי כמה אני אוהבת אותם..."

- "סיור מרתק, מצחיק, מרגש עד דמעות. ממחיש היטב ולעומק נושאים רבים שחשובים מגיל צעיר מאוד. פותח את הראש, את הלב ואת קצות העצבים. חשיבה נהדרת, מעמיקה ויצירתית על אופן העברת המסר, התחושות, המחשבות, הרגשות והעמדות של הגיל השלישי לכולם. תודה גדולה".

- "חוויה מסקרנת, המעמידה בפני "ראי" לעתיד. גורמת לעצור ולחשוב כיצד אנו תופסים את הזקנה בפועל ולאן הזקנה לוקחת אותנו... מקסים, מרגש ומפתיע. מעביר הסיור עשה זאת בצורה איכותית ומקסימה והביא מעצמו לחוויה".

- "לג'ודי המקסימה,
הסיור, המסע אליו הוזמנתי, היה ממש מרגש, מרתק, חוויתי, מעניין. מבחינתי גיליתי דברים רבים וחדשים עלי, על החברה, על עובדות שונות. נהניתי להיות בסיור שמועבר על ידך- אדם מאושר שנהנה מהחיים שלו ומסופק מהחוויות ומהדברים שעשה.
אמן ותזכי לשנים ארוכות, מאושרות, בריאות, שלוות, מאירות ומחייכות."

- "ראשית, יש לי היום יום הולדת. פשוט מתנה נפלאה! חשיבת עומק לאורך ולרוחב עומדת לאורכו של כל המסע! דרך מסע זה יצאתי מעודדת עם שינוי בתפיסה לגבי הזקנה. המדריך היה מעולה והוא עצמו בהחלט מעורר השראה לגבי זקנה מרשימה! בהערכה רבה. ".

- "לכל צוות התערוכה ובייחוד למדריך בניטו. התערוכה הייתה מדהימה, נהניתי מאוד, למדתי המון על השכבה המבוגרת של האוכלוסייה. למדתי להבין איך סבא וסבתא שלי מרגישים. עכשיו אני מעריכה יותר אנשים מבוגרים. למדתי המון גם על עצמי ועל מה שארצה בשביל עצמי כשאהיה מבוגרת. אני אשמח לבקר שוב ואף אמליץ על כך לחברים". (אולפנת ראש צורים.)

- "היה מפגש מעניין ביותר עם נושא שהוא מפחיד ומעלה חששות. דיבר אלי ביותר הנושא של לא לפחד מההזדקנות וכן לחיות את החיים כאן ועכשיו וליהנות מהרגע. חוויה נהדרת וממלאת גם כמשפחה".

- "תודה רבה על החוויה החד פעמית הזו. נהניתי המון, התרגשתי, התלהבתי. נתתם לי המון חומר למחשבה ואשמח לספר להורי על החוויות ולהתעניין יותר במהלך היום שלהם." (בי"ס עמ"ל נופרים.)
- "תודה על ההזדמנות והאפשרות. חוויה חוצת גבולות, זמנים ורגשות.
מאחלת לכל אדם שיחווה את התערוכה כך שיוכל לחשוב על קרוביו ועל עצמו. תודה!"

- "הביקור בתערוכה זו היווה עבורי חוויה מיוחדת. לשעה קלה התנתקתי מחיי היומיום. התחברתי לשאלות שמטרידות כל אישה: האם אני צעירה או זקנה? ממתי אחשב לזקנה וכד'...לתערוכה אמירה ברורה שמתעצמת בדברי אחת הבובות בסוף: לא לחשוב כמה תחיה אלא כמה תחיה בכל רגע. האמצעים בהם מועברת התערוכה, קצב ההתרחשויות המהיר, השימוש הרב בטכניקות חדשניות וכד' מעבירים היטב את המסר.
- כאם וכמורה לאומנות אני חושבת שלכל אדם מקום בתערוכה מיוחדת זו. יישר כח".

חזרה למידע על הפעילות דיאלוג עם הזמן

למידע על כל האטרקציות לילדים המחכות לכם במוזיאון

למידע על ביקור בתערוכה במסגרת ימי גיבוש וסדנאות לארגונים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp

לתשובת ליבכם:

יש לתאם את הביקור מראש

 

  • הסיור מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 10.

  • ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי מבוגר. 
    גם מבוגר חייב בכרטיס.

  • משך הפעילות: כשעה וארבעים.

  • הסיור מתקיים בקבוצות קטנות של 12 איש.

 

סיור בעברית 
רכישת כרטיסים ותיאום ביקורסיור באנגלית

רכישת כרטיסים ותיאום ביקור