מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

פעילות לשבת

סוף השבוע הינו הזדמנות לבילוי זמן איכות עם הילדים. השהות בבית יכולה להפוך למשעממת ואת זמן המסכים יש להגביל, ולכן רצוי לחשוב על פעילויות מגוונות אחרות מחוץ לבית. רבים בוחרים לבלות את השבת בים או בפארק, אך על מנת ליהנות מפעילות חווייתית המשלבת הנאה, חוויה ומחשבה, הרי שמומלץ לבקר במוזיאון הילדים המציע שלל אטרקציות ופעילות לשבת. אם אתם מחפשים פעילות מרתקת שאינה מלווה בחום הכבד של הקיץ, הרי שניתן להחליף את הטיול או הנסיעה לחוף הים בביקור במוזיאון ממוזג ולחוות פעילות בעלת ערך מוסף חינוכי, רגשי וערכי.


בילוי משפחתי בשבת בעל ערך מוסף


מוזיאון הילדים פועל בשבת בין השעות 10:00-13:30 ומארח שלל תערוכות ופעילויות המתאימות לכל גיל. אנו שמים דגש על פעילות היוצרת אינטראקציה והרמוניה בין הילדים וההורים ומשלבת ערכים של כבוד לזולת, סובלנות, קבלת האחר וכן כזו המקנה יסודות וכישורי חיים. הביקור במוזיאון מחזק את הקשר של ההורים עם הילדים ומאפשר לנו המבוגרים לקחת חלק בפעילות משותפת לכם ולילדים. הפעילויות המגוונת כוללות מסלולים מרתקים המותאמים לקבוצות הגיל השונות וזאת בליווי של מדריכים מקצועיים המעניקים יחס אישי לכל ילד. הביקור במוזיאון נועד לחזק את אווירת המשפחתיות ויוצר הווי משפחתי.


לפניכם כמה פעילויות בשבת לבחירה מתוך שלל פעילויות מרתקות ומאתגרות נוספות:
• הזמנה לשקט – פעילות מודרכת על ידי חרשים המתמקדת בשפת הסימנים ויוצרת דרכי תקשורת מגוונות.
• דיאלוג בחשיכה – פעילות יוצאת דופן בהדרכת עיוורים המספקת לילד ולמבוגרים אפשרות לחוות את חייו של האדם העיוור.
• דיאלוג עם הזמן – פעילות בין דורית מרגשת המועברת בידי מדריכים בני הגיל השלישי. הילדים והמבוגרים לומדים להתמודד עם תהליכי ההתבגרות ועם אלמנט הזמן.
• בעקבות הפרפרים – פעילות לפעוטות הכוללת טיול עם ינשול שהינו חצי ינשוף חצי חתול. הילד לומד כיצד להתגבר על ביישנות ופחד מהסביבה, תוך כדי למידה על מחזור חייו של זחל הפרפר.


בואו לבקר!


מוזיאון הילדים מזמין אתכם ההורים והילדים לבילוי משפחתי איכותי בשבת. אנו מציעים לכם שילוב של בילוי, פנאי וערך מוסף ערכי וחינוכי וכל זאת במגוון רחב של פעילויות מהנות ומרתקות.

פעילות לשבת | מוזיאון הילדים בחולון

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp