מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

ערב צוות לעובדים להיכרות וגיבוש מחודשים

תקופה ארוכה ומייגעת של ריחוק עברה על כולנו. בתקופה זו נאלצנו לסגל צורות עבודה חדשות. חברות רבות העסיקו עובדים מהבית ורק עכשיו אט אט חוזרות לפעילות רגילה, המשלבת במקרים מסוימים עבודה רגילה ועבודה מהבית. שינויים אלו בעולם העבודה משפיעים גם על העובדים. חלק מהשפעות אלו קשורות למרחק שנוצר בין העובדים ולכן עולה הצורך לארגן עבורם פעילויות גיבוש. ערב צוות לעובדים להיכרות וגיבוש מחודשים הוא פתרון נהדר. ערב צוות לעובדים מתקיים מחוץ לשעות העבודה ומביא איתו איכויות מפגש אחרות בין העובדים.


מדוע מומלץ לקיים ערב צוות לעובדים?


ערב צוות לעובדים הוא פעילות הפגתית אשר מתקיימת בשעות שבהן בדרך כלל העובדים לא נפגשים. ערב כזה, מאפשר לעובדים להיות אחרים מאיך שהם מתנהגים ונתפסים במקום העבודה. פעילות כזו שמתקיימת במקום מעניין ומרתק שמציע לעובדים לפעול יחד, מוסיף נופך אחר למפגש המשותף. עובדים שיפעלו וייהנו יחד, יחזרו למחרת אחרים למקום העבודה. הפעילות תשבור מחסומים ותפתח הזדמנויות לקשרים חבריים בין העובדים. קשרים אלו תורמים לעובדי החברה ומחזקים את תחושת השייכות שלהם למקום העבודה.


ערב צוות לעובדים להכרות וגיבוש מחודשים אחרי תקופתה הסגר


תקופת ההסגר הרחיקה בין העובדים. המפגשים שהתקיימו לרוב דרך אפליקציות, היו קצרים ועניינים והקשר בין העובדים נפגע. ללא פגישות יומיומיות במקום העבודה, שהות משותפת באותו מקום וסנכרון בשעות העבודה, עובדים רבים איבדו את הקשר הקרוב עם עמיתיהם. ללא ספק, כעת הגיע הזמן להשקיע בפעילויות שונות לעובדים. ערב צוות לעובדים להכרות וגיבוש מחודשים הוא אחד האמצעים המצוינים לעשות זאת.


ערב צוות לעובדים אצלנו במוזיאון


אנו במוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציעים מגוון של פעילויות מתאימות לערב צוות לעובדים. הפעילויות שלנו משלבות כיף והנאה, לצד ערכים והזדמנות לגיבוש משותף. תוכלו לבחור מבין שלל הפעילויות שלנו וביניהן: פעילות העוסקת במוסיקה באמצעות להקת הביטלס ששינתה את העולם, סדנאות העוסקות בעולמם של החירשים ובעולמם של העיוורים, פעילות שעוסקת בדיאלוג שלנו עם הזמן ועוד. אז אם גם אתם מחפשים ערב צוות לעובדים להכרות וגיבוש מחודשים בואו אלינו ותחזרו למחרת לעבודה עם עובדים מרוצים, שמחים ומגובשים.

ערב צוות לעובדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp