מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

מקום לחגוג יום הולדת לילדים קטנים וגדולים


הגיע הרגע בשנה בו אתם מתחילים לחשוב על חגיגת יום ההולדת לילד ואז בדרך כלל גם מבינים כי את כל ההפעלות החדשניות כבר עשיתם, או שמישהו עשה לפניכם. הרצון לחדש ולהסעיר כל שנה ביום ההולדת של הילד הוא טבעי ומובן ולכן, לרוב תמצאו את עצמכם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים, שיציע פעילות שונה, חווייתית ומעשירה. דוגמה למקום כזה הוא מוזיאון הילדים בחולון, שמציע פעילות ליום הולדת לילדים בטווח גילאים רחב ועם תכנים מעשירים וייחודיים.


מה תמצאו במוזיאון הילדים?


המוזיאון מציע למעשה כמה מסלולי תערוכות, שכל אחד מהם מיועד לגילאים שונים. יש מסלול לגילאי 3-4, הכולל הצגה מותאמת גיל עם בובות וצעצועים נדירים והסברים עליהם, מסלול לגילאי 5 ומעלה שלוקח את החוגגים למסע בעקבות להקת הביטלס הפנומנלית ומזמין את החוגגים להכיר את קורותיה מקרוב באמצעות פעילות אינטראקטיבית, מגוון מסלולים לגילאי 4-11 שלוקחים את הילדים לסיור שהוא הרפתקה בנושאים שונים ובחלוקה לקבוצות גיל.


לאחר סיום הפעילות, המוזיאון מציע גם מקום לחגוג יום הולדת לילדים ובמתחם הצמוד למוזיאון תוכלו להזמין את החברים והמשפחה לחלל הכולל מקום לשולחנות כיבוד וציוד הגברה שיאפשרו לכם לשלב מסיבה חלומית יחד עם ההפעלה.


מהיום פשוט למצוא מקום לחגוג יום הולדת לילדים בכל גיל


החגיגה במוזיאון מהווה חוויה חדשנית הן עבור הילדים והן עבור ההורים המלווים אותם ומבטיחה לכם יום הולדת שהוא לא רק שונה ומקורי, אלא יש לו גם ערך מוסף רב. באמצעות מסלולי התערוכות הילדים לומדים דברים חדשים על עצמם, משפחתם והתרבות בה הם חיים ומתנסים במשימות ואתגרים חווייתיים ומרתקים.
לכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים, בחרו במוזיאון הילדים והעניקו לילדים יום הולדת בלתי נשכח, שכולם ימשיכו לדבר עליו לפחות עד ליום ההולדת הבא.

מקום לחגוג יום הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp