מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

מקום לחגוג יום הולדת לילדים קטנים וגדולים


הגיע הרגע בשנה בו אתם מתחילים לחשוב על חגיגת יום ההולדת לילד ואז בדרך כלל גם מבינים כי את כל ההפעלות החדשניות כבר עשיתם, או שמישהו עשה לפניכם. הרצון לחדש ולהסעיר כל שנה ביום ההולדת של הילד הוא טבעי ומובן ולכן, לרוב תמצאו את עצמכם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים, שיציע פעילות שונה, חווייתית ומעשירה. דוגמה למקום כזה הוא מוזיאון הילדים בחולון, שמציע פעילות ליום הולדת לילדים בטווח גילאים רחב ועם תכנים מעשירים וייחודיים.


מה תמצאו במוזיאון הילדים?


המוזיאון מציע למעשה כמה מסלולי תערוכות, שכל אחד מהם מיועד לגילאים שונים. יש מסלול לגילאי 3-4, הכולל הצגה מותאמת גיל עם בובות וצעצועים נדירים והסברים עליהם, מסלול לגילאי 5 ומעלה שלוקח את החוגגים למסע בעקבות להקת הביטלס הפנומנלית ומזמין את החוגגים להכיר את קורותיה מקרוב באמצעות פעילות אינטראקטיבית, מגוון מסלולים לגילאי 4-11 שלוקחים את הילדים לסיור שהוא הרפתקה בנושאים שונים ובחלוקה לקבוצות גיל.


לאחר סיום הפעילות, המוזיאון מציע גם מקום לחגוג יום הולדת לילדים ובמתחם הצמוד למוזיאון תוכלו להזמין את החברים והמשפחה לחלל הכולל מקום לשולחנות כיבוד וציוד הגברה שיאפשרו לכם לשלב מסיבה חלומית יחד עם ההפעלה.


מהיום פשוט למצוא מקום לחגוג יום הולדת לילדים בכל גיל


החגיגה במוזיאון מהווה חוויה חדשנית הן עבור הילדים והן עבור ההורים המלווים אותם ומבטיחה לכם יום הולדת שהוא לא רק שונה ומקורי, אלא יש לו גם ערך מוסף רב. באמצעות מסלולי התערוכות הילדים לומדים דברים חדשים על עצמם, משפחתם והתרבות בה הם חיים ומתנסים במשימות ואתגרים חווייתיים ומרתקים.
לכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים, בחרו במוזיאון הילדים והעניקו לילדים יום הולדת בלתי נשכח, שכולם ימשיכו לדבר עליו לפחות עד ליום ההולדת הבא.

מקום לחגוג יום הולדת לילדים: כשמקוריות ואיכות נפגשות


כל הורה רוצה להעניק לילדיו את יום ההולדת השמח והנפלא ביותר. אנו נוטים לחפש עוד ועוד רעיונות, אך התוכנית לא תמיד יוצאת כמו שתכננו. החגיגה הנפלאה שתיארנו הופכת למסע קצת מתיש של הכנות לפני, תפעול במהלך, סדר וניקיונות אחרי, ושאלה גדולה האם התוצאה אכן הצדיקה את ההשקעה. השנה אנו מזמינים אתכם אל מקום לחגוג יום הולדת לילדים שונה ומיוחד מכל מה שהכרתם. מוזיאון הילדים עם תערוכותיו המופלאות והחווייתיות המותאמות לגילאים שונים, פותח את שעריו לימי הולדת בלתי נשכחים.


כל גיל ויום ההולדת שלו


ילדים בגילאי 5-11 מוזמנים ליהנות ולמצוא מקום לחגוג יום הולדת לילדים במסע לתיקון ממלכת הזמן, בתערוכת הביטלס , במסלול החייזרים או ביער הקסום, בהתאם להגדרות הגילאים אותן תוכלו לראות באתר. בכל התערוכות שלנו מושם דגש על התנסות חווייתית, מהנה ומקרבת.


ילדים מגילאי 9 ומעלה מוזמנים לחגוג ימי הולדת בלתי נשכחים בתערוכות "דיאלוג בחשיכה" או "הזמנה לשקט" בהן עוברים המשתתפים מסעות רגשיים מקרבים ומגבשים. התערוכה "דיאלוג בחשיכה" מכניסה את המשתתפים אל מסע מיוחד בעולם חשוך, המדמה את חייהם של העיוורים וכבדי הראייה, עולם שהופך למסע בעל ערך מוסף של קרבה, קשר ותקשורת מיוחדת בין המשתתפים בהובלת מדריכינו כבדי הראייה המופלאים. בתערוכת "הזמנה לשקט" לומדים כיצד ניתן לתקשר באופן אחר, מקרב ומעניין אך ללא יכולת לשמוע.


מקום לחגוג יום הולדת לילדים ולמבוגרים


בוודאי תשמחו לשמוע שבמסגרת פעילויות המוזיאון תוכלו לחגוג ימי הולדת לכל גיל ולכל המשפחה, באופן מקורי המעניק ערך מגבש ויוצא דופן. אם אתם מתלבטים כיצד לבנות את יום ההולדת אותו אתם מתכננים, צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעזור לכם לבנות יום נפלא של חוויה מגבשת שבו מקום לחגוג יום הולדת לילדים הופך למקום עם טעם מיוחד במינו.

מקום לחגוג יום הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp