מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

כך תשלבו גיבוש ולמידה

מוזיאון הוא מקום שאולי לא שקלתם כאפשרות לאירוע שלכם, אבל למוזיאון ישנם יתרונות ייחודיים שאין לשום מקום אחר. עריכת אירוע במוזיאון מאפשרת לכם למנף את החותם התרבותי וליצור יוקרה והתרגשות לפני האירוע, במהלכו ולאחריו.

לרוב המוזיאונים יש ארכיטקטורה מעניינת , עיצוב פנים אטרקטיבי ודקורציה ייחודית, שהם רקע נפלא לעריכת ימי כיף וגיבוש לעובדים או מסיבות ימי הולדת לילדים. מדריכים מומחים מטעם המוזיאון יעבירו את הסדנה, ויאפשרו למשתתפים לקבל גם סיור מודרך במוזיאון, תלוי בצרכים שלכם.

אירוע במוזיאון הוא הזדמנות נהדרת להציע למשתתפים מתנות לאירועים בעיצוב אישי ואומנותי המותאם לאופי המוזיאון. האורחים יוכלו לחוות את האירוע, שמושפע מהמקום המיוחד בו הוא מתקיים, ובסופו גם לקבל מזכרות הולמות, בדמות מתנות לעובדים.

פעילויות לימי גיבוש במוזיאון – כמענה ליעדים שלכם

בחירה במוזיאון המציע פעילויות לגיבוש עובדים, היא הזדמנות לשילוב בין גיבוש ולמידה, בהתאמה אישית. תכנון הפעילות כולה יתחיל בפגישה עם צוות המוזיאון אשר יקשיב לצרכים וליעדים של יום הגיבוש שלכם, כדי לתפור עבורכם מגוון של פעילויות מלמדות, חווייתיות ומעניינות.

פעילויות לגיבוש ולבניית צוות עשויות לתת מענה לצרכים של הארגון שלכם. לכן, לפני שאתם שוטחים את בקשתכם בפני צוות המוזיאון, כדאי לתת את הדעת על היעדים שאתם רוצים להשיג.

שיפור הפריון הוא אחד היעדים הנפוצים ביותר לבניית צוותים. מומחים בתחום הפרודוקטיביות ממליצים לנצל את פעילויות הגיבוש כדי לזהות דרכים לשיפור, מה שנקרא בלשון מקצועית, שלושת ה-P:

אם היעד  שלכם הוא לשפר את הפריון, התמקדות באחד הגורמים הללו תוכל להשפיע על רמת התפוקה של העסק, כמו גם לכוון את הפעילויות לכיוון היעד הספציפי שבחרתם.

פעילויות לבניית צוות, ובמיוחד אלה המתקיימות במוזיאון, מציעות חוויה חושית יוצאת דופן אשר יכולות להגביר את המוטיבציה של העובדים שלכם ולטפח תרבות ארגונית מצליחה. סיומה של הפעילות הסדנאית היא עיבוד מיידי של החוויה שעברו ע"י הפסיכולוג הארגוני ומדריכי הפעילות.

להגביר את שיתופי הפעולה

למה לצפות?

יום הגיבוש יתמקד בסדנה המבוססת על תערוכה ספציפית במוזיאון, והפעילויות יותאמו לצרכי הארגון למשל:

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp