מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

ימי גיבוש רעיונות מקוריים ומיוחדים

מאחורי המונח ימי גיבוש עומדות מספר מטרות חשובות שהן:
בראש ובראשונה, לגבש ולקרב בין העובדים. מעבר לצד החברתי ויחסי האנוש שהם חשובים לכשעצמם, ימי גיבוש מובילים גם לשיתוף פעולה פורה ויעיל יותר בעבודה.
מטרה נוספת היא הגברת "גאוות היחידה" והנאמנות של העובדים למקום עבודתם. העובדים מעריכים את העובדה שיצאו ליום של תוכן , משמעות ,כיף והנאה, אשר תוכנן במיוחד בעבורם. מעבר לכך, יום גיבוש הוא גם הזדמנות לשבור שגרה, להתאוורר ולחדש את מצבור האנרגיות לקראת יום העבודה הבא.
אז כאמור, יום גיבוש טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות. בכדי ליהנות מכולם, קיימת חשיבות רבה לתכנן אותו בקפידה. לעיתים התכנון דורש ימים ארוכים של סיעורי מוחות לגבי ימי גיבוש רעיונות מקוריים.


ימי גיבוש רעיונות מחוץ לקופסא


ישנם ימי גיבוש המבוססים על קונספטים סטנדרטים יותר כמו: טיול + ארוחה במסעדה או פעילות ספורטיבית או אתגרית כלשהי + ארוחה במסעדה וכדומה.
השקעת מחשבה מעמיקה בנושא של ימי גיבוש רעיונות מקוריים, תוכל להניב יום ייחודי, משמעותי ומרתק, אשר במקרים רבים טומן בחובו גם ערך מוסף – יום כזה שהעובדים לא ישכחו אותו זמן רב לאחר שיסתיים.
החדשות הטובות הן שהיום , אין באמת צורך להעביר ימים ארוכים במחשבות ובתכנונים. כל מה שצריך הוא להשקיע זמן לא רב בחיפוש ברשת כשבהליך החיפוש, כדאי לנסות לצאת מהקופסא ולהגיע למקומות היותר מיוחדים ומעניינים אשר בכוחם לספק מענה למטרה חשובה זו.

ימי גיבוש שזוכרים במשך שנים


אם גם אתם נמצאים בימים אלה בחיפוש אחר ימי גיבוש רעיונות מקוריים ומיוחדים ואתם רוצים להפתיע את העובדים ולהעניק להם חוויה שונה מכל מה שהם מכירים, תשמחו לגלות שהגעתם למקום הנכון.
מוזיאון הילדים בחולון, מציע מגוון סוגי פעילויות מיוחדות ומקוריות לגיבוש העובדים: "הזמנה לשקט" ,"דיאלוג בחשיכה", "הביטלס- מסע הקסם המיסתורי", סדנה בחשכה וסדנת תקשורת.
הצוות המקצועי של המוזיאון, ישמח להקשיב למטרות ולבקשות המיוחדות שלכם לגבי אותו יום גיבוש, ויחד איתכם לבנות על בסיס הפעילות המועדפת את יום הגיבוש המושלם. יחד תוכלו להבטיח לעובדים שלכם יום חווייתי, מקרב ומרגש, מהסוג שמעורר מחשבה והולך אתך, גם הרבה אחרי שהיום עצמו עובר.

ימי גיבוש רעיונות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp