מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

ימי גיבוש רעיונות

היום כבר ידוע כי קיימים יתרונות רבים לקיום של ימי גיבוש.
התועלות אשר החברה יכולה להפיק מהם הן רבות מאוד כגון:
ראשית כייף. חשוב שהפעילות תהיה מהנה וחווייתית.
יציאה מהשגרה למניעת שחיקה בקרב הצוות שלנו.

גיבוש העובדים.
שיפור התקשורת והקשר.


בחירה בפעילות נכונה תגרום לעובד להיות מחובר יותר ולהעריך יותר את מקום העבודה ואף ליצור נאמנות ורצון להפיק מעצמו יותר .


הנה מספר רעיונות לימי גיבוש


1. ימי גיבוש ספורטיביים – פעילות ספורטיבית היא תמיד מהנה ומאתגרת ובמידה רבה גם מגבשת את המשתתפים בה. פעילויות ספורטיביות רבות משלבות תחרותיות בקרב חברי הצוות ומאתגרת אותם בשילוב הרבה הומור וצחוק.


2. יום טיול – ישנם אינספור מקומות מקסימים בארץ היפה שלנו אליהן ניתן להוציא את צוות העובדים שלנו לטיול. לכל אתר מאפיינים ייחודים לו וכך אנו יכולים לשלב את מטרות הפעילות עם היתרונות שיש לאותו אתר להציע לנו. אתרים רבים מציעים שילוב של פעילות חווייתית כלשהי כגון : טיול ג'יפים, פעילויות המשלבות מים כגון שייט ועוד וכמובן מזון טעים. שילוב נכון של תוכן , נוף ומזון טוב הם בהחלט ערובה ליום גיבוש מהנה מאוד.


3. יום העשרה - בפעילות מסוג זה אנו יכולים לשלב הנאה וחוויה ולהפיק ממנה גם ערך מוסף. פעילויות מסוג זה מציע מוזיאון הילדים במגוון התערוכות החווייתיות והייחודיות שלו.

חושב להקדיש מחשבה לבחירת הפעילות בפרט ולמבנה יום הגיבוש ומרכיביו בכלל. ישנם רעיונות רבים מאד וכדאי לקחת את הזמן כדי לבחור את הפעילות המתאימה ביותר אשר בחירתה תסייע לנו בהשגת המטרות מהיום הזה כפי שהגדרנו אותן. ארגון יום גיבוש ובחירת התוכן, אשר לא הושקעו בהן מחשבה וארגון מספקים , יכולים להשיג את ההיפך ממה שהתכוונו, וזהו בהחלט רושם ותחושה שנרצה להימנע מהם מהעובדים. ההמלצה למארגני יום הגיבוש היא להגדיר אילו מטרות בדיוק מבקש הארגון הוא החברה להפיק. האם חשוב להגביר את רמת שיתוף הפעולה מצד הצוות או להעלות את המורל הארגוני. האם היינו רוצים באופן הפשוט ביותר להודות לעובדים שלנו על העבודה הנאמנה שלהם ולהמשיך לחזק אותם. מכל מקום חשוב להשקיע בכך מחשבה.

ימי גיבוש רעיונות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp