מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

יום גיבוש לחברות מלא חוויות


כל מי ששוקד על ארגון יום גיבוש לחברות, יבקש להפיק יום חווייתי וייחודי – מהסוג שהעובדים ידברו עליו ליד מכונת הקפה גם ימים ארוכים לאחר שהוא הסתיים.


הדרך ליום גיבוש חווייתי שכזה, עוברת באיתור המקום המתאים למטרה וחיפוש אחר פעילות מגבשת ומיוחדת – כזאת שתגרום לכל המשתתפים ביום הגיבוש לחברות לקחת בה חלק.
כחלק מכך, בעת תכנון יום הגיבוש חשוב לשים דגש על פרמטרים כמו: כמות המשתתפים באותו יום גיבוש, גילאים, המטרות של יום הגיבוש (מלבד הגיבוש עצמו) וכמובן, התקציב אותו אתם מייעדים למטרה.
ברוב המקרים ימי גיבוש לחברות ישלבו בתוכם גם כיבוד או ארוחות – ולכן, כדאי גם לקחת את הנושא הזה בחשבון – כאשר תמיד קיימת האפשרות לעצור במסעדה בדרך למקום הנבחר או בדרך חזרה.


חשיבותו של תכנון מוקפד


מידת ההצלחה של יום גיבוש תלויה רבות בתהליך התכנון שלו – כאשר, ההמלצה היא תכנון קפדני אשר שם דגש על פרטים קטנים כגדולים .
בין אותם הפרטים להם יש לדאוג בתהליך של תכנון יום גיבוש: הסעות, כיבוד וארוחות, פעילויות, צ'ופרים ופינוקים מיוחדים וכמובן, לוח זמנים מסודר אשר יכלול את השעות המיועדות לכל אחת מהפעילויות.
יום גיבוש לחברות יכול להתקיים במקום אחד או לכלול ביקור במספר מקומות שונים – הכול בהתאם לתקציב ולהעדפות אישיות וארגוניות בנושא.
מכיוון שמדובר ביום גיבוש, אחד הדגשים החשובים בתכנון אמור להיות מושם על פעילות הגיבוש עצמה– הפעילויות הנבחרות אמורות לקרב בין העובדים ולגבש אותם – וזאת לצד ההנאה והחוויה אותם הם אמורים לטמון בחובם.


יום גיבוש לחברות ייחודי ומקורי


אם גם אתם שוקדים בימים אלו על הפקת יום גיבוש לחברות, חשוב שתכירו גם את האפשרויות הייחודיות והמקוריות ביותר למטרה ואחת מהאפשרויות הללו היא גיבוש במוזיאון הילדים הישראלי.
המוזיאון מציע מגוון פעילויות ואפשרויות לימי גיבוש ובין היתר: ימי כיף, סדנאות תקשורת, סדנאות ארגוניות ייעודיות שונות ועוד.. – כך שכל אחד יכול לבחור מתוך ההיצע את המתכון ליום הגיבוש האופטימאלי עבור העובדים.
לפרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המוזיאון.

יום גיבוש לחברות

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp