מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אילו אטרקציות בשבת לילדים יש

בוקר שבת הגיע והילדים כבר במיטה שלכם, קופצים ושמחים. אל תנסו לשכנע אותם, הם לא יתנו לכם להמשיך לישוןהם רוצים לעשות משהו, משהו שהוא פעילות כיפית שתעביר להם את השבת בצורה מהנה, פעילות מיוחדת, משהו שיסחף אותם ויגרום להם לרצות לחזור שוב לאטרקציה הזו ואתם רק צריכים למצוא את האטרקציה המתאימה. אבל אילו אטרקציות בשבת לילדים יש? מה כדאי לכם לעשות איתם? איך בסופו של דבר תוכלו להחזיר אותם הביתה עייפים אך מרוצים? קיימים אין ספור רעיונות לאטרקציות כאלו וכעת בימי הקיץ החמים מאד, מומלץ להתאים אותן גם למזג האוויר.

אטרקציות בשבת לילדים בהתאם למזג האויר


אטרקציות בשבת לילדים כמו כל פעילות אחרת בשבת תלויות גם במזג האוויר. במידה ןמזג האוויר הוא קיצי ונעים, זה תמיד רעיון טוב ללכת על משהו עם מים, ים או בריכה או מסלול שמשלב בתוכו מים צוננים. ילדים בדרך כלל אוהבים אטרקציות רטובות והן בדרך כלל גם פחות יקרות. אפשר לקחת אותם לפארקים שבהם יש מתקני פעילות, אפשר לצאת לפעילות המשלבת לימוד והנאה המשלבת בעלי חיים כמו פינת חי או גן חיות, פארקי השעשועים הם גם אפשרות , וגם קטיף פירות או כל אטרקציה אחרת בטבע. בחורף, הבחירה מורכבת יותר, ובמידה ומזג האוויר מאפשר לצאת מהבית , זה יהיה צריך להיות למקום סגור כמו משחקייה, קולנוע וכו'.


מה לגבי חוויה משמעותית ותרבותית ?


אטרקציות לילדים בשבת יכולות להית גם בעלות ערך מוסף, משהו שיישאר איתם זמן רב לאחר הביקור. אטרקציה כזו יכולה להיות לדוגמא מוזיאון הילדים, מקום המציע מגוון רחב של פעילויות לכל ילד ובכל גיל כמעט. התערוכות והפעילויות השונות מסייעות להם להכיר את עצמם טוב יותר, מסייעות להם להתמודד עם מצבים שונים, עוזרים לפתח כישורי חיים, וללמוד בדרך חווייתית. הם חווים, פעילים ולוקחים חלק בכל מסלול פעילות, ולמה שיישאר איתם אחר כך אין תחליף. זהו בהחלט רעיון שכדאי לשקול ברצינות.

זמן איכות מרגש ויוצא דופן: אטרקציות בשבת לילדים ונוער


סוף השבוע מספק לנו הזדמנות משפחתית לצאת, לבלות יחד ולצבור חוויות שייוותרו בליבנו. מסיבות אלו, ימי שבת הם הזדמנות לבקר במקום נפלא כמו מוזיאון הילדים, שבו כל תערוכה היא מתנה לחיים. בכל תערוכה במוזיאון הושקעה מחשבה רבה, על מנת להפוך אותה לחווייתית, מלמדת ומהנה. התערוכות מתאימות לגילאים שונים, מהגיל הרך ועד 120, ואנו מזמינים אתכם אלינו, לחוות, ליהנות ולהתקרב עם אטרקציות בשבת לילדים שלא דומות לשום דבר אחר.


חוויה לכל המשפחה


כאשר בוחרים אטרקציות בשבת לילדים חשוב מאוד לתכנן את היום כך שכולם, בכל הגילאים, ייהנו בו מכל רגע. ידוע שדווקא את גילאי הנוער לא קל לאתגר ולמשוך, ולכן השקענו מחשבה מיוחדת בבניית חוויות מופלאות שמתאימות גם עבורם.


למשל תערוכת "דיאלוג בחשיכה", עטורת השבחים הבינלאומיים, אשר מספקת חוויה והתרגשות יוצאי דופן. התערוכה מדמה באופן חווייתי ועוצמתי את חייהם של העיוורים וכבדי הראייה. המשתתפים נכנסים אל תוך מקום בו שורה עלטה מוחלטת, מקום בו רק החושים האחרים שלהם, והביטחון באנשים שסובבים אותם, יוכלו לעזור להם להתמצא בעולם.
המדריכים הנפלאים והמנוסים שלנו, לוקחים את משתתפי התערוכה בעדינות ובהכלה, אט אט אל תוך העולם הקסום הזה, בו מאזינים, ממששים חפצים, מקשיבים ומשוחחים. הקרבה הנוצרת בין המשתתפים יחד בחוויה זו, היא מיוחדת מאוד, דווקא מפני שהתקשורת ביניהם ללא המגבלות והסטריאוטיפים שמכתיבה הראייה, היא תקשורת מקרבת במיוחד. היכולת לזהות אובייקטים ולהתמצא במרחב ללא הראייה, ובסופה שיחת העיבוד הרגשי עם המדריך, מפורסמות בעולם כולו.


אטרקציות בשבת לילדים בגיל הרך


כמובן שגם לילדים בגילאים הרכים של שנתיים וחצי עד ארבע תמצאו אצלנו שלל חוויות. בכל מסלול תפגשו דמויות מעוררות הזדהות שמלמדות את הילדים להתחבר, להכיר ברגשות שלהם, להתגבר על ביישנות ועוד וזאת בכל פעילות באופן אחר באמצעות סיפור, טיול קסום, בובות, צעצועים עתיקים ואביזרים ייחודיים.


אטרקציות מלמדות לכל הגילאים


גם ילדים בגילאים גדולים יותר, יוכלו ליהנות מחוויות ייחודיות בהתאם לגילם. במהלך פעילויות מאתגרות עם חייזרים, הם ייכנסו למסע הרפתקני ומגבש בה ילמדו על קבלת האחר ותקשורת. עם חברים ביער הם ילמדו על פתרון בעיות ותקשורת מקרבת, ובאופן כללי יגלו כי אטרקציות בשבת לילדים הן חוויה משפחתית עם טעם שנשאר לכל החיים.

אטרקציות בשבת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp