מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אילו אטרקציות בשבת לילדים יש

בוקר שבת הגיע והילדים כבר במיטה שלכם, קופצים ושמחים. אל תנסו לשכנע אותם, הם לא יתנו לכם להמשיך לישוןהם רוצים לעשות משהו, משהו שהוא פעילות כיפית שתעביר להם את השבת בצורה מהנה, פעילות מיוחדת, משהו שיסחף אותם ויגרום להם לרצות לחזור שוב לאטרקציה הזו ואתם רק צריכים למצוא את האטרקציה המתאימה. אבל אילו אטרקציות בשבת לילדים יש? מה כדאי לכם לעשות איתם? איך בסופו של דבר תוכלו להחזיר אותם הביתה עייפים אך מרוצים? קיימים אין ספור רעיונות לאטרקציות כאלו וכעת בימי הקיץ החמים מאד, מומלץ להתאים אותן גם למזג האוויר.

אטרקציות בשבת לילדים בהתאם למזג האויר


אטרקציות בשבת לילדים כמו כל פעילות אחרת בשבת תלויות גם במזג האוויר. במידה ןמזג האוויר הוא קיצי ונעים, זה תמיד רעיון טוב ללכת על משהו עם מים, ים או בריכה או מסלול שמשלב בתוכו מים צוננים. ילדים בדרך כלל אוהבים אטרקציות רטובות והן בדרך כלל גם פחות יקרות. אפשר לקחת אותם לפארקים שבהם יש מתקני פעילות, אפשר לצאת לפעילות המשלבת לימוד והנאה המשלבת בעלי חיים כמו פינת חי או גן חיות, פארקי השעשועים הם גם אפשרות , וגם קטיף פירות או כל אטרקציה אחרת בטבע. בחורף, הבחירה מורכבת יותר, ובמידה ומזג האוויר מאפשר לצאת מהבית , זה יהיה צריך להיות למקום סגור כמו משחקייה, קולנוע וכו'.


מה לגבי חוויה משמעותית ותרבותית ?


אטרקציות לילדים בשבת יכולות להית גם בעלות ערך מוסף, משהו שיישאר איתם זמן רב לאחר הביקור. אטרקציה כזו יכולה להיות לדוגמא מוזיאון הילדים, מקום המציע מגוון רחב של פעילויות לכל ילד ובכל גיל כמעט. התערוכות והפעילויות השונות מסייעות להם להכיר את עצמם טוב יותר, מסייעות להם להתמודד עם מצבים שונים, עוזרים לפתח כישורי חיים, וללמוד בדרך חווייתית. הם חווים, פעילים ולוקחים חלק בכל מסלול פעילות, ולמה שיישאר איתם אחר כך אין תחליף. זהו בהחלט רעיון שכדאי לשקול ברצינות.

אטרקציות בשבת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp