מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות לימי הולדת לילדים - להביא משהו אחר

תאריך יום ההולדת של הילד או הילדה מתקרב? אתם מתחילים להרגיש את הזמזום של: "אמא/אבא, השנה אני רוצה יום הולדת לכיתה"? עם זמזום כזה קשה להתווכח... ובמידה והילד או הילדה רוצים, אנחנו ההורים צריכים להתחיל לחשוב על מקום מהנה וגם מקורי לחגוג בו את יום ההולדת. את הבאולינג הילדים כבר מיצו, גם את המשחקיה או חדר הבריחה. זה הזמן למצוא אטרקציות לימי הולדת לילדים אשר מציעות ייחודיות ומקוריות ויעניקו לילדים גם ערך מוסף. לא צריך לשבור את הראש: מוזיאון הילדים בחולון יענה על כל הדרישות והציפיות ואפילו יותר.


לא עוד ביקור במוזיאון


רבים רואים ביקור במוזיאון כפעולה מאופקת מאוד, תרבותית, כזו שמתאימה למבוגרים ולא לילדים, בטח לא המקום למצוא בו אטרקציות לימי הולדת לילדים. הדברים כבר לגמרי אינם כך. היום במוזיאונים רבים ישנן פעילויות מיוחדות המתאימות לילדים, כולל הפעלות ליום הולדת. הפעלות אלה הן חווייתיות, כיפיות ומשעשעות. זה גם המקום שלכם להשתחרר מהסטיגמות שיש לכם על מוזיאון כמקום סגור ומאופק, בטח כשאנחנו מדברים על מוזיאון שמוקדש כל כולו לילדים.
אטרקציות לימי הולדת לילדים בכל הגילאים
במסגרת הפעילויות אשר מציע המוזיאון לימי הולדת תוכלו לבחור את הפעילות המתאימה לגיל הילד שלכם. לקטנים יותר מחכה הצגת ילדים אטרקטיבית ואינטראקטיבית בה גם הילדים לוקחים חלק. גם המקום בו מתקיימת ההצגה הוא מיוחד ולוקח את הילדים לעולם של בובות וצעצועים. לגדולים יותר יש מגוון פעילויות שהם יכולים לבחור, פעילות החייזרים, היער הקסום או תיקון ממלכת הזמן. אם זו יום הולדת שמיועדת למשפחה ולא לחברים מתאימה מאוד פעילות דיאלוג עם הזמן שמחברת את כל הדורות ביחד.


לצאת מחגיגת יום הולדת עם הרבה חוויות חדשות


הילדים בימינו חווים הכל במהירות והרבה. הם מכירים אטרקציות ומתנסים בהן בקצב מסחרר ממש וכבר לא קל להפתיע אותם. אין ספק שמוזיאון לילדים הוא מקום שעדיין מצליח להפתיע את הילדים, לגרום להם להסתקרן ולהיכנס אל תוך חוויות רב חושיות ממש. וכשהחברים נהנים, ברור שהילד או הילדה שלכם יהיו בעננים ממש. עכשיו ללא ספק תדעו לאן לפנות בחיפוש אטרקציות לימי הולדת לילדים...

אטרקציות לימי הולדת לילדים עם המון ערך מוסף


אטרקציות לימי הולדת לילדים מקבלות משמעות חדשה לגמרי במסגרת פעילויות מוזיאון הילדים. בכל תערוכה הושקעה מחשבה רבה על מנת להעניק לכם חוויה המשלבת שיא של התרגשות והנאה עם למידה ערכית וכלים משמעותיים לחיים. יום הולדת שכזה משאיר טעם מיוחד, עשיר ויוצא דופן אצל כל המשתתפים, ומעניק לכולם מתנה אמתית של חוויה משותפת ומגבשת.


אטרקציות לימי הולדת לילדים בכל הגילאים


מהגיל הרך ועד לנוער, הילדים מוזמנים לבוא ולחוות ימי הולדת יוצאי דופן עם המשפחה והחברים. ילדים בגילאי 3-4 מוזמנים ליום הולדת "איפה מיש?" בה הם ישתתפו באופן פעיל בעיסוק חווייתי סביב הקשר שבין ילדים עם הצעצועים שלהם. בגלריה הייחודית שבמוזיאון מצוי אוסף צעצועים נדיר, המלקט צעצועים מזמנים וממקומות שונים בעולם ומזמין את המשתתפים למסע משותף וקסום. בסיום האירוע זוכה ילד/ת יום ההולדת לטקס קצר של ברכות מהלב מבני המשפחה והחברים המשתתפים בחגיגה.


פעילות חווייתית של אטרקציות לימי הולדת לילדים בקבוצות קטנות לילדים בגילאי 5-11, מתקיימת במסלולי הפעילות: המסע לתיקון ממלכת הזמן, היער הקסום והחייזרים. הפעילויות משלבות בין למידה חווייתית על החיים ותהליכי התפתחות שונים, מעצימות יכולות של שיתוף פעולה, הקשבה, ביטוי אישי ועוד כישורים חברתיים ומבטיחות יום הולדת של חוויה מרגשת.

ימי הולדת לא רק לילדים


מתחמי הפעילות הייחודיים שלנו כוללים תערוכות עטורות שבחים בינלאומיים דוגמת דיאלוג בחשכה והזמנה לשקט. ואם תרצו להפתיע את סבא או סבתא, לבטח תוכלו לגרום לשמחה עצומה מתוך הקרבה המיוחדת הנוצרת בתערוכת דיאלוג עם הזמן. במסגרת תערוכה זו נוצר מפגש בין דורי מרגש ומרתק ובו שיחה פתוחה מלב אל לב היוצרת היכרות מעמיקה יותר, ומעצימה את הקשר אף עם האנשים הקרובים ביותר.


אטרקציות לימי הולדת לילדים הן הזדמנות לחוות יחד פעילות מקרבת, מעצימה ומלמדת. בסיומה של הפעילות אפשר לצאת אל הדשא או להתאסף יחדיו בחלל המיוחד המיועד לכך עם עוגה חגיגית, נרות וכיבוד וליהנות מכל הטקס המסורתי של יום ההולדת. אין ספק שיום הולדת בעל כל כך הרבה ערך, ריגוש ועניין, הוא יום הולדת שייחרט בלבבות של כולם, יותיר חותם משמעותי והמון טעם של עוד.

אטרקציות לימי הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp