מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אטרקציות לימי הולדת לילדים - להביא משהו אחר

תאריך יום ההולדת של הילד או הילדה מתקרב? אתם מתחילים להרגיש את הזמזום של: "אמא/אבא, השנה אני רוצה יום הולדת לכיתה"? עם זמזום כזה קשה להתווכח... ובמידה והילד או הילדה רוצים, אנחנו ההורים צריכים להתחיל לחשוב על מקום מהנה וגם מקורי לחגוג בו את יום ההולדת. את הבאולינג הילדים כבר מיצו, גם את המשחקיה או חדר הבריחה. זה הזמן למצוא אטרקציות לימי הולדת לילדים אשר מציעות ייחודיות ומקוריות ויעניקו לילדים גם ערך מוסף. לא צריך לשבור את הראש: מוזיאון הילדים בחולון יענה על כל הדרישות והציפיות ואפילו יותר.


לא עוד ביקור במוזיאון


רבים רואים ביקור במוזיאון כפעולה מאופקת מאוד, תרבותית, כזו שמתאימה למבוגרים ולא לילדים, בטח לא המקום למצוא בו אטרקציות לימי הולדת לילדים. הדברים כבר לגמרי אינם כך. היום במוזיאונים רבים ישנן פעילויות מיוחדות המתאימות לילדים, כולל הפעלות ליום הולדת. הפעלות אלה הן חווייתיות, כיפיות ומשעשעות. זה גם המקום שלכם להשתחרר מהסטיגמות שיש לכם על מוזיאון כמקום סגור ומאופק, בטח כשאנחנו מדברים על מוזיאון שמוקדש כל כולו לילדים.
אטרקציות לימי הולדת לילדים בכל הגילאים
במסגרת הפעילויות אשר מציע המוזיאון לימי הולדת תוכלו לבחור את הפעילות המתאימה לגיל הילד שלכם. לקטנים יותר מחכה הצגת ילדים אטרקטיבית ואינטראקטיבית בה גם הילדים לוקחים חלק. גם המקום בו מתקיימת ההצגה הוא מיוחד ולוקח את הילדים לעולם של בובות וצעצועים. לגדולים יותר יש מגוון פעילויות שהם יכולים לבחור, פעילות החייזרים, היער הקסום או תיקון ממלכת הזמן. אם זו יום הולדת שמיועדת למשפחה ולא לחברים מתאימה מאוד פעילות דיאלוג עם הזמן שמחברת את כל הדורות ביחד.


לצאת מחגיגת יום הולדת עם הרבה חוויות חדשות


הילדים בימינו חווים הכל במהירות והרבה. הם מכירים אטרקציות ומתנסים בהן בקצב מסחרר ממש וכבר לא קל להפתיע אותם. אין ספק שמוזיאון לילדים הוא מקום שעדיין מצליח להפתיע את הילדים, לגרום להם להסתקרן ולהיכנס אל תוך חוויות רב חושיות ממש. וכשהחברים נהנים, ברור שהילד או הילדה שלכם יהיו בעננים ממש. עכשיו ללא ספק תדעו לאן לפנות בחיפוש אטרקציות לימי הולדת לילדים...

אטרקציות לימי הולדת לילדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp