מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

אילו אטרקציות לילדים במרכז בשבת יש?


סוף השבוע מתקרב ואתם מתלבטים לאן תיקחו את הילדים הפעם.
בבית כבר נמאס להם להיות, ללכת לפארק זה נחמד אבל כמה זמן כבר ניתן להעביר במקום כזה, שוב ללכת לסרט? אז מה אתם יכולים לעשות בשבת הקרובה?
לא משנה היכן אתם גרים, אם תגיעו למרכז תמצאו מגוון של דברים לעשות.
אטרקציות לילדים במרכז בשבת יש לא מעט ותלוי כמובן מהו האופי של הילדים שלכם. האם הם צריכים להיות בתנועה? האם אטרקציה "רגועה" יותר תתאים להם? כל מה שאתם צריכים הוא לבחון את האפשרויות, להחליט ולבחור מה הכי טוב לכם.
אם תבחרו לדוגמא ב"מוזיאון הילדים", תוכלו ליהנות משלל אטרקציות לכל הגילאים.

הפנינג אטרקציות לילדים במרכז בשבת


אז אילו אטרקציות לילדים במרכז בשבת יש? כאמור יש לא מעט, ואם אתם מחפשים פעילות כלשהיא בחוץ, אתם יכולים להצטרף להפנינג מכל סוג שהוא. לדוגמא, ארגוני בעלי החיים כמו "תנו לחיות לחיות" ואחרים, עושים לא פעם במרכז בשבת הפנינג חיות. בהפנינג דוכנים עם הפעלות שונות ומשחקים שונים וכמובן גם אימוץ חיות, יש אוכל והרבה שמחה. יכול מאוד להיות שדבר כזה יעניין את הילדים שלכם כמו גם אירועי חוץ אחריםאשר מיועדים למשפחות וילדים.


ליהנות מכל רגע...


אטרקציות לילדים במרכז בשבת נועדו בשביל להעביר את הזמן ביום החופשי המשפחתי.
הכוונה היא למקסם את הזמן הזה ולהפוך אותו לחווייתי כמה שיותר. ישנן אטרקציות רבות ומסוגים שונים : עם או בלי מים ( אלו המערבות מים פחות מתאימות לחורף) , עם בעלי חיים, כלי רכב כמו טרקטורונים וכדומה, ובסופו של דבר הכול עניין של תקציב ועד כמה האטרקציה תרגש את הילדים. במשפחות רבות יש פער גילאים לא קטן בין הילדים, פער עליו צריך לגשר עם אטרקציה מגוונת, מה שיכול להיות אתגר לא פשוט עבור ההורים. אבל אזור המרכז משופע באטרקציות, בחופשות, בחגים וגם בשבתות. לא משנה אם זהו קיץ או חורף (אם מדובר כמובן על שבת לא גשומה) צאו החוצה עם הילדים ותיהנו!

אטרקציות לילדים במרכז בשבת

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp