מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

לשבור את השגרה ולרענן את קשרי העבודה - ערב צוות לעובדים

כמה מהר יכולה חוויית העבודה במשרד להפוך להיות שגרתית ומשעממת?
כמה פעמים שמעתם את הגננת מתלוננת על שחיקה או את האחות על עומס שלא נגמר...? מקומות העבודה שלנו,בהם אנחנו מבלים לפעמים יותר מאשר בבית ועם המשפחה, עלולים להפוך להיות מתישים ומשעממים בשיגרתם.

על מנת לשבור את השגרה, ארגונים רבים משקיעים בפעילויות מהנות לעובדי החברה: החל מנסיעות לחו"ל, דרך ערב צוות לעובדים או סדנא קצרה ומשעשעת אשר מפיחה בעובדים רוח חיים באמצע יום העבודה. כל הנ"ל הם פתרונות נהדרים שיהפכו את חוויית העבודה למעניינת ומהנה.
ערב צוות לעובדים לגיבוש והנאה הוא אחד הפתרונות הפשוטים להעלאת רמת המוטיבציה אצל העובדים.

על מנת להפוך את ערב הגיבוש לבעל ערך מוסף ולא לבזבוז זמן, הרי שניתן להסתייע בשירותיה המקצועיים של חברה מקצועית המתמחה בהעברת ערב צוות לעובדים בעלת ניסיון וידע מעמיקים ומקיפים בתחום.

ערב צוות לעובדים מהווה הזדמנות להביא לידי ביטוי ערכים ומטרות החשובים לארגון וזאת באמצעות פעילויות אטרקטיביות המעוררות עניין ויוצרות חוויה מעצימה ואיכותית.

ערב צוות לעובדים – מגוון פעילויות ואטרקציות מגבשות ונטולות מחסומים

ערב צוות לעובדים הוא פתח לאין סוף רעיונות נפלאים. אנו במוזיאון שהוא לא רק לילדים, מציעים סדנאות מגוונות ומרתקות שיוכלו לשמש כערב צוות לעובדים לגיבוש והנאה מובטחים. תוכלו ליהנות מחוויה מוזיקלית עם הביטלס שבה תכירו את תעשיית המוסיקה וגם להעמיק את הקשר הבין דורי בסדנת "דיאלוג עם הזמן" המהנה והמרגשת. בסדנת "הזמנה לשקט" תוכלו לחוות כיצד מרגיש אדם חירש המתקשר בעולם ללא קול ובדומה לכך, בסדנה "דיאלוג בחשכה" תתנסו בהרגשה של אדם עיוור בתחנות בחיי היומיום שלו ותוכלו לגלות איך מוגבלות יכולה להפוך לכוח.


בנוסף, ערב צוות יכול לכלול פעילות בקבוצות גדולות או קטנות בהתאם לאופי ומבנה החברה והארגון וכמובן בהתאם לאופי האירוע. פעילויות גיבוש כוללות מגוון פתרונות יצירתיים המותאמים באופן אישי לצרכי הארגון, לאופי פעילותו וכמובן לצוות העובדים עצמו. ערב צוות לעובדים מספק הזדמנות נדירה למפגש נטול מחסומים המאפשר למשתתפים להיחשף זה כלפי זה ולהרגיש בנוח ובפתיחות. מפגשים מזוג זה מגבשים ויוצרים אינטראקציה בין אישית טובה יותר ובעלת ערך מוסף התורמת לתחושה חיובית וכן ליעילות עבודת הצוות.אז למה לנו ערב צוות לעובדים

ערב צוות לעובדים הוא הזדמנות נהדרת לעובדים להיפגש ולהכיר אחד את השני מזוויות שהם אינם פוגשים ביומיום השגרתי. דווקא בערב, אנחנו פושטים מעלינו את המסכות והתדמית שבנינו במקום העבודה הרציני ומתגלה האני האמיתי שלנו. שינוי האווירה, המקום ובעיקר השעה, מזמנים מפגשים חדשים בין אנשים שרואים אחד את השני באופן יומיומי. מפגש כזה שמשלב חוויה רב חושית ומעניינת, יכול לחזק את הקשר בין העובדים ולקדם את חוויית העבודה בארגון.


זמן איכות וגיבוש חברתי להגשמת יעדים

ערב צוות לעובדים כולל מגוון אפשרויות רב לפעילות הן ביוזמת עובדי החברה ומארגני האירוע והן בעזרת אנשי המקצוע המעבירים את הערב ומלאים ברעיונות יצירתיים המשלבים הנאה לצד זמן איכות. ערב צוות לעובדים הוא יותר מפעילות שהינה בגדר לצאת ידי חובה, אלא מדובר חוויה משמעותית, מגבשת ומהנה. מוזיאון הילדים בחולון מציע לכם פעילות צוות לעובדים התורמת להגשמת מטרות גיבוש ויעדים מקצועיים. אנו נשמח לשתף פעולה ולהציע לכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום ואת התנאים הנוחים ביותר להעברת פעילות חברתית מגבשת ומעצימה לטובת החברה ועובדיה.

ערב צוות לעובדים לגיבוש והנאה וגם ללמידה ועניין

את ערבי הצוות לעובדים שאנו מציעים במוזיאון הילדים הישראלי בחולון, אנו תופרים לפי מידות החברה ובקשותיה. חברה שתגיע אלינו לערב צוות לעובדים לגיבוש והנאה תרוויח גם למידה ועניין אין סופיים, באמצעי המחשה מדהימים וצוות מיומן ומקצועי. מוזמנים בכיף!

רוצים לארגן ערב צוות לעובדים בקונספט מאוד לא שגרתי? הגעתם למקום הנכון


רוצים לארגן ערב צוות לעובדים בקונספט מאוד לא שגרתי? בשנים האחרונות הפכו ימי הגיבוש, הסדנאות וערבי הצוות לחלק מהתרבות הארגונית המודרנית, וארגונים רבים מקפידים אחת לתקופה להוציא את העובדים לפעילות משותפת. הפעילויות הללו טומנות באמתחתן מעטפת רחבה של יתרונות רבים: הן מהוות הזדמנות נהדרת לגיוון וריענון של שיגרת היום אצל העובדים, מניעת שחיקה נפשית וטעינת מצברים.

יתרה מכך, על אף שהעובד הממוצע נוהג לשהות במקום העבודה חלק ניכר מחייו, באינטראקציות שהוא מקיים בהתנהלות היומיומית שלו עם קולגות, עמיתים, מנהלים ו\או עובדים אחרים, נחשפים חלקים מסוימים בלבד של אישיותו. ימי הגיבוש וערבי הצוות מאפשרות לחברי הקבוצה להכיר טוב יותר זה את זה מתוך פתיחות ואווירה בלתי פורמלית, ולשוב לשגרת העבודה באופן מגובש ותחושת שייכות.

דיאלוג בחשכה- משימות אתגריות בעלטה מוחלטת


כל מי שמעוניין להפיק יום גיבוש או ערב צוות לעובדים, עשוי לגלות שמרבית האטרקציות המוצעות למטרה זו הנן בנליות ומבוססות על קונספט סטנדרטי של ארוחה במסעדה בשילוב פעילות כייפית אתגרית או ספורטיבית כלשהי.

יחד עם זאת, במידה והנכם תרים אחר רעיונות לפעילות מקורית, ייחודית ומרתקת, כזו שהיא בלתי שגרתית ונצרבת בתודעת העובדים לזמן רב לאחר סיומה, הרי שה"סדנה בחשכה" היא בדיוק הפעילות שאתם מחפשים!

מדובר בפעילות המורכבת ממשימות אתגריות בעלטה מוחלטת, כשבסיומה מעובדת החוויה בהקשר ליומיום הארגוני והאישי. המסע בחושך מהווה חוויה ייחודית ואינטנסיבית, הנוטלת את חוש הראיה מהמשתתפים, ומאלצת אותם להתבונן על עצמם מזווית שטרם הכירו.


הסדנה הזו מהווה הרבה מעבר לפעילות כייפית במתכונת של ערב צוות לעובדים. המסע בעלטה המוחלטת מאפשר למשתתפים ולמנהלים להתבונן בעוצמותיהם ובמגבלותיהם שלהם או של דרג הביניים , תוך רכישת תובנות עמוקות המשמשות כתשתית לצמיחה ולשינוי.

ערב צוות לעובדים

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp