מוזיאון הילדים חולון
רכישת
כרטיסים
ותיאום ביקור

יום כיף וסדנאות ארגוניות לעובדים

יום כיף לעובדים: המפתח להצלחה של העסק שלכם

המוזיאון מציע פעילויות למבוגרים היכולות להתאים במיוחד לימי גיבוש לעובדים או כסדנאות לצוותים ומנהלים. שתי הפעילויות המוצעות לבחירה לשם מטרה זו הן התערוכות - "הזמנה לשקט" ו"דיאלוג בחשיכה".

מלבד ימי גיבוש סדנאות, המוזיאון מציע גם מגוון אופציות לארגון יום כיף לעובדים וימי גיבוש  בהתאמה אישית.

יום כיף לעובדים, זו הדרך שלך כמעסיק לומר תודה לעובדים, להעלות את המוטיבציה של העובדים בחברה ולגבש אותם. יום כיף במוזיאון הילדים נתפר בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו, והוא יעניק למשתתפים בו חוויה יוצאת דופן ומעוררת חושים שתישאר עימם זמן רב אח"כ.

צוות השיווק של מוזיאון הילדים, ישמע מהם הצרכים שלכם ומה אתם מחפשים ורוצים להשיג ביום הגיבוש שלכם, ובהתאם לכך יתפור עבורכם תכנית פעילות  מגוונת, מלמדת, מעניינת ומהנה.

העובדים שיגיעו להשתתף באחד מימי הגיבוש במוזיאון, לא רק שיחוו חויה יוצאת דופן ומעוררת חושים, אלא גם יזכו לעבד את החויה ולדבר עליה במפגש שייעשה לאחר תום הפעילות עם מומחה בתחום ההתנהגות הארגונית.


 

 סדנה בחשיכה  

לאור ההצלחה של חווית "דיאלוג בחשכה" ברחבי העולם, אנו גאים להציג, גם בארץ, את סדנת "דיאלוג בחשכה" המיועדת למנהלים ולארגונים. הסדנא כוללת מסע משימות אתגרי בחושך המוחלט כאשר אחריו מתקיים עיבוד החוויה וקישורה ליומיום הארגוני.

למידע נוסף>>

סדנת חשיכה

  סדנת תקשורת  

סדנת "הזמנה לשקט" מציבה בפני המשתתפים בה אתגר כפול: מחד איבוד היכולת להבעה מילולית ולשמיעה ומאידך צורך לתקשר את צרכיך ורצונותיך באופן מובן ובהיר.

החוויה, במהלכה נעלמים העוגנים להם אנו רגילים ביומיום, היא חזקה במיוחד ומייצרת תובנות אישיות וצוותיות עמוקות. תובנות אלו הן תשתית ללמידה ולשינוי לאורך זמן.

למידע נוסף>>

סדנת תקשורת

 


 סדנת נגישות  

סדנה להקניית כלים להנגשה עבור האדם החירש והכבד השמיעה. בסדנה נדבר על סיטואציות אפשריות שבהן מתמודדים נותני השירות במפגש עם האדם החירש והכבד שמיעה. נספק כלים (דרך סימולציות ודרך הפעלה חווייתית) שיעמדו לרשותם ויאפשרו תקשורת נגישה ונוחה. בסדנה ילמדו גם כמה סימנים בסיסיים בשפת הסימנים.

למידע נוסף>>

סדנת נגישות

 

 

 קורסים במוזיאון הילדים 

בקרוב ייפתח קורס שפת סימנים. פרטים בהמשך.

למידע נוסף>>

קורס שפת הסימנים במוזיאון

 

פרסם תגובה Google+ Twitter שלח לחבר WhatsApp